Přejít na výpis diskuzí

Martina Černá

OSOBNOST 17.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Prosím tě moc

    Ahoj, promiň, ale icq ani skype nikomu nedávám. Mám jen pro rodinu. Ale snažím se odepisovat na youtube a nebo na svých stránkách na facebooku
    http://www.facebook.com/profile.p hp?id=1494932209&ref=name#!/group.p hp?gid=143435717863&ref=ts
    Martina
  • Re: Prosím tě moc

    Ahoj Marti,jestli máš icq nebo skype tak mi ho pošli diky *4* *4*
  • velikonoce

    Ahoj, přeji Všem krásné velikonoce a díky za pěkné komentáře, které mi píšete sem i na youtube :) Martina
  • Re: Re: Re: Re: Re: Martinka sluníčko :-)

    Ahoj Marti,přaji Ti Veselé Velikonoce *4*
  • Re: Prosím tě moc

    Ahoj, opravdu nemám mnoho času , ale občas na tyto stránky (i když jsem je nezaložila) juknu :). Pokud něco potřebuješ - napiš mi na mé stránky na facebooku http://www.facebook.com/profile.php?id=1494932209&ref=name#!/group.php?gid=143435717863&ref=ts . Ahoj Martina
  • Re: Re: Re: Re: Martinka sluníčko :-)

    Ahoj, jsem ráda, že se Ti naše vystoupení líbilo :) a až bude nějaké další vystoupení dáme upozornění na facebook na naše stránky :) Ahoj Martina
  • Prosím tě moc

    Ahoj..Marti moc Tě prosím,strašně moc,mohla by ses mi ozvat na mail?asi nemáš čas a sem taky už asi nechodíš,ale jestli můžeš,tak se prosím ozvy,potřebuju se tě zeptat na něco,ohledně zpívání.prosíííím :)
    děkuji moc :)
    mail: cinemabizarre333@seznam.cz
  • Re: Re: Re: Martinka sluníčko :-)

    Byla jsem v Europarku a hezky jste zpívaly. Děkuju,že si se se mnou vyfotila. *4*
    Ps:Napsala bys mi na email kdy budete dál v Europarku. Děkuju. Ahoj
  • Re: Re: Martinka sluníčko :-)

    To je hezká písnička a videoklip Brána milenců. A moc hezky zpíváš s Kristýnou.
    *4*
  • Re: jj

    Ahoj, tak to jsem ráda, že se ti video líbí. A děti jsou super :D Takže i já díky :) Martina
  • jj

    Ahoj Marti,děkuji za nový klip.Super obrazová kvalita a zvuk to je jasnačka...no ale Tvuj cit pro dětičky tam v pořadu v pohádce mě uplně dostal do radosti fascinující...Díky díky díky. tvuj fanouš Zdenda *4*
  • Re: Re: Re: Martinka sluníčko :-)

    Ahoj, díky :D. Jinak ten mikrofon není můj. Je mého zvukaře :) Martina
  • Re: Re: Martinka sluníčko :-)

    Ahoj mají pravdu že velmi pěkně zpíváš já bych se chtěloa zeptat kde si vzala ten mikrofon s tou sítkou nebo co to je pred nim děkuji *4*
  • dotaz

    Ahoj myslíš že by byl problém zazpívat na hradě při svatebním obřadu?
    Napiš díky tomode@seznam.cz
  • Re: Martinka sluníčko :-)

    Ahoj, to je od tebe milé :) díky. "Brána milenců" byla taky jedna z prvních písniček, co jsem zkoušela zpívat :D Martina
  • Martinka sluníčko :-)

    Moc krásnej hlas :-) Brána milenců nádhera :-) *4* *4*
  • shadower

    Ahojky... :))

    díky ;D
  • nabídka vystupování

    Dobrý den, Martino, jelikož jsme na Vás nikde nenašel kontakt, zkouším to touto cestou.Jsme agentura, pořádá koncerty a vystoupení. Rádi bychom Vás angažovlai a připravili pro Vás i pro vaši kamarádku full vystoupení, něco jako koncert. Ozvěte se mi prosím na e-mail aby js,e domluvili podmínky, nebo na tel: 720 343 350.
    Děkuji. Novák Jindřich - Praha
  • Re: Jen tak dál

    Ahoj, díky :D
  • horacy

    Re: Můj názor

    Nom hmm - paní učitelko, tak se Vám poněkud nepovedlo :))) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit