Přejít na výpis diskuzí

Marek Vašut

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vzkaz

    ahojky Marku Vasute tento dopis zrejme nikdy neuvidis,je mi 37 let a ucim se na pocitaci-strasny!Chvaly ctes asi more,ale musim uznat ze si opravdu samecek.preji hodne stesti.Pa pa Marcela
  • Jestlize pro svet nejsi nikdo,pro nekoho muzes byt cely svet

    Jmenuji se Jana a ziji v Torine v Italii.Pred par dny ke me prijela moje 17leta neterinka na prazdniny a privezla mi dvd Roman pro zeny.I ja nesnasim igelitky,ale miluji letiste a kvalitni znackova zavazadla.Po zhlednuti filmu jsem dospela k nazoru ze mmiluji i vase krasne pozadi *5* Che Dio Ti benedica Jana66 *4*
  • Italske nebe plne hvezd

    Sedim na me terase u more s whisky v jedne ruce a v druhe s flaskou naturalni vody Lilia,divam se na mesic(neuplny) a myslim na to,ze jsem jedina kdo vam pise.Je vubec mozne nemyslet na chlapa jako jste vy?Rikaji,ze more je nekonecne.Ujistuji vas,ze myslenky na vas jsou nekonecne.Jestlize nekonecnost je toto,miluji nekonecnost myslenek.
  • Nazor na svet

    Zijeme v dobe valek a lidskych nestesti.Nejsme schopni komunikovat ani na strankach nasich idolu.Co je s Vami lidi?Jestlize se nezacnete zajimat o zivot a bolest druhych,neucitite nikdy potrebu byt stastnymi aspon na chvili! *3* Protoze zivot je okamzik svetla a stesti.Jedine co nas muze zachranit je komunikace,vedet,ze nejsme na svete SAMI!!! *4* CHe Dio Vi benedica Jana
  • pro Vas

    Ciao lidi,co se deje,nikdo nema zajem komunikovat? *3* Me by velice zajimalo,jestli nekdo z Vas vi o pristi akci,jakekoliv,Marka Vasuta,nechapu totiz,proc ma oficialni sito o ktere se nikdo nestara.Dekuji predem za informace Jana *4*
  • Sympaťák Marek

    Milý Marku jste moc sympatický muž.Moc se mi líbíte.Nejvíce jste se mi líbil v Románu pro Ženy i v Bestiáři.Držím palce ve všem.Hodně štěstí v osobním i hereckém životě.Budu šťastná jako blecha jestli se mi ozvete. *14* *4*
  • pro Vás Marku

    Marku, zasílám pozdravy z Vysočiny a přeji hodně zdraví a štěstí Love Marcela *4*
  • Sympaťák

    Pane Marku jste herec jak se patří umíte to tak podat,líbil jste se mě v Tomsovi i cizích filmech.Ale ještě jste nenavštívil Plzeň na něakou reportáž.Hodně zdraví toť určitě moc potřebujete k Vaší profesi a pohodové lidičky okolo Vás.Renča s Tebou mě baví svět/krásná píseň do nepohody.
  • POMOC

    Dobry den, p. Vašute, mam k Vam velkou prosbu, prosím vas dal byste mi kontakt na psychiatra ktery vas uspěšně lečil? Moc vas prosim, muj pritel ma hrozne deprese a v jeho rodine uz 3 lidi nasledkem depresí spachali sebevraždu!Zkoušeli jsme nejakou lečbu ale neuspěšně.budu vam moc vděčna pokud mi pomuzete. moc vas prosim. Nikde jinde jsem kontakt na vas nesehnala.Děkuji.
  • probudte se!:D

    Lidi, to si fakt myslite, ze si to tady nakej Vasut precte?:D:D je to sice hezky, ale probudte se! nejspis ani nevi, ze tahle stranka existuje, neni to nic oficialniho, je sposta stranek tohodle typu a kdyby je mel vsechny objeit a zjistit co mu kdo pise, tak by se z toho pos*al...:D myslim, ze ma jiny starosti, nez tady cist plky nakejch drive narozenejch...:D ale nic proti, je hezky, ze naivismus jeste nevymizel..:D
    • clemi

      Re: probudte se!:D

      nic proti, ale co ty víš, možná si ty zprávy čte... nebýt osobností, tak by sme jako jedna skupina lidí se nedali dohromady a nezaložili by sme Jiřímu Dvořákovi fanklub a on si naše zprávy čte i na fanklubu a odepisuje nám!!!
      • Re: Re: probudte se!:D

        Vy ste upa nejvic najivni kkti, žádnej herec si tady nečte ty srance co tady píšete, ale to vy zřejmě nikdy nepochopíte :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit