Přejít na výpis diskuzí

Lucie Hadašová

OSOBNOST 10.3.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Maj to v rodině

    No tak ohledmě té úžasné Lucinky..jako popravdě ve skutečnosti nic moc..spíš to nic než moc..Televize a fotaky dělají zázraky a macke-up a líčení též..Měla sem tu čest ji potkat na Strážnických slavnostech a málem jsme se jí lekly..Nosánek krapet nahoře, neupravená no děs..A to myšlení nic moc..
  • Re: Maj to v rodině

    ona nemá žádný silikony vole uvědom si to! *9* *16*
  • Re: Je prostě úžasná

    Jsi prostě úžasná Lucko!!!!!!
  • Maj to v rodině

    kdyby ste viděli Lucčinu ségru..to je ještě větší kočka jak lucka..a není taková vyzáblina jak ona a má pěkný prsa(svoje! ne žádnou umělotinu jak lucka)..fakt je nádherná! Kus ženský! *3*
  • rades

    Happy new year

    Přeji Lucce krásný nový rok, zdravíčko, úspěchy v osobním i profesním životě a ať je tento rok lepší než byl ten předchozí a v neposlední řadě také dobré lidi kolem tebe.....to samé přeji všem jejím fanouškům i nefanouškům a všem, kteří zavítají na tuto stránku! Mějte se a smějte se! páčko
  • Re: Jaké místo?

    Jde vidět, že jsi na tom s inteligencí ještě hůř než tahle nána. A ona je aspoň pěkná...
  • Re: Jaké místo?

    *7* to se tak říká, ne? jakože má srdce na správným místě, chápeš??? *9*
  • rades

    Jaké místo?

    Na jakém že místě? já myslela, že srdce je od narození nalevo... *1* *15*
  • velice hezká

    Lucie je krásná ženská se srdcem na pravém místě. Nepotrpí si na bulvární skandály a mimo charitu se věnuje i týraným zvířátkům.Vy pane, nebo spíše chlapče, radesi, se raději zamyslete, jestli odmítnutí ženy vždy pojmete takto osobně a s nepřiměřenou odvetou.Nebylo by lepší se rozhlédnout po nějaké jiné ?
  • Re: Re: Re: LEPŠÍ než BUČKOVÁ

    Ale no tak! Nebuď kor tak surový, má prostě svůj názor....my to musíme respektovat! To tady to je v klidu, mrkněte na Dominiku Kadlčkovou, jak jí tam propírají....brrr. Až je mi z toho zima!!!
  • In nomine legis

    Zdar lidi! Jako o čem se tu všici hádáte? Tož přece musíte vědět, že v naší krásné zemi může každý říkat svobodně své názory! Základ nám již dává Usnesení předsednictva České národní rady č. 2/1993 Sb., o vyhlášení Listiny základních práv a svobod jako součásti ústavního pořádku České republiky, jak vyplývá ze změny provedené ústavním zákonem č. 162/1998 Sb., kde v oddílu druhém, v čl. 17 odst.2 se dovídáme, že, cit: "Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu."
    Čili, vážení, dávejme si na to vzájemně pozor! Aneb jak platí, vše je dovoleno, co není výslovně zakázáno!
  • Re: ahoj

    já znám její ségru, tak stačí napsat *3*
  • Re: STRÁŽNIČANKA

    Moja řeeeč;-)
  • Re: Re: LEPŠÍ než BUČKOVÁ

    No já se asi pocvrkám *1* Radečku ty jsi teda zoufalec *1* *1* *1* Ty jsi proti Lucce tak vysazený, že to snad není možné *1* ! Ale ono už je až k smíchu *1* Prostě se stím smoř, že tě Lucka nechtěla a TEČKA . ! *1* *1* *1* UBOŽÁÁÁÁÁÁÁÁKU *5*
  • pavli12

    prsa

    jezisi vzdit s tema novekma prsama vypada priserne ma je az nekde u pasu *1* *7*
  • Re: Re: Je prostě úžasná

    Však ty vaše slavné Miss z moravského Slovácka nijak zázračně nevypadají a povahově jsou na tom 100krát hůř než vzhledově,tak není důvod stát o jejich přízeň
  • rades

    Re: Re: Re: Je prostě úžasná

    No tak jako pozor, mě nejde o to, jesi je nebo není někdo ze mě odvařený! Po tom já ani a priori netoužím! Tady jde o chování a úctě k druhým a to je zcela něco úplně jiného. A stačilo mi toliko pouze slušně se chovat, nic víc a nic méně! P.S. Toto si mysleli všici ve třídě, nejen já, pozn. autora.
  • rades

    Re: Re: Re: Je prostě úžasná

    Já? Jaký su? Já rozhodně nikým nepohrdám a zdravím všechny mé kolegy a kolegyně a i ty, které třeba nemám dvakrát v lásce a oni nemají klidně v lásce mě, ale je to slušnost! A ta se musí dodržovat vždy a všude. O opaku mě nikdo nepřesvědčí! Nikdy se nad nikoho nepovyšuj a nikdy se před nikým neponižuj! Říkávala moje babička! A já mohu jen souhlasit!!
  • Re: Re: Je prostě úžasná

    Radku, Ty jsi to ještě nezkousl? To, že z Tebe nejsou holky odvařené, to není vina Lucie. Zamysli se příště nad sebou, než něco takového napíšeš. Moc dobře víš, jak to bylo.
  • lamerienda

    Re: Re: Je prostě úžasná

    A jaký jsi jako ty ? Co si o sobě proboha myslíš ? Nějaká trubka mně ignoruje, tak to přehlídnu, a ty tady pomlouváš jak šestiletá holka...ťukyťuk na čelíčko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit