Přejít na výpis diskuzí

Lucie Hadašová

OSOBNOST 10.3.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LEPŠÍ než BUČKOVÁ

    Je moc krásná a mnohem krásnější než ta unylá, malá Bučková s velkým zadkem
    • Re: LEPŠÍ než BUČKOVÁ

      co to kecas?! Buckova je milionkrat hezci nez hadaska, ktera ze sebe dela damu pro svou odbarvenou vymetenou palici
    • rades

      Re: LEPŠÍ než BUČKOVÁ

      Tak na Bučkovou mi nesahej! Hadašová je naprosto pod její úrovní! A jestli říkáš, že má Bučková velkej zadek, tak si pamatuj jednu věc: ženská bez prdele je jako tejden bez neděle. Nazdar!
      • Re: Re: LEPŠÍ než BUČKOVÁ

        No já se asi pocvrkám *1* Radečku ty jsi teda zoufalec *1* *1* *1* Ty jsi proti Lucce tak vysazený, že to snad není možné *1* ! Ale ono už je až k smíchu *1* Prostě se stím smoř, že tě Lucka nechtěla a TEČKA . ! *1* *1* *1* UBOŽÁÁÁÁÁÁÁÁKU *5*
        • Re: Re: Re: LEPŠÍ než BUČKOVÁ

          jooojoo, kdyby jste vedeli, co si o ni vsichni ve skole mysleli - protrepat a zahodit... :)
        • Re: Re: Re: LEPŠÍ než BUČKOVÁ

          Ale no tak! Nebuď kor tak surový, má prostě svůj názor....my to musíme respektovat! To tady to je v klidu, mrkněte na Dominiku Kadlčkovou, jak jí tam propírají....brrr. Až je mi z toho zima!!!
  • Kočka

    Je jako anděl *4* .Má krásné vlasy,tvář a ta její postava toje něco uchvatného.Je to nejhezčí žena na světě.No prostě jí hrozně miluju!
    • rades

      Re: Kočka

      No tak to ti teda gratuluju k totální destrukci, kámo! Ta by tě přivedla leda tak do hrobu *1*
  • Lucka

    Je krásná..chtěla bych být taky tak hezká...fakt jí to moc sluší a kdo říká,že ne tak jen závidí... *3*
    • rades

      Re: Lucka

      No, tak věř, že jsi hezčí! každopádně si myslím, že jsi přirozená slečna, která zdraví své kamarády, usměje se na ně a ne jen se nad ně povyšuje a přehlíží je a machruje nad nimi jak Brabína (P.s. to je její oficiální přezdívka ze školy)
  • Je prostě úžasná

    Lucinka je fantastická má perfektní postavu báječný dlouhý nohy je prostě nej nej *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Je prostě úžasná

      Jsi prostě úžasná Lucko!!!!!!
    • rades

      Re: Je prostě úžasná

      Ahoj, hm, to je vidět, že ji vůbec ale vůbec neznáš! Já měl tu "čest" s ní chodit rok a půl do školy. A kdyby ti neodpovídala na pozdrav, přehlížela tě jako placatej kámen, měla nosánek nahoru a měla sebevědomí větší jak Brno, já myslím, že bys velmi rychle změnil názor! jo a zapomněl jsem dodat - kdyby ti napsala jako mě výhružný mail....:-) ale jo, buď v klidu, na fotkách a v televizi se dělá velice milá...Jen škoda, že taková není doopravdy...nesnáším přetvářku...měj se! Rades.
      • Re: Re: Je prostě úžasná

        Však ty vaše slavné Miss z moravského Slovácka nijak zázračně nevypadají a povahově jsou na tom 100krát hůř než vzhledově,tak není důvod stát o jejich přízeň
      • Re: Re: Je prostě úžasná

        Radku, Ty jsi to ještě nezkousl? To, že z Tebe nejsou holky odvařené, to není vina Lucie. Zamysli se příště nad sebou, než něco takového napíšeš. Moc dobře víš, jak to bylo.
        • rades

          Re: Re: Re: Je prostě úžasná

          No tak jako pozor, mě nejde o to, jesi je nebo není někdo ze mě odvařený! Po tom já ani a priori netoužím! Tady jde o chování a úctě k druhým a to je zcela něco úplně jiného. A stačilo mi toliko pouze slušně se chovat, nic víc a nic méně! P.S. Toto si mysleli všici ve třídě, nejen já, pozn. autora.
      • lamerienda

        Re: Re: Je prostě úžasná

        A jaký jsi jako ty ? Co si o sobě proboha myslíš ? Nějaká trubka mně ignoruje, tak to přehlídnu, a ty tady pomlouváš jak šestiletá holka...ťukyťuk na čelíčko
        • rades

          Re: Re: Re: Je prostě úžasná

          Já? Jaký su? Já rozhodně nikým nepohrdám a zdravím všechny mé kolegy a kolegyně a i ty, které třeba nemám dvakrát v lásce a oni nemají klidně v lásce mě, ale je to slušnost! A ta se musí dodržovat vždy a všude. O opaku mě nikdo nepřesvědčí! Nikdy se nad nikoho nepovyšuj a nikdy se před nikým neponižuj! Říkávala moje babička! A já mohu jen souhlasit!!
  • In nomine legis

    Zdar lidi! Jako o čem se tu všici hádáte? Tož přece musíte vědět, že v naší krásné zemi může každý říkat svobodně své názory! Základ nám již dává Usnesení předsednictva České národní rady č. 2/1993 Sb., o vyhlášení Listiny základních práv a svobod jako součásti ústavního pořádku České republiky, jak vyplývá ze změny provedené ústavním zákonem č. 162/1998 Sb., kde v oddílu druhém, v čl. 17 odst.2 se dovídáme, že, cit: "Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu."
    Čili, vážení, dávejme si na to vzájemně pozor! Aneb jak platí, vše je dovoleno, co není výslovně zakázáno!
  • Lucka

    Ahoj,
    konečně je mezi misskami jedna, která se opravdu věnuje tomu, čemu slíbila. Navštěvuje útulky pro zvířátka a pomáhá. Ve čtvrtek byla u nás ve Zlíně a fakt jí to s s Míšou slušelo. Není taková, jak se o ním píše. Chce to ji poznat
  • rades

    Happy new year

    Přeji Lucce krásný nový rok, zdravíčko, úspěchy v osobním i profesním životě a ať je tento rok lepší než byl ten předchozí a v neposlední řadě také dobré lidi kolem tebe.....to samé přeji všem jejím fanouškům i nefanouškům a všem, kteří zavítají na tuto stránku! Mějte se a smějte se! páčko
  • Eliška

    no eliška je rozhodně hezčí než Lucie!Jarda bednář asi oslepl když kvůli ní ńechal Helenu! *9*
    • nvlsůeův

      co?
  • doposud nejhezčí miss

    Měla před ostatníma dost navrh! Má krásný vlasy, řekla bych, že je to nejhezčí miss doted zvolená. Kdo říkáte, že ne, je to jen vaše trapná zástěrka, nebot byste jí chtěli!!!Je sexy, taková je pravda,zlatíčka...
    • Re: doposud nejhezčí miss

      haaaahaaa, takovej vtip sem teda dlouho neslysela :DDDD
    • Re: doposud nejhezčí miss

      to je tvůj názor že je nejhzčí ale pro mě nejkrásnější není!!!!! *5*
  • nej nej nej

    Má v sobě osobité kouzlo,je moc krásná. Chtěla jsem se stát taky modelkou, strašně mě to baví focení a td....ale ted k lucii je báječná!!!!!!! Je moc fajn že se stala miss!!!!!!!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit