Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Manson

OSOBNOST 31.12.2006 
364 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hnus
  • Mě se hlavně nelíbí, že je satanista. Tihle lidi, to nemaj v hlavě v pořádku. Jednou řekl, my nemáme nenávidíme lásku, my máme rádi nenávist. Tihle lidi, co slouží satanu, jsou nemocní! Lidi, probuďte se!
    • duul
      slouží Satanovi...nemocní...jako really? *1*
    • Jesli se ti nelíbí, tak sem nelez. t *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • A myslíš si, že bezhlavý vymývání mozků křesťanstvím není padlý na hlavu?! Manson (ani většina pravých satanistů) nikdy neuctívala ani nevěřila v Satana, jde o přiznání si lidských (zvířecích) pudů a instinktů. Pokud si opravdu myslíš, že sloužíme Satanovi, pak to nemáš v hlavě v pořádku ty ... Dobrá, každýho věc, ale už mě nebaví neustále někde číst nebo poslouchat jak jsme my satanisté špatní, co je špatnýho na tom, že si nenecháme kecat do života? Manson není špatný nebo psychicky narušený, je jenom moc upřímný ... někomu holt pravda vadí :) Nejspíš se s tím, ale budeš muset smířit
      • Ziall
        podle tebe je křesťanství vymývání mozků? fakt není.
        • duul
          Křesťanství, či jiné náboženství je to stejné, jako Satanismus, akorát že Křesťanství je pouze víra v Boha, kdežto Satanismus je především víra v sama sebe. *4* *3*
        • Ano! Křesťanství je akorát zblbnutí lidí. Víš vůbec jak to chodilo např. Za vády Karla Velikého? Nechal zabít nebo v nejlepším případě vyhnat všechny, co uznávali jiné náboženství než křesťanství. Ono se to vlastně množilo díky násilí. Pro některě lidi pak už byl bůh důležitější než rodina a vlastně než celý jejich život. Neuznávám žádné náboženství a neříkám, že věřit v boha je špatné, ale křesťanství to špatné dělá.
  • Myslím že fanoušek to přehnal. Je to jeho styl prostě je takový líbí se mu tenhle styl no a? Myslím že je lepší vydržet tvář nebo spíše styl toho zpěváka než vydržet tvář nějakyho zabijáka. -Loo
  • Ježiši, tak se vám nelíbí ok. Navíc... když je tak hrozně zlý a bezcitný tak proč veřejně prohlásil že by se nad sebou měl svět zamyslet když už vraždí i děti, dohrál koncert i přes to že prakticky přišel o ucho a zkolaboval. On jenom dělá svojí práci a to co ho baví. Má svůj vlastní svět, který má už od dětství. Nikdo se s ním nekamarádil, protože měl rád rock a všechno co jim v křesťanské škole zakazovali. Možná že není dokonalý, ale rozhodně není zlý a hloupý. Umí milovat, jen si vemte jak byl zhroucenej když se s ním Evan nebo Dita rozešli. Když mluví má to hlavu a patu, nemluví jen tak o ničem... mluví o tom co chce světu sdělit. Já jsem se s ním osobně setkala... je to milej a krásnej chlap. Nenechává se zastrašovat, místo toho jde dál... to vám na něm podle mě i trochu vadí. Vadí vám na něm to že se nenechává zastrašovat kritikou, nedělá si velkou hlavu z lidí kteří ho pomlouvají a hudba kterou dělá je jenom protest vůči světu... kdo z nás je někdy naštvanej na celý svět, každý, ale nedáváte to najevo. On ano, dal to najevo a podívejte se kde je- navrcholu. Točí filmy, klipy, maluje, zpívá, skládá a hraje(jak na koncertech tak ve filmech). Tak ho prosím nechte. Není to pro jejich fanoušky hezké. Třeba mě lidé jako jste vy šikanují. Říkaji mi hnusný věci, a nechtějí akceptovat a respektovat mojí volbu.
    Je jiný, ale není hloupý a zlý. Myslete si o něm co chcete já vám v tom nemůžu zabránit, ale v tenhle moment se chováte směšně. Jako malé děti. Zamyslete se nad sebou *3*
    • Naprosto stebou souhlasím
    • kraaaaaaaaasne napsane :))))))))
    • Dobře tak že jeho práce je udělát ze sebe strašidlo a jeho to baví no dobře když je pro vás tak skvělý tak úplně je mi to jedno ale stejně mě on je nesimpatický vůbec nechápu to s jeho obličejem.
  • Marilyn Manson: Opravdu je strašidelný, žadný hezoun ale ani zpěvák možna sweet dreams. Ale zajíma mě co se Vám všem(tim kterým se líbí) na něm líbí jeho oči? jeho make up?? jeho hlas???
    • PaulaDMLoverka
      Všechno zlato...VŠECHNO *14* *14* *1*
  • Kdy tenhle pán mého srdce má další koncert v česku neví někdo??Mám sice na něj tel.kontakt ale nějak není k zastižení. *13*
  • Je úžasný zbožňuji ho *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Já myslím že je super =) škoda že nemám ten lístek :( a nesuďte ho.Je svůj a to je dobře a proto ho máme RÁÁÁDI :-*
    • Jeho partnerka od něj utekla protöže je posedlý démony, a satanismem, takže koho může přitahovat takováto osobnost ,?

      Vrána k vráně sedá... *16*
    • Já ho nesoudím, jen říkám, co si o něm myslím. Jo, každý člověk je svůj, v dobrém i špatném slova smyslu. Spousta lidí bylo svých a skončili velice zle.
  • Pokud má někdo zájem, prodám dva lístky na koncert Marilyna Mansona 15.7. v Praze. Jeden lístek stál 990 (prodám klidně i za 800, 750 - cena dohodou). Prosím volejte na číslo 731894897. Díky
  • Je to antikrist....hnusnej. *11* *11* *11* *11* *11*
    • Může být jaký chce. Je to svobodný člověk. Má právo vybrat si svou víru. Může být křestan, žid aj.
      Z lidí, kteří ho jen uráží je mi opravdu špatně..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit