Přejít na výpis diskuzí

Lisa Marie Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • soliter

    pro Cillu

    Mám LP Lisy Marie Presley.Je to skvělá zpěvačka.Elvis by se za ní nemusel stydět.Pokud mi dáš email ráda ti to LP pošlu.Pa. *14*
    • Re: pro Cillu

      plsky pošli mi to taky kuju :)
    • cilla

      Re: pro Cillu

      Nic mi ale nedošlo. jak to??
    • cilla

      Re: pro Cillu

      Jé díky. Já jsem se sem jen dívala. Jinak ten můj mail:
      Cilla11@centrum.cz

      Já hledám zas hodně písničky od Ela *14*
  • glinis

    AKORÁT JÍ ZÁVIDÍTE...

    ...ŽE JE DCEROU ELVISE!!! *1*
    • Re: AKORÁT JÍ ZÁVIDÍTE...

      Nezávidíme!!Prosimtě vždyť on je jak dávno po smrti a nikdy jsem neslyšela žádnou jeho jeho písničku *9* Má háro jak kdyby neměl ani na hřeben a hadry jak z cirkusu *1* *1* Takže co bysme mohli asi tak závidět?? *7* *7* *7*
      • zanesskaaaa

        Re: Re: AKORÁT JÍ ZÁVIDÍTE...

        Nevím třeba to, že je dcerou Krále Rock&Rollu a exmanželka Krále popu, myslím že to je krásný život, i když plný bolesti... zkus použít to čemu se říká mozek než něco napíšeš..
  • pajka52

    *

    Všecko nejlepší ;)
  • Ahoj víte že Lisa byla s Michaelem Jacksonem těhotná ale šla na potrat. *9* *9*
  • mischicka

    Lisa

    jí je strašně líto Michaelových dětí...prej je zničená žalem pro ně nebo jak to psali...a já jí to věřím protože jí taky zemřel otec kyž byla malá takže vlatně ví jaký to je *9*
    • Re: Lisa

      Ona našla svojho otca mrtveho v kupelni takže vie pochopiť traumu Princa Michaela ,ktorý bol svedkom Mj umierania kedže ho doktorko zavolal do izby kde Mj zomieral. jasné ,že Nebola Mj perfektnou manželkou a to ,že sa viackrát vydala za to ešte nemusí byť K.... Elizabeth Taylor bola vvydatá 10 krát nikto ju nenazve K ... . Priscilla vôbec nedala Lise materinskú lásku a Lisa je dôkaz toho ,že deti potrebujú aj materinskú lásku nielen otcovú lásku. Elvis bol ten čo Lise dával lásku.A ona len hľadá niekoho ,kto by ju mal rád pre ňu samú nie preto kým je alebo za koho bola vydatá . Ona len túži mať normalny život s normalnym mužom .
      . A ona vie pochopiť Mj deti , keď budú v ronvakej situcácii.
      • Re: Re: Lisa

        A ešte som zabudla napísať Michael jackson mal daľeko od perfektného manžela.Nevedel ju pochopiť ,že chce počkať s deťmi kým on ešte vnútorne nedozreje .A kým sa ešte ako manželia a ako rodina s jej deťmi zosúladia a okresajú .Aj tak si myslím ,že keby sa do manželstva Lisy a MJ nestarali tí čo starať nemali menovite Lisiná nevlastná rodina , Priscilla ,Danny jej ex manžel a otec Riley a Bena scientologovia , fanúšikovia Elvisa . S Mj strany jeho manažéri , Karen Faye ,Elizabath Taylor , Diana Ross ,Debbie Rowe . Shana Manghathal , jeho doktori Klein a company a MJ fanúšikovia mnohí další Mj pätolízači alias ľudia čo mu vraveli zakaždých okolnosťi ano len ,aby mali svoj propech s toho . A keby MJ nebol až taký mamičkár a sukničkár akým bol tak to manželstvo by mohlo fungovať.Aj Mj si mal uvedomiť ,že keď sa žení so ženou ,ktorá má dve deti tak automaticky preberá za tie deti zodpovednosť a ,že sa im má venovať ,že v ich živote prebral rolu ich druhého otca.A nie ako on ked si zmyslel tak sa rok Lise neozval a pritom ho Lisa a jej deti každý deň čakali k večeri domov .Tak sa nechová manžel . *3*
  • cynthia

    ,,,,,,,,,,,,,,

    HAPPY BIRTHDAY LISA *4*
  • aliss67

    HB

    Lisa Happy Birthday, God Bless You... *3*
  • ..................

    všechno nejlepší!! připadá mi,že lisa je neskutečně podobná elvisovi :D jako jeho ženská kopie *5* *5* *4* *5*
  • Agnetka
    v očích je videt že je falešná *13* *16*
  • Nevím, jaká je Lisa povahově,ale vzhledově je to moc hezká ženská a já ji přeju hodně štěstí a úspěchů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit