Přejít na výpis diskuzí

Martina Černá

OSOBNOST 17.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: božský hlas

    Sice jsem říkala, že na tyto stránky už nikdy nebudu psát, aby to nemohl nikdo opět zneužívat a vydávat se za moji maličkost, ale přece jen chci všem moc poděkovat za hezké komentáře, co sem píšete a za krásné komentáře co mi chodí na youtube. Díky :):) Martina
  • božský hlas

    Ahoj marto seš jedna z nejlepších spěvaček na světě.Hodně štěstí *14* *14* *14*
  • Neeeeej

    Máš náthernej hlas a přeju ti a by si to někam do táhla(a dotáhneš)!!!Obdivuju tě! *4* *3*
  • lucinkael

    Re: Odpověď

    Jestli ty seš Martina Černá tak já jsem vole Angelina Jolie!!! xD *1* *1*
  • parket..a

    Re: Odpověď

    já bych řekla že osobnost jsi!!!Když to někdo sám od sebe(bet těch lidiček za zády jak říkáš) dotáhne takhle daleko, tak je prostě dobrej.Ty si to zvládla a pěkně zpíváš...a že nemáš vlastní písničky?No a?Tak jsi prostě osobnost Youtube:-D Fandim ti!!
  • pravda

    ahoj marto ses fakt nejlepší a tvůj zpěv to je něco božskýho...nikdy Tě nepřestanu obdivovat.Ať se ti daří
  • vjerkman

    Martina je super!

    martina je super určitě to někam dotáhne..Omyl už to někam dotáhla!!! *3*
  • radusenka

    radusenka

    ty písničky zpíváš fakt super hlavně se mi líbí jak zpíváš tu písničku La isla bonita
    ale tedka nevím kdo má lepší hlas jestli ty nebo Kristýna *1* *1* protože obě dvě zpíváte ůžasně *3* *3*
  • není

    krásný písničky hezky spíváš moc se mi to líbí *3* *14*
  • Re: Odpověď

    Ahojda, zjistila jsem, že někdo mým jménem odepisuje na dotazy. Takže jediný můj příspěvek, který jsem vložila na tyto stránky je odpověď z 1.2.2009 a tímto dnešním příspěvkem také poslední. Protože si sem může každý mým jménem napsat cokoliv -tak na tyto stránky již nebudu nikdy odpovídat a psát. Pokud zde najdete nějaké moje příspěvky a odpovědi- rozhodně to nebudu odpovídat já!!! Máte-li nějaké dotazy napište mi prosím na youtube. Když budu mít čas ráda odpovím. Martina Černá
  • Re: Odpověď

    Hele coje já jsem pravá MARTINA ČERNÁ
  • Re: Re: Odpověď

    Bohužel nemůžeš protože to nehtějí
  • Kačule

    Kačule: co si ty *13*
  • Re: Odpověď

    ahojky můžu?Já sem se chtěla zeptat jestli s tebou můžu zpívat....napiš mě na tenhle email:DeNeH@seznam.cz *4*
  • Odpověď

    Ahojda:)
    Právě mi kamarádka napsala,že o mně našla stránku na osobnostech.Teda jsem překvapená-Nejsem žádná osobnost:D jen normální holka,co ráda zpívá.Divím se,že si dal někdo tu práci a tuhle stránku o mě udělal:) každopádně pro ty koho by to zajímalo: jsem z Prahy,studuju prvním rokem konzervatoř a kromě dvou písniček(Chtěls to tak mít,Déšť)-své vlastní opravdu nemám.Takže nemám ani žádné cd.
    Pokud nejsou peníze a plno lidiček, kteří za vámi stojí -tak těžko někdo bude mít své vlastní písně.Teda pokud není tak šikovný,že si je umí složit sám (včetně textu)a pak má na to, aby je vydal:)Ráda zpívám a někdy mám možnost někde vystoupit,ale to je zatím tak všechno.A to, že si zpívám písničky různých zpěvaček -dělá to plno lidí po celém světě(viz.youtube).Pokud bych to nedělala -tak bych si prostě nezazpívala.
    Děkuju za vaše komentáře:)
    Martina Černá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit