Přejít na výpis diskuzí

Marek Vašut

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Marku, nechci Tě do svý postele..! *13*
    • Re:

      Vážený Marku, dovolím si toto oslovení, jelikož jsem ve Všem věku, celý život Vás nesmírně obdivuji jste velice charismatický muž, ale to určitě není pro Vás nic nového, teď se jen dotknu velice ožehavého tématu, je to Vše nemoc, kterou trpím i já, jsem člověk, který miluje život, ale čtu každiškou větu, kterou najdu v jakémkoliv časopise, a máte pravdu, nic nám nechybí, neumíme si vysvětlit,prč to je, ale bohužel ,takže plně cítím s Vámi a vážím si Vás, že neustále pracujete a jste nesmírným přínosem v naší filmové kultuře, asi je to troufalost, ale velice ráda bych získala Váš meil, jste naprosto skvělý člověk přeji krásný den Ilona
  • Dobrý den Pane Vašut na chatu TV Prima jste odpověděl na otázku co byste si vzal sebou na ostrov.V odpovědi jsou dvě hrubky ,,Koukal bych mýt něco,čím bych se mohl umít",není to trochu moc chyb.To by potom ve slově mídlo bylo měkké i??Přeji hezký den *3*
    • Re:

      Nejsi ty nějakej rejpar.M.V. *9*
  • Děkuji za nejrozumnější postoj k presidentským volbám ze všech umělců, kteří svůj názor veřejně prezentovali.
    Podotýkám, že jsem volil pouze symbolicky v 1.kole paní Fišerovou.
    Dávno jsem už ztratil iluze o lepším politickém vývoji v tomhle kocourkově a jsem zcela apatický.
    Ale neodpustím si, není to zajímavé? Současná vláda má osmi procentní podporu obyvatel, takže je logické že za stávající ne dýchatelno ve společnosti je přímo odpovědná.A jeden z jejich nejhlavnějších členů má udělat veletoč k lepším zítřkům ?!?!
    A že se té protizemanovské histerie účastní např.p.Svěrák o kterém ani poté nepochybuji jako o jedné z největších morálních osobností,je pro mne bolestným zklamáním.
  • Prosím email

    Ahoj Marku.Chtěla bych tě moc poprosit jestli by jsi mi nedal na sebe email.Je mi 17 a jsem do tebe úplně blázen.Nejlepší jsi byl vRománu pro ženy.Pažoute.Seš neskutečně sexy chlap s neskutečně velkým sex-epílem.Proto tě prosím jestli by jsi mi teda neposlal svůj email abych měla asoň nějakou útěchu a mohla si stebou psát.Děkuju ti předem a dufám že mi ho pošleš.Tak dík a papapa Luc!nka *4* *14*
  • poděkování

    Ahoj Marku, už dlouho přemýšlím o tom, že Vám touto cestou napíšu. Nevím, zda jsem na správné stránce a jestli si můj e-mail vůbec vy osobně přečtete. Chci Vám jen poděkovat za to, že jste, že umíte dělat skvělé filmy, že patříte k našim velmi dobrým a úspěšným hercům a za to, že v čemkoli, kde harajete nebo vystupujete, jste stále stejně skvělý a svůj - tj. profík. Pokaždé, když si doma pustím film, ve kterém hrajete nebo když něco běží v TV, neubráním se tomu, že Vás nahlas obdivuji. (mám pocit, že už přítel začíná trochu žárlit)Je to hlavně pro Vaše výkony a Vaše (naše) krásné příjmení. Do dalšího života i práce Vám přeji jen a jen spoustu úspěchu, štěstí, zdraví a hlavně lásky. Mějte se krásně s pozdravem Věra Vašutová *3* A pokud by bylo jen trochu možno, prosím o zaslání Vaší podepsané fotografie. *5* PS: v kladném případě mi prosím napište na e-mail, zašlu adresu k zaslání fotky.
  • NEJ

    MAREK VAŠUT,NEJKRÁSNĚJŠÍ CHLAP NA SVĚTĚ!!!!Má obrovský charisma!!!!MILUJUUUUUUU *14*
  • marek

    strasne by som chcela jeho e-mail pretoze to je najlepsi chalan alebo vlastne muz
  • icg

    ahoj marku máš icg?
  • Čau Marek!

    Všetko dobré v novom roku 2008,veľa zdravia a šťastia v osobnom a pracovnom živote
    Ti zo srdca praje Andy
  • želám príjemné ráno

    ..želám krásne ránko. Náhodou som našla túto stránku a potešilo ma že sa sem dajú dať príspevky. Chcem iba zaželať mnoho mnoho úspechov v akejkoľvek oblasti; a povedať že ste perfektný herec s obrovskou charizmov. Snáď sa vyplnia všetky sny a tajné želania, ktoré máte na srdiečku a v duši! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit