Přejít na výpis diskuzí

Lída Baarová

OSOBNOST 31.12.2006 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mmmm, Lída Baarová. Miluji L. B., Adinu Mandlovou, Natašu Gollovou, Věru Ferbasovou, Anny Odrakovou... všechny tyto prvorepublikové hvězdy. Když se podíváte, tehdy ŽENA skutečně byla ŽENA. Úzké šaty, vždy sukně, nalíčené, upravené, načesané. Samozřejmě ve filmech, ve skutečnosti byla bída, ale dnešní filmy - ženská tepláky, mikina... Nevím, byla to krásná doba ve filmovém zpracování. Všechny vzpomínkové knihy o těchto hvězdách mám přelouskané.
  • 95. narozeniny

    Vzpomínám na Vás i v tento den.
    • Re: 95. narozeniny

      Na Lídu dnes spomínam aj ja a iste by som položila i kvet na miesto jej večného odpočinku, keby som nebola tak ďaleko. Sľúbil však Radek Žitný, tvorca obsiahlych stránok o Líde Baarovej, že za všetkých Lídiných priaznivcov zapáli sviečku na jej hrobe a položí ružu, ak sa mu podarí, tak originálnu odrodu pomenovanú "Lída Baarová".
      http:/www.lidabaarova.x f.cz/
  • Krásná dáma s líbezným hlasem....a vynikající herečka. Dokázala okouzlit všechny. Ráda jí mám ve filmu Maskovaná milenka, kde jí to fakt slušelo a ten její milý, něžný hlásek mě skoro uspává.
  • Jsme jenom lidi. Ostatní jsou jenom kecy. Po bitvě je každý generál
  • Jsem ráda, že se Lída jako jedna z mála prvorepublikových hereček dožila roku 2000.
  • OPravdu jste obrovský bl..... ! On s ním chodila před válkou a ne za války ! Tyhle kecy si nechte. Byla to krásná žena, tak asi tak..... Paní Lído, odpočívej v pokoji
    • Ano, to je pravda, Lída s ním chodila ještě v době, kdy to nebyl válečný zločinec.
  • Dokument z Lídou

    Včera jsem viděla dokument na čt Vstan a jdi dál z Lídou Baarovou z roku 1990 byla jsem z toho smutná co všechno musela herečka prožít za jedinou chybu je až neuvěřitelné.Bylo jí a její rodině velmi ublíženo a ta hořkost v hlase jí zustala i ve stáří.Ten film o herečce by se měl určitě zrealiovat!!!
    • Re: Dokument z Lídou

      Také jsem sledovala tento dokument.Píšete svorně, že jste z toho smutní, nevím , zda jste viděli dokument k jejím 85. narozeninám. To bylo mnohem žalostnější !
      O to horší pak titulky v Blesku a jiných bulvárech, když zemřela .Nikdo mimo novinářů ani nepřijel do Salcburku 8.11.2000 na pohřeb. To bylo nejsmutnější.
      • Re: Re: Dokument z Lídou

        Paní Iveto,moc Vám závidím,že jste měla tu možnost Lídu Baarovou vidět a hovořit.Npište mi prosím víc.Děkuji Iva
    • Re: Dokument z Lídou

      Také jsem ten dokument sledoval, byl moc hezký, jak rozhovor z herečkou tak i ukázky a fotky z filmu. *4*
  • LIDA BAAROVA

    MAM JI STRASNE MOC RADA DNES SEM VSTOUPILA FAN KLUBU *3*
    • Re: LIDA BAAROVA

      Vítej, mezi nás ! Lída si zaslouží ,aby se na ni vzpomínalo . *3*
      • Nezaslouží. Navždy ji zapomenout. Proč? Kolaborace a vlastizrada.
  • salzburgerland

    Narozeniny

    Právě dnes by jste oslavila narozeniny a jistě nejsem sama , kdo na Vás nejen v tento den vzpomíná.
    • Re: Narozeniny

      Líde skladám poctu a obdiv asi každý deň. Pozriem si niektorý z jej filmov, alebo jeden z dvoch dokumentov o jej živote, prečítam si niektorú pasáž z jej knihy alebo z knihy Prokletí Lídy Baarové. Pridám hodnotenie fotografiám a pozriem ich umiestnenie v TOP foto. Každý deň by som položila kvet na jej hrob v strašnickom cintoríne,ale bývam ďaleko až pri Bratislave na Slovensku. Dostala som sa tam len minulé leto.
  • Neměla žádné děti, nemohla je mít. Přečtěte si Života sladké hořkosti které napsala a uvidíte *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit