Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Manson

OSOBNOST 31.12.2006 
364 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *12* *12* *12* blázen a psychopat *12* *12* *11* *11* *11* *11*
  • Hitler byl taky originální a jak dopadl? Nesnášel ho celej svět. Každý člověk je originál,ale mělo by se rozlišovat, co dělá. Tenhle blázen akorát vzývá ty svoje démony, jestli je satanista nevím,každopádně tak působí. No jestli se tohle někomu líbí a považuje ho za vzor,tak nebesa s vámi.
    • RE: Sunny
      Hitler byl rasista a vraždil hodně vraždil.
      Připadá ti že Manson vraždí?
      Ku*va lidi spamatujte se.. Manson Vám nic neudělal tak ho laskavě neurážejte.. Je to můj vzor a spousty lidí taky ho má za svůj vzor..
      A co podle tebe Manson dělá tak hrozný ho že ho přirovnáváš k Hitlerovi?
      Jen se jinak obléká a má jiný hudební vkus...
      Podívejte se na sebe tady se ohání te tim co řekl : Nenávidím lasku miluju nenávist.
      Ale při tom se podivejte jak odsuzujete lidi, kteří se liší.. Vy nás nenávidíte tak mi máme právo Vás taky nenávidět a spousta lidí Vás nenávidí...
      Ale mně je Vás spíše líto...
    • Jenomže hitler vraždil. Marilyn ne. Dopr*ele zamysli se nad tím, co tu píšeš. Už jen moje první věta je rozdíl mezi hitlerem a marilynem.
    • Sunny když se ti Marilyn nelíbí a nesnášíš ho tak proč čumíš na jeho profil?
  • Lidi pročpak sem vubec zelete kdyz jo radi nemate...Muj nazor je takovej ze ma uzasnej hlas a je originalni...a originalita se chvali :) Vim ze je to blazen kterej vyvadi sileny veci... ale kdyby to nedelal byl by jako ostatni ... chce se jën vyjimat a dari se mu to... já osobně ho mám velice ráda ...
    • *Lezete *Ho.
  • Manson je svůj, jeho hlas je výborný a vyzáž je originální a popuzující. Je to umělec a jeho osobnost se mi líbí. Ti, co ho nenávidí, jsou buď lidi, kteří vyrůstali na Spáleným, nebo Ti, kteří každodenně sledují Óčko a nevynechají svojí oblíbenou víkendovou disco párty......
    • *Lezete * Ho
    • ty asi nevíš kdo je Démon..!! jeho partnerka utekla a řekla že se s ním žít nedá ,,že žije jen se svými démony..satanista , apsychopat..zpívat neumí..jen tací jako on ho sledují *16*
      • Je prostě svůj! Kdyby neuměl zpívat, dávno není tam, kde je.
        Jop, jsem děsně posedlá satanismem když tohle říkám, že? Každý den se modlím k satanovi.
        Marilyn je prostě svůj a to je na něm to nejlepší. Má neuvěřitelný talent! Jděte ještě slušně řečeno do p*dele a přestante prosím psát tyhle h*vna. Děkuji :)
      • souhlas, je úplně ulítlej...jen magor si nechá vyoperovat žebra, aby si ho mohl sám vykouřit.
        • Dovolím si jen takovou poznámečku: Marilyn si nikdy žebra vyoperovat nenechal, je to jen kachna. Zaprvý je to nelogický, protože by si musel vyoperovat žeber víc a to už by měl tak oslabenej organismus, že by buď umřel anebo byl v tak špatnym stavu, že by nemohl koncertovat. A vida, koncertuje! Tuhle, prakticky už "městskou legendu", vyvrací i ve svý knížce (Dlouhá trnitá cesta z pekla), kde píše i geniální větu: "Navíc, kdybych si nechal vyoperovat žebra, už byste mě nikdy neviděli, protože bych byl doma zaměstnanej kouřením vlastního péra" či něco v tom smyslu
          • mozna si ho nechal vyoperovat ale pry to byla jenom sazka a to je dobre ;)))))
        • A to jste vzal kde??!! měl by jste si ověřit svůj zdroj informací!!!!!
    • Spíše on nenávidí celý svět, žije jen s těmi svými démony ..dopadne tak jak žije !! Blbě !
    • buď v klidu, nejsem ani jedno, ani druhý, ale Mansona nemám ráda, protože to je fakt bezprizorní monstrum. To je můj názor, já respektuju váš názor, tak vy respektujte můj a nevyhazujte mě odsud, já můžu bejt, kde chci. *5* *5*
  • Je to prostě bláznivý MONSTRUM co si samo kouří péro a určitě je to jen sfetovanej blázen to je vše.
    • Řeknu ti jednu věc, pro tebe to asi bude překvápko.... Vaše popove 'hvězdy' taky fetujou..
      Není žádný monstrum!! A pokud je, tak já jsem taky tím pádem a radši budu mít každý den vymachanou hlavu v hajzle než stratit svůj názor a svou hlavu...
    • Možná jo, ale ty se potom ještě něco horšího! *10* *7* *6*
  • POdle mne je to BEST spěvák. Nejlepší HIT je podle mne na 100% Sweet Dreams. Zjeho stylo zpěvu a oblečeni vyzařují velké emoce. Ty co o něm píšou prasárny jsou pěkný IDIOTI. Toto je můj názor na tohoto NEJ člověka.
    • Jenomže sweet dreams jen přezpíval...koukám, kolika lidem vastně abi nekde o texty..
    • když o něm napíšu, že je od něj ubohý, že se prezentuje jménem sériovýho zabijáka, tak to není prasárna, ale holá pravda.....a "jeho hit" Sweet Dreams není jeho, ale jenom laciná předělávka v originále krásně zazpívané písničky. Toto je můj názor na tohoto *11* člověka.
  • Daisy- Když ti tak strašně vadí tak proč se něj díváš ? Pro tebe je to třeba "monstrum" ale pro mnohé je to vzor který má i smyslné texty ;) Takže pokut ti tak strašně vadí tak tady neloz. A myslím že je čistě jeho věc jaké si da umělecké jméno a tobě to muže byt zrovna tak jedno;)
    • jasný, je to jeho věc, ale je to dost ubohý....můj názor a je mi fuk, že se vám nelíbí. *1*
  • Pro Mé horší já. No dobře, mě osobně by to teda hodně vadilo, kdyby někdo takhle necitelně a neuctivě zacházel s jménem vraha a takto ho oslavoval, je to ubohost takhle někoho oslavovat a většina fanoušků je asi natolik tupá, že si bolest těch pozůstalých rodin nedovede ani představit. Je to vaše věc, ale abyste na to jednou nedojeli společně s Mansonem. Ano, kdo to nezažije na vlastní kůži, tak nepochopí.....bohužel. Dnešní svět je na tom už tak bídně, že nad těmito věcmi se už nikdo nepozastaví a jak říkám....bohužel. Je to ubohost.
    • Sorry, tohle napíše jen uplný.... Marilyn = Marilyn Monroe = DOBRO
      Manson = Charles Manson = ZLO
      Tp znamená, že je DOBRÝ i ZLÝ.
      Ksždý má v sobě kousíček zla i dobra ale záleží v jakém množství.
      Lidé stále nepochopí, že je to jeho imidž.. Ubohé. Učí na vysoké.. Je to obyčejný muž jen s úžasným nadáním na zpěv.
      Všichni ho považují za monstrum, zvíře.. obludu.
      Já ho však mám za vzor.
      Zhejtujte mě.
  • manson je monstrum co dela tu nejbestowejsi muziku..a to ze si da jmeno po vrahovy... necmhapes... marilyn.. jako marilym monroe..cast dobra slusny holky vyzarujici swetlo a dobro.. a manson po charlesovi mansonovi.. snad nemusim popisowat... proste pseudonym z obou stran..dobrej i zlej.... pro me je to wzor a charakter jako kraaaaawa
    • i kdyby dělal tu nejlepší muziku pod sluncem, tak ani náhodou.
    • No nevím jak by bylo tobě, kdyby ti někdo podřízl rodinu a nějaký zpěvák by si jméno toho vraha vypůjčil jako svůj umělecký pseudonym. Jak byses cítil??? Tohle není žádná věc, kterou by se měl chlubit, ale jenom hnusná ubohost a měl by se za to stydět. Je ubohej a už jenom z tohohle důvodu bych si jeho CD nikdy nekoupila, ani bych nešla na koncert, podporovat takovou hybridu bez kouska citu a úcty teda nebudu.
  • Fanouškové nezlobte se na mě, ale větší monstrum jsem snad neviděla, nehledě na to, že jenom vypatlanec si může dát umělecké jméno po sériovým vrahovi. Jak je vidět, tak jeho úcta k těm zavražděným a jejich rodinám je úplně nulová, jako by se jim vysmíval. To je fakt smutný a ubohý. *9* No jo, kéž by se jednou probral.....
    • Ale kuš, Vy brepto.
      • Sorry, ale mám pravdu.
        • Nemáš. Já zase mohu tvrdir že pravdu mám já.
        • Rodíme se jako nepopsaný list, čistý, neposkvrněný materiál různé struktury. Vše, čím se v průběhu života stáváme, je jen zrcadlením světa, otiskem stop zanechaných na nás druhými lidmi a okolním prostředím. Do některého materiálu se takové otisky a stopy lehce vpijí, nenásilně splynou s jeho podstatou tak, jako když savý papír ochotně a bez odporu vstřebává inkoust. Na jiném materiálu zůstávají stopy v podobě hlubokých, rozervaných otisků, šrámů a ostrých linií způsobených neochotou výchozí suroviny přijímat zásahy. Každý významný vědec, mecenáš, blahořečený, každý skromný a pokorný člověk, každá zrůda a bestie, všichni jsou My. Nikomu nepřísluší soudit jednotlivce, souzeni můžeme být zase jedině My. My všichni za činy jednotlivců. Všichni podílející se na vzniku obrazu našeho světa. Je jen na nás, jaké listy budou vznikat, co se do nich zapíše. Takže si raději honem zameťte před vlastním prahem.
          • Já jsem si před svým prahem zametla už dávno, ale ještě jsi mi neodpověděl na moji otázku - jak byses cítil??? Ráda si to poslechnu.......
            • Nebrala bych si to osobně. Nepotrpím si na pietu. Bolest, city i lásku, vše nosíme v sobě a je-li to opravdové, žádné slovo nebo jméno, domnělý ani opravdový akt pohrdání s tím nemůže hnout. Jen ti, co si nejsou jisti svým vnitřním světem, mají potřebu hledat univerzální zlo, aby vlastní slabosti mohli ospravedlnit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší