Přejít na výpis diskuzí

Lisa Marie Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • majka096

    .......

    Nechci někoho soudit podle toho jak vypadá, ale tahle ženská je mi od pohledu totálně nesympatická! *9* Před časem jsem jí viděla v jednom rozhovoru a zapůsobila na mě namyšleně a arogantně...
    • Re: .......

      maš uplnu pravdu.
      • majka096

        Re: Re: .......

        vid že jo!!! *3* *5*
        • Re: Re: Re: .......

          Viete na rozdiel od Vás Lisa vie ,že nemôže v rozhovoroch ukázať pravú tvár lebo vie aké sú novinári svine. A najskôr musíte s niekým žiť aby ste ho mohli súdiť .
  • lalipop

    A co se týče hadrů a účesu..

    ..to se tehdy nosilo víš! Zlatá 50.,60. a 70.léta!!!! Rockenrol,ale to ty ani nevíš co je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1*
    • mrs_jackson

      Re: A co se týče hadrů a účesu..

      Jasně, je logický že to neznám!! *1* *1* *1* Nebyla sem totiž ještě na světě ty vole!!! *1* *1* takže zapoj něco čemu řiká MOZEK *15* Teda jestli něco něco takovýho vůbec vlastníš *15* *15*
      • mischicka

        Re: Re: A co se týče hadrů a účesu..

        trefně řečenýýý *1* *1* *1*
        • senorita

          Re: Re: Re: A co se týče hadrů a účesu..

          no já taky nebyla na světě,ale to neznamená,že nevím že to existuje! To seš dobrá teda!! A když se tě např.ve škole zeptali,kdy byl pravěk tak jsi asi odpověděla:Jak to mám vědět,já nebyla na světě!!! *1* *1* *1* *1* *1*
  • Dcera Elvise

    Je to dcera mého hudebního oblíbence Elvise Presleyho.Díky tomu ji mám docela rád.Navíc dnes slaví 40 narěozeniny.Chci jí popřát všechno nejlepší-Happy Birthday!A at se jí ve všem daří!
  • když jsem se zamyslela na jejím manželstvím s michaelem, zjistila jsem jak moc mu ublížila svým odchodem. vím řekla že se scházeli i další čtyři roky po rozvodu ale úplně se na něj vykašlala. měla mu být oponou ale ona myslela jenom na sebe. odešla od něj kvůli tomu že s ním nechtěla zažít stejný příběh jako se svým tátou. oba moc milovala a když michael umřel tak litovala toho že s ním nemohla být. možná mi to budete dávat za zlé ale ona je strašně sobecká! odešla od něj s tím že s ním nechce zažít stejný příběh jako s elvisem ale ani nemyslela na to co to udělá s michaelem! no uznejte není to od ní sobecký?! podle mě je a pár lidí se mnou budou jistě souhlasit. jistě že se scházeli i další čtyři roky po rozvodu ale i tak mu ublížila. nechci nikomu brát názor jaká je lisa skvělá já pouze projevuji svůlj názor!
    • thesimsa
      Nebudu ti tu vypisovat, jak je Lisa skvělá, protože si to sama nemyslím.. Ale nezamyslela jses nad tím, že i Michael ublížil jí? Kdyby ti tvůj manžel řekl, že buď mu dáš dítě nebo si ho udělá u jiné, tak by se ti to asi taky moc nelíbilo ne?
      Na tom, že jim to nevydrželo měli podíl oba, ne jen Lisa..
      • MJforever
        Taky jsem si tohle myslela, ale když si to tak vezmeš, Michael jí taky ublížil. Proč si ho ale brala, když věděla, že má rád děti a že také bude chtít vlastní? Lisa děti měla, ale Michael chtěl mít taky vlastní děti, kterým by mohl dát všechnu otcovskou lásku..
  • hele....

    podívej se když jí nesnášíš tak proč sem teda lezeš???ona je nahodou dobrá zpěvačka!!!a kdyby tě to zajmalo tak je slavná!!a ty asi nevíš co to je bejt slavná že??!!vypada že ne!!!už se sem nevracej!!!zbohem! *16*
    • gabrilel

      Re: hele....

      Ahoj dam ti zapravdu diš něgdo nemá rat proč vlasně leze do tch diskuzi žejo.Mislim žeto patři jen proti do jí má rat. *4* *14*
    • Re: hele....

      ne jako sorry jo?!ale tohle mě vždycky tak NASE..!!!!!že bych vybuchla!!toto je akorát zlá zaviist,a to já poznám!!! *15* *15*
      • Re: Re: hele....

        ANO ANO PŘESNĚ TAK TO MĚ TAKY PĚKNĚ NASERE KDYŽ SE NĚKDO TAKHLE CHOVÁ!!!
        LISA JE NEJLEPŠÍ!
  • Co dělá Lisa

    Chtěla bych OD NÍ také něco slyšet, ne jenom to, co se O ní říká.
    • Re: Co dělá Lisa

      najed si na you tube tam je o ni uplne vsechno.rozhovory pisnicky atd. *3*
  • kiris

    Byla to dcera krále rokenrolu...

    ..a manželka krále popu! *14* *3* *1*
  • Prepáčte koľko máte rokov ,aby ste mohli urážať niekoho koho poznáte s novín ? Vy ste žili s Michaelom Jacksonom ? Ak ju nenávidíte len za to ,že si vyliala zlosť na Michaela Jacksona v pár interwiew Koľký s Vás nevynadali svojím bývalym manželom a manželkám ? Za to ,že pre Vás je Michael Jackson Boh a pre ňu bol len obyčajnym človekom za to ju nenávidíte ? Za to ,že sa k nemu nemodlila ako k Bohu ? Ked nejaký vzťah nefunguje tak za to môžu obidve strany nielen žena . Aj Michael Jackson nebol idealnym manželom skôr bol ako manžel totalne nezrelý a to dokázal aj v manželstve s Debbie Rowe. Ak ju nenávidíte za to ,že mu nedala deti tak asi na to bol dôvod možno zdravotný možno psychický . Ak ju nenávidíte za to ,že na rozdiel od Debbie Roweovej neporodila Mj a nepredala mu deti tak to je Váš problem . Ak ju nenávidíte za to ,že na svojích albumoch napísala texty v ,ktorých opisuje svoje chyby a svoje manželstvá to je Váš problém . Ona už kapitolu Michael Jackson uzavrela tak to urobte aj Vy. To čo sa stalo medzi ňou a Michaelom Jacksonom a medzi ňou a jej dalšími ex-manželmi jej čisto jej súkromná vec a súkromná vec jej ex-manželov . Ona nieje taká namyslená ako si o nej myslíte . Ona si je veľmi dobre vedomá svojích negativnych stránok a chýb ,ktoré urobila .Ona si je veľmi dobre vedomá toho ,že svojím ex-manželom ublížila a nielen oni jej . Ona by svoje deti a je jedno s kým ich má alebo s kým by ich mala v živote nepredala a kvôli žiadnym zvieratám žiadnemu chlapovi by sa nevzdala svojích deti . Tá rozmaznaná Lisa Marie Presley za akú ju považujete už dávno neexistuje .
  • co si myslím já.

    sice to je asi od tématu ale jedno mi odepřt nemůžete....oči má po tátovi. Hlas má taky pěkný. na youtube.com je písnička In the ghetto a tam je že chvíli zpívá Elvis a chvíli Lisa Marie a je to fakt pěkný. Alespoň mě se to líbí *1*
  • janikoz

    Všecno nej

    Všechno nejlepší Liso. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit