Přejít na výpis diskuzí

Lisa Marie Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • u4ever

    ...

    Abych byla upřímná-NEMÁM JI RÁDA!!! *10* *13*
    • luciq-dc

      Re: ...

      Abych byla upřímná-NESNÁŠIM JÍ!! *10* *13*
  • Bylo jí to aspon líto

    ej a právě když byla manželka Michaela Jacksona tak jestli jí je to aspon líto že umřel.Jako já proti ní nic nemám jen jako chová se opravdu trochu namyšleně tak jako když je populární tak je to jako trochu normální ale nekdy to přehání a tak když tady o ní píšete jak je hrozná a namišlená iča jestlí ju to aspon trchu ranilo *9*
    • zanesskaaaa

      Re: Bylo jí to aspon líto

      tak jakože jí to jako asi bylo líto no.. jako prostě jo no.. oni se jako prostě milovali víš jako.. opravdu jí to jako bylo líto no.. *15* .. líp ti to neumím napsat aby jsi tomu JAKO rozuměla:)
      • thesimsa

        Re: Re: Bylo jí to aspon líto

        Jako nedělěj si z ní prdel jako jo ? *15*
        Jako jsi strašně zléé kuře *15*
    • wwww

      Re: Bylo jí to aspon líto

      hele já s ní nežiju tak vážně nevím,ale jako prej jo! *1* *14* Ale jako vážně nechápu,proč píšeš pořád slovo JAKO! *7* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15*
  • lalipop

    Tys neslyšela jeho písničku?

    To je ale tvoje chyba!!!!!!!!!!!
    A co třeba změlka z filmu Pretty Women? Tu nazpíval taky Elvis-byl legenda a to že ho nějaká nula nezná je jen její problém!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • mrs_jackson

    ...

    Už mi tolik nevadí jako dřív *15* *4* Ale ráda jí taky nemam *15*
    • Re: ...

      Prepáčte jednému nerozumiem ako môžete mať radi Michaela Jacksona ked sťe sním v živote neprežili ani jednu sekundu v jeho živote pod jednou strechou ?Vy hodnotíte Lisu na základe jej rozhovorov lenže Elvis mal rovnakú auru ako Lisa tažko dával svoje city najavo .A neviem ako vy napriklad ten Váš svätý MJ bol v Bashirovom dokumente tak s fetovaný a mimo ,že to videl aj slepec až tak ,že ohrozil život svojho syna .Pokiaľ viem nemecká polícia ho vtedy aj išla zatknúť za ohrozenie života dieťaťa.

      Netvrdím ,že Lisa je svätá lenže keď Vás v kuse niekto okráda o psychickú pohodu o otcov majetok a vlastná matka si na Vás spomenie len keď to jej vyhovuje . A vo vašom veku bola Lisa znásilnovaná nevlastným otcom Prisciliním vtedajším priaťeľom.Takže nemáte právo súdiť človeka ,ktorého život ste neprežili . Vy ste nenašli ako 9 ročné mrtve telo Vášho otca ona ano.Vás nestrkala matka do internátnych škôl len ,aby od Vás mala pokoj a ,aby ste jej nebodaj neprebrali nejakého milenca ju ano. *13*
    • gabrilel

      Re: ...

      Nemáš ji rada Lisu? tvuj nazor mislim že jeto hlavně pro lidi co jí mají radi nemisliš?
  • macenkai

    Myslím

    že problém poloviny lidí tady je,že lidi posuzují podle oblyčeje.Tky sem si myslela,že je namyšlená..ovšem za1.neznám ji a tak mi nenáleží o ní říkat věty typu:Je to p**a namyšlená a za2.i kdyby byla,tak na to má plny právo...jak tady zaznělo,byla to žena Krále popu a dcera Krále RnR.To znamená,že víc se tady nemáme očem bavit..Vy co si nevidíte do huby,byste se napřed měli podívat na sebe a pak říkat takovy nesmysly!Mimo to,co jste v životě dokázaly?V 15,asi nic moc,že?Ale to je vaše věc...Jste k pláči..a to nemluvím o tom,že někteří neví kdo to byl Elvis Presley.K tomu už nemám slov!Máte ikonky MJ,ale on samotnej by se na vás ani nepodíval,za keci urážky co tu vedete..
    • Re: Myslím

      Súhlasím s tebou .A porovnávať Elvisa s Mj je podľa mňa rovnaká hlúposť ako porovnávať Mozarta s Bethovenom alebo Pucinim.
  • mj

    Lisa je hodná a mám ji ráda a myslím si že je hezká.A udělala hezkou věc pro Michaela.
  • thesimsa

    ...

    Happy Birthday
  • janikoz

    Všechno nej, Liso

    Hodně zdravíčka, štěstíčka a úspěchů *3*
  • mischicka
    Všechno nejlepší k narozením, hodně štěstí zdraví a lásky... já slavila narozky před 5 dny *15* *3*
  • Vše nej!!

    Šeciiiinko NEJ LISO!!!!Hodně slávy,úspěchů,lásky a zdravíí... *14* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit