Přejít na výpis diskuzí

Lucie Hadašová

OSOBNOST 10.3.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rades

    Re: Kočka

    No tak to ti teda gratuluju k totální destrukci, kámo! Ta by tě přivedla leda tak do hrobu *1*
  • rades

    Re: LEPŠÍ než BUČKOVÁ

    Tak na Bučkovou mi nesahej! Hadašová je naprosto pod její úrovní! A jestli říkáš, že má Bučková velkej zadek, tak si pamatuj jednu věc: ženská bez prdele je jako tejden bez neděle. Nazdar!
  • rades

    Re: Lucka

    No, tak věř, že jsi hezčí! každopádně si myslím, že jsi přirozená slečna, která zdraví své kamarády, usměje se na ně a ne jen se nad ně povyšuje a přehlíží je a machruje nad nimi jak Brabína (P.s. to je její oficiální přezdívka ze školy)
  • rades

    Re: lucie-hadasova

    ti dám na ní mail, jestli chceš....
  • rades

    Re: Je prostě úžasná

    Ahoj, hm, to je vidět, že ji vůbec ale vůbec neznáš! Já měl tu "čest" s ní chodit rok a půl do školy. A kdyby ti neodpovídala na pozdrav, přehlížela tě jako placatej kámen, měla nosánek nahoru a měla sebevědomí větší jak Brno, já myslím, že bys velmi rychle změnil názor! jo a zapomněl jsem dodat - kdyby ti napsala jako mě výhružný mail....:-) ale jo, buď v klidu, na fotkách a v televizi se dělá velice milá...Jen škoda, že taková není doopravdy...nesnáším přetvářku...měj se! Rades.
  • Je prostě úžasná

    Lucinka je fantastická má perfektní postavu báječný dlouhý nohy je prostě nej nej *14* *14* *14* *14* *14*
  • LEPŠÍ než BUČKOVÁ

    Je moc krásná a mnohem krásnější než ta unylá, malá Bučková s velkým zadkem
  • ahoj

    chci se s ní seznámit,tak prosím uto ozvy se!!!!díky moc. *4*
  • lamerienda

    moc nádherná

    Lucka je kráska, nejkrásnější !
  • Re: doposud nejhezčí miss

    to je tvůj názor že je nejhzčí ale pro mě nejkrásnější není!!!!! *5*
  • ...

    hezká je ale nejkrásnější podle mě není! *3*
  • nejkrásnější NE

    Nejkrásnější NENÍ...nejkrásnější je Lilian Fischerová, ale Lucka je také moc krásná...,ale Lilian je opravdová osobnost
  • Re: NEJKRÁSNĚJŠÍ MISS

    SAMOZŘEJMĚ *14*
  • STRÁŽNIČANKA

    Chtěl bych si ji vzít, taková nádjherná kráska *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* NEJ Z ČEŠKÝCH MISSEK A NEJHEZČÍ STRÁŽNIČANKA
  • NEJKRÁSNĚJŠÍ MISS

    NEJKRÁSNĚJŠÍ ŽENA NA SVĚTĚ !
  • :)

    Krásná, sexy a vitální žena, prestižní Miss bez bulvárních skandálů.Pravá MISS
  • nejhezčí baba v ČR

    Lucie je nějkrásnější Misska všech dob.Miluji ty její dlouhé laní nohy,světlou pleť a ty nádherné oči.Doufám,že se dobře uchytí *4*
  • Re: ošklivá jak práce

    tak tady dej svoji fotku a nascanuj vysvědčení ty inteligente *3* *1*
  • Re: Re: Ahoj...

    Jasně, bydlíš vedle ní, co?
  • lucie-hadasova

    lucka je nejhezci holka co jsem videl chtel bych ji poznat blis

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit