Přejít na výpis diskuzí

Marek Vašut

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bratislava

    Dobrý deň pán Vašut,

    dnes /25.11./ som Vás videla ale hlavne počula moderovať aukciu obrazov v Auparku v Bratislave. Bola som unesená Vašou krásnou slovenčinou. Teda klobúk dolu, ani mnohí Slováci tak krásne nerozprávajú...Gratulujem!
  • KRÁSNÉ NAROZKY !!

    Máte dvě pětky a jste JEDNIČKA.
    To jsem si užila, když jste mě svým pohledem rozkládal na atomy při soutěži NASLEPO, kde jste ,,prý,, nejhodnější na celém světě !!
    Zdraví tzv. slepá bába, která z Vás oslepla až v ,,Naslepo,,.
    *3* *15*
  • Pocta

    Krásný den Pane Marku, musím Vám sdělit, že Vás strašně moc obdivuji. Moc se mi líbí Váš humor, Vaše básně, a Vy. Nejsem už sice nejmladší, táhne mi na 35, jsem matka dvou pubertálních synů, ale i přes tohle všechno jsem z Vás úplně vyřízená. Během 2 dnů se mi poštěstilo Vás 5x vidět: v neděli v Krev zmizelého, Bestiář(DVD), v pondělí v kině v ukázkách Svatba na bitevním poli, filmu Chyťte doktora(super pád)a doma mi běží neustále Román pro ženy, jako kulisa. Asi si myslíte, že jsem divná, ale dostal jste mě a to fatálně. Chtěla jsem se zeptat, nedají se ty Vaše krásné básně sehnat i s Vašim namluvenym hlasem? Pokud bych měla to štěstí Vás někde potkat, tak to asi nepřežiji štěstím. Mějte se krásně, mnoho štěstí v životě, hodně filmových nabídek a pokud mi zašlete Váš email budu poctěna. S pozdravem Zuzka, Olomouc
  • to mi dělalo vždycky problémy - názvy, titulky, osnova, ...

    Jen bych chtěla "ventilovat" (to je asi dost blbej výraz, to zní jako bych byla nějak přetlakovaná a bez toho aniž bych to "neventilovala", tak puknu; - takhle se to říct nedá, i když do pravdy to nemá tak daleko - vlastně má, ale nechci zlehčovat to, co napíšu a koukám, že už 90% lidí, co to čte, to nebaví - no cuž, tak směle do toho) - MV je ten nejkrásnější muž (chlap, kluk, chlapec - nevím, co se hodí víc) - troufla bych si říct -planety (no v ČR asi určitě, ikdyž si tam nechávám ještě jedno volné místečko) a nejvíc miluju ty SLADKÝ ďolíčky....
    A ještě mimochodem - poslední díl Detektiva Martina Tomsy byl fakt jedinečnej - hlavně ta část s tím, vykáním...
    už končím...
  • <3

    Kruci já ho taky miluju, sme se asi všechny zbláznily jenže já nejvíc je mi teprve 14, ale byla bych moc ráda kdyby jste mi Marku mohl napsat. Je to asi hodně naivní... Ale prosíím!
  • Ahoj Marek!

    Ahoj Marek! Volám sa Andrea som telesne postihnutá od narodenia na in. vozíku.
    Mám 36.r.a venujem sa asi štyri roky počítačovej grafike.A chcela by som vedieť,Tvoj názor na moje obrazy. Môj web: http://andreamazorova.blogspot.com Ďakujem za odpoveď Andrea M. z Nových Zámkov. *3*
  • Je to nádherný chlap kterého chtějí snad všechny ženy, proto nechápu jak to že ho žádná neulovila.Já bych do toho šla hned!!!
  • hledáme kmotra

    Dobrý den, rád bych se pokusil touto formou oslovit pana Marka Vašuta. Jsme Sdružení pro péči o duševně nemocné Fokus Ústí nad Labem. Na začátku příštího roku budeme otevírat v centru Ústí nad Labem kavárnu na půl cesty. Jedná se podporované zaměstnání, kdy na pozicích obsluhy budou v rámci pracovní rehabilitace pracovat lidi s duševním onemecněním. Rádi bychom pro tuto kavárnu našli atraktivního kmotra, který by zároveň byl s problematikou duševního zdraví obeznámený. Prosím, pokud jsme Vás naší činností a plánovanou kavárnou oslovili, více informací Vám rád zašlu na následně obdržený kontakt. Srdečně zdraví Milan Kutina
  • Úžasný muž

    Nejprve bych Vás chtěla pozdravit a popřát mnoho úspěchů v životě.Jste zvyklý přijímat poklony,ale i já se musím přidat do davu...Už léta vás obdivuji pro Vaše herecké umění ale i pro Vaši osobnost.V mém věku (34 let),to možná vyzní hloupě,ale opravdový MUŽ to jste VY.Mějte se krásně a budu se těšit na setkání...asponˇ skrze obrazovku..:-)
  • ;-)

    Ahoj Marku! Ani jsme se nestihli rozloučit *3*. Byl to nezapomenutelný zážitek, zatančit si s Tebou na pódiu v Letňanech. Pamatuješ, kdo šel v pořadí s č.5? Jo a i když jsem si pořád dokola opakovala větu:" Španělské šumivé víno CAVA Freixenet...", nakonec jsem ji, bohužel, neměla možnost říci.Ale to nejcennější, co se v té soutěži dalo získat,jsem si odnesla ve svým srdci! Tak ahojky! K.Č. napiš: ladyfox@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit