Přejít na výpis diskuzí

Louis Tomlinson

OSOBNOST 23.12.2011 
961 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mam strasne rada Louia.Pacia sa mi jeho vlasy,oci,usmev a samozrejme jeho zadok.Myslim si,ze je najkrajsi z One direction.Louis je strasne pekny chlapec so super hláskami a sexy pohybmi.Ale skoda,ze má dieta a priatelku.
  • Fuuujjjj Louis je teplous
    • Bože, tyhle lidi přímo nenávidím, proč sem píšete takový shity? I kdyby gay byl tak vám po tom může být h*vno, fakt se vzpamatujte. Omlouvám se za vulgární výraz, ale já prostě nesnáším lidi, kteří se navážejí do homosexuálů, ano, homosexuálů nikdy nepoužívám slova jako "teplouš" nebo "buzerant", protože tohle mi přijde nechutný a hnusný, ne to, že je někdo jinej. Uvědomte si konečně, že žijeme ve 20.století a ne ve středověku, teď je to úplně normální a lidi by to konečně mohli pochopit, takže si s těmahle kecama polib víš, co!!!
    • Ja ty dam,ze je teplý!
    • Bl*ecku ne Louis nemuze byt teplous kdyz ma dite a pritelkyni ty v*le
  • Cetla jsem si starsi komentare a musim rict ze nektere holky tu byli s prominutim velke kravy Louis je hnusak ,Louis je Gay, Louis chtel zabit nejakou Arianu atd fakt to tu bylo na facana tem kravam rozbit drzky opravdu se omlouvam ze tu nadavam ale dost me to vytocilo jeste ze uz tu ty hnusne holky nejsou nebo bych jim asi poradne nadala a co se tyce Louise tak to o nem nebyla pravda on je moc hezkej a zabavnej usmevavej kluk mam ho moc rada I ostatni kluky z 1D a nesnasim lidi kteri je jen pomlouvaji fakt bych jim s chuti nakopala zadek Louisss je nejlepsi a myslim ze je z nej vyborny a starostlivy otec
  • Louis je moc hezkej kluk s vybornym hlasem a vtipnymi hlasky je zabavny hezky no zkradka mam ho moooc rada jako vsechny kluky z one direction
  • Z vonku moze byt kazdy pekny
  • Dobre su pekny ale oni su v anglicku a maju uz frajerky louis uz po pripade dieta. Myslim ze by bolo lepsie ked by ste sa prestali o nich zaujimat. Mne uz to plietlo hlavu
  • Chci tě ,ať to stojí cokoli!;-)
  • Myslím že chce ta matka Briany z Louise vytáhnou co nejvíc penez,protože se nemůže chlubit že její dcera chodí a má dítě s takovou hvězdou.No nic méně si taky myslím že si 1D tak dlouho pauzu nebudou dávat, protože si Louis musí vydělat nebo skončí úplně vyrizenej.Je to jen můj názor a Louisi a Briane drzim palce ať se tomu malimu dobře zije
  • pořád se směje to je fajn *4*
  • happy birthday Louis *14* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit