Přejít na výpis diskuzí

Lída Baarová

OSOBNOST 31.12.2006 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sraz

    Sraz na Vinohradech 27.10.2007 ve 13,30 hodin výročí Lídy
  • Mě na celé věci zaráží to,že si vybrala,nebo možná neměla na výběr,toho nejmenšího a nejretardovanějšího pišišvora?!Já osobně myslím,že měla dostat provaz okamžitě po skončení války,bez zbytečných otázek a cavyků!Každý máme na výběr a né,že né!Je to otázka cti a odvahy!Ale i ten nejsilnější jedinec si může prdnout do trenek,ale pak se nesmí divit,natož domáhat milosti a musí přijmout trest,tak je se má a patří!
    • Neodsuzujte ji, nevíte, jak to bylo. Kdo ví, co vy byste dělal/a na jejím místě. Možná byste jednal/a stejně.
    • Vy! Soudíteva hlásáte trest!!!???!!! Takový jako vy by Hitler potřeboval! Přesně takový jste fašista!
  • ...Lída..

    ahojky všichni příznivci Lídy Baarové... *3* ..před pár dny jsem dočetla knihu od S.Motla - Prokletí Lídy Baarové...velice mě její život zaujal...jsem příznivcem filmů z 30. - 40. let...a toho celého válečného období...tak jsem ráda, že se i najdou tací, které to stále zajímá...
    • Re: ...Lída..

      před 10 minuty jsem tuto knihu dočetla taky a brečela jako dítě... *9*
  • prodám knihy

    Mám na prodej knihy Život sladké hořkosti (L.B.) a knihu Prokletí Lídy Baarové (Stanislav Motl). Cena dohodou. pište prosím na mail, díky, Natálie
  • tomivojtech

    diskuse.

    Dvakrát jí navštívila televize Nova ještě před smrtí to už byla dost nemocná a přijala je.Byla smutná a opuštěná.
    • jo to taky jinak byla v.o.z.ralav..y.kour..ena baba es.kc..h.u.r.-fa to byla *12*
    • Re: diskuse.

      Proč emigrovala? Do vězení jí nedal minulý režim,ale vláda E.Beneše,tak nechápu proč ten útěk za hranice. *3*
      • Re: Re: diskuse.

        Byla stíhána oběma režimy, nějakou dobu byla ve vězení, její matka zemřela při výslechu na infarkt, sestra spáchala sebevraždu, po roce 1948 utekla i s manželem Kopeckým, tady by byla opět zavřena, dům na Hnaspaulce jí zabavili a otce, který neměl jednu nohu vyhnali kamsi do polorozpadlého domku mimo Prahu *9*
        • Re: Re: Re: diskuse.

          Komuniste?to jsou nejvetsi parchanti sveta.Byli horsi nez nacisti.Proste byli jsou a budou jenom svine!!!
  • oehm

    jestli nečtete history revue a jiné doložené historické záležitosti,jistě nevíte,že lída měla dvě děti a to s..........nebudu jmenovat..každopádně se jich vzdala
    • Re: oehm

      ano a vy ostatni:to neni žadny kec.
      ja to musim vedet mnohem líp než všicni tady jo a mimochodem tenkrát se to ješt ě nemohlo jistě vědět však když se to občas ani normalně nevi.každopádně měla dvě děti,dcery a já vím i jméno jedné z nich..a žádný kec to neeenííí!!!
  • Tak sakra mela ty deti nebo ne??
  • lepší když děti neměla
    • Krávo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit