Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Manson

OSOBNOST 31.12.2006 
364 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to můj vzor...
    Už od malička... nechápu Vás, kteří ho musejí urážet...
    Poslouchejte si svý sračkový 1D atd. Sledujte si svý sračkový youtubery jako Vadáka nebo jak se to jmenuje...

    Ale co vám Manson udělal? Nic...
    Tak ho prosím nechte být...

    Jo a děda ho neznásilňoval a ani se o to nepokoušel... Anonymko...

    Nejste mu ani po kotkníky...
  • Má boží písničky *14* ! Když v roce 1999 můj táta přinesl CD "Mechanical Animals" Domů. Tak jsem byla v šoku ! Ten pocit když jsem to slyšela poprvé si pamatuji doteď každý den jsem si to CD pouštěla.. ! Ale přece jen více se mi líbil starý Marilyn Manson 1995 - 2007 Ale stejně ho pořád miluju ! *4*
  • Všechno nejlepší :)
  • Happy Birthday!! *5*
  • Ten minulej komentář přesněji o Fuj tak ten je TimejikaL11
    Vážně divný jmeno....
  • Ty jsi fuj!
    Není blbec a nenahání dětem hrůzu.....
    Je nejlepší...

    PS.: přestaňte ho nazývat fuj! Když už ho musíte mermomocí urážet tak si vymyslete něco originálnější ho než fuj....
  • Lidi, začíná mi být z vás opravdu zle. Proč pořád odsuzujete lidi, kteří poslouchají jiný styl hudby než "popík"? Jak ho můžete soudit když ho ani neznáte? V normálním životě by jste ho bez make-upu ani nepoznali! Je to normální chlap. Učí na vysoké! Chcete mi říct, že má špatný vliv na všechny jeho studenty?
    Je to jeho imidž! Chápu, nemusí se vám líbit a já vám ho nebudu vtloukat do hlavy ale prosím, vzpamatujte se! Musíte ho tady urážet? Rozhodně vypadá líp než přiteplený Justin Bieber. Má úžasný hlas a je prostě jedinečný. Všichni mě teď zhatujte že mě "ovládnul satanizmus" je mi to jedno! Můj názor se na něj nezmění!
    • *Satanismus
  • Jeho deda ho znasilnoval nebo se o to aspon pokousel
  • Ahoj !!!! No já nevím ... Nevím na co si hraje jestli je satanista tak prosím .. ale no :) Prosím odpovězte mi prosím .. nešikanovaly ho náhodou v mladiství ? *12*
    • PaulaDMLoverka
      No já nevím, na co si hraješ, jestli jsi ateista, tak prosím, ale řekni mi, jestli jsi náhodou neutrpěla v dětství pád na hlavinku. *12* *3*
  • Zdravím,nechápu proč sem lezete když je podle vás psychopat,debil atd. když se vám nelíbí tak sem nelezte *3* .
    • Přesně tak Fil PS- Ty ho máš taky ráda nebo ne???? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit