Přejít na výpis diskuzí

Lída Baarová

OSOBNOST 31.12.2006 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokument

    Prosim Vas nemate nekdo na dvd dokument o Lide jakykoli ,Dekuji *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • Re: Dokument

      Pokud by nevadil nahraný pořad z televize, tak mám.
      • Re: Re: Dokument

        Moc bych o ten nahraný dokument z TV s Lídou Baarovou stála, můžeš mi ho na dobírku poslat? Děkuji a jsem potěšena, že ještě v dnešní době jsou tací, kteří mají slabost pro staré české filmy.
  • Fanoušci

    Hlasujte na internetových stránkách na čt Hvězda mého srdce pro Lídu! její časté upoutávky na tento pořad s filmu Ohnivé léto jsou dokonalé *4*
  • Lída

    Ahojky, netušila sem, že existuje takový skvělý fórum o paní Lídě. Mám strašně ráda herce z období kolem 2. světové války, hlavně ty, kteří byli za to co neudělali (bez komentáře) pronásledováni. Tuto moji malou "úchylku" odstartovala knížka Standy Motla Prokletí Lídy Baarové. Jedním dechem sem četla jak se pořád stěhovala, utíkala někdy ani nevěděla předkým vlastně má utíkat. Strašně ráda bych chtěla sehnat knížku Útěky, ale to se mi asi nepodaří. Zdravím všechny *14*
    • Re: Lída

      útěky mají v každé větší knihovně
  • 8 foto krásnej Lídy

    Dnes je 8 fotografií našej krásnej Lídy v prvej tridsiadke TOP foto na www.osobnosti.cz. Iste si to zasluži.
    • Re: 8 foto krásnej Lídy

      určitě si to zaslouží
  • Členom Fanklubu Lídy

    Dnes je 7 fotografií Lídy Baarovej medzi 250 najlepšie hodnotenými fotografiami na www.osobnosti.cz. Foto z filmu Dívka v modrém je na krásnom 9. mieste. Pridávajme dobré hodnotenie týmto foto, aby sa čím dlhšie udržali. Klikni na Foto top 5.
    • ginos

      Re: Členom Fanklubu Lídy

      je zaslouženě v top 5 dnes taky!!! která jiná herečka by tam taky měla být?! když Lída byla opravdu nejkrásnější *4* *14* *4*
  • Obdiv

    Mám radost, že jsou lidi, kteří na tuto skvělou herečku nezapomněli. Mrzí mě jen, že je tak málo filmů, v nichž hraje, dostupných na DVD :( Někdo tu psal, že např. Maskovaná milenka vyšla, ale ať jsem pátral jak jsem pátral na netu, nikde jsem toto DVD nanašel, že by se prodávalo. Taky Ohnivé léto by byla pecka, kdyby jej vydali. Já osobně mám kopii tohoto filmu na DVD a když jsem jej viděl poprvé, zíral jsem s otevřenou pusou - je to asi NEJLEPŠÍ film, v kterém Baarová hrála. Lyrický, emotivní, s nádherně zachycenou přírodou... Absolutně nepochopím, proč takový skvost nevydají. Včera se mi podařilo sehnat knihu Útěky, která je téměř nesehnatelná, tak se do ní s chutí začtu... zdravím všechny příznivce této skvělé dámy
  • Fanoušci Lídy

    sledujete CSfilm hrají Lídu velmi často naposledy dokonce Ohnivé léto *4* Doufám že výjde tento krásný film brzo taky na DVD !!!
  • Byla to nádherná charismatická žena, skvělá herečka. A to, že se zamilovala do špatného muže? Láska si prostě nevybírá a některé ženy jsou k tomu předurčeny a snad ani nemají jinou možnost. Mé babičce je 92 let a ta říká, že ten kdo tuto dobu prožil paní Lídě Baarové nemůže nikdy odpustit.
  • Píseň z filmu Ohnivé léto

    Milujem to, co ztrácíme Zpívá : Lída Baarová/ píseň , která je tak ironická vzhledem k osudu interpretky Každé noci se horce chví strach, jenž se v touhu promění, ty jsi má láska, mládí mé, milujem to,co ztrácíme. Co je pravda ,víš to ty ?Nikde nenajdeš jistoty -život je bludný jako les - poprvé,naposledy dnes. Každé noci jsem můj milý kus srdce ztrácela,neboj se, plakat nebudu , nechci být zbabělá, ať zahučí jen vichřice, ať vzplanou plameny, čím život je k nám krutější, tím ho mám raději. Ta velká úzkost , ta mne snad naučí život milovat a z dálné hudby modře zní strach, jenž se v touhu promění. Snad dnešní večer, kdo to ví,nás touhou svojí opojí,snad právě proto krásný je, snad život dá, snad zabije. Snad ještě dneska,kdo to ví, se naše cesty rozdvojí. Snad, snad už přijdou modré dny,snad strach se v lásku promění.
    • Re: Píseň z filmu Ohnivé léto

      KRASNE
  • Nadherna...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit