Přejít na výpis diskuzí

Kurt Cobain

OSOBNOST 31.12.2006 
467 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezapomeneme...

    Kurt Cobain nezemřel...Do nebe odešel proto, aby Bohu ukázal, jak se hraje grunge rock...

    Všechno nejlepší k 44 narozeninám, R.I.P.
  • Jo sebevražda? Určitě ta je P**a ho zabila! *16*
    • Souhlasím. I toto je možnost. Já ale určitě vím že buď za tu vraždu nebo vraždu může ona. Vůbec jí nemám ráda. Podle mě Kurta jen využívala. Ale to je můj názor.
    • Řekni mi..proč by to dělala?.Proč by chtěla zustat sama na jejich dvouletou dceru?Oroč by zabíjela někoho koho milovala (a řekla bych, že pořád miluje) natolik, že si ho vzala a splodila s nim dítě?Proč by chtěla aby její milovaná dcera vyrustala bez otce?No proč?
      Příště sklapni a neříkej věci co nejsoz pravda.
  • Kurte?!

    ...četli jsem někdy Těžší než nebe..je tam tAk nádherně popsané jak si Kurt tu sebevraždu naplánoval...byl a je skvělý...geniálně báječný chlap a nádhernýma očima a málo skvělým životem..... *3*
  • Kurt

    Hele... Všichni se tady akorát dohadujete jestli se zabil, jestli byl vodnář atd. Ti co jste si přečetli pár článků na netu nebo nějakej časopis z tý doby a myslíte si že o něm víte všechno jste ubohý a akorát se tady ztrapňujete svýma "chytrejma" příspěvkama *13*. A pro ty co si přečetli knihu Těžší než nebe bych chtěla říct že vy jste si určitě udělali názor na Kurta, a to jestli věříte autorovi této knihy nebo ne je už jen na vás. Já osobně jsem po přečtení této knihy zjistila mnoho věcí, skutečností, vyvrátilo se mnoho lží a povídek který si kurt vymyslel atd. Proto by měl někdo pořádně upravit životopis tady zveřejněný. Jestli někdo říká že byl Kurt bůh a nejlepší, tak taky měl své chyby, byl nepochopený ale byl silně milován... Pro svou smrt se rozhodl sám... Courtney ho milovala a on ji... (ten názor jsem také získlala až po přečtení zmíněné knihy).
    • Re: Kurt

      asi tak......v jeho případě bych se zastřelila taky..nebylo východisko.......nevěděl co dělat.....i když byl milován.........."vážnou příčinou, proč člověk ztrácí důvěru v sebe, je ztráta pocitu, že je milován".....K.Č.
  • Jo, sakra dneska mě fakt dost naštvali lidi ve třídě. Všichni mi chválí triko Nirvana, ale když se zeptám, jestli jí taky poslouchají, tak na mě čumějí jak na blba. " A co to je?" Takový otázky mě fakt deptaj, ale ještě lepší je holčina, co poslouchá Biebra ( a to nekecám), má triko s JB .. A ptá se, co je to za hezkýho chlapa, co ho mám na profilovce na Facebooku, jo holka, to je Kurt Cobain.
    Sakra, proč se zabil?! Díky němu, mám doma aspoň tak skvělý CD, jako je Nevermind a záznak úžasnýho koncertu z Readingu. Štvě mě, že jsem nic z toho nemohla zažít. Aspoň vidět, tak dokonalýho člověka, jako byl Kurt.
    Sice to byl feťák, ale co .. Ty drogy z něj udělali toho Kurta, kterýho lidi milujou. Sice je těch lidí, čím dál míň, díky hip - hopu, disco a podobný slátaniny. Chtěla bych si s ním potřást rukou, poděkovat mu, za to jaký byl. Možná se to zdá přehnaný, ale on pro mě dost znamená, i když to je fakt přehnaný.
    Prostě RIP, nikdy nezapomeneme. Teda aspoň já ♥
    • keby som ti to triko pochválila ja - a ty by si sa spýtal že či Nirvanu počúvam - povedala by som že je to moja najobľúbenejšia skupina !
      Kurt Cobain naveky ♥ *5*
  • Byl to luxus spevak!!!Skoda ho...
  • Všichni ti lepší umírají předčasně .. Kurt, Lennon,Hendrix atd. Kurt byl jeden z mála inteligentních a citlivých umělců, kteří do písní vkládají svůj život, až ho nakonec ztratili. Ikdyž se nejspíš nezastřelil sám, předtím se už pokoušel zabít, ale myslím, že to nikdy nemyslel vážně. Vždycky se nadrogoval, což by ještě nějak spravit šlo, ale nikdy by se nezastřelil. Byl to dobrý člověk a to stačí poznat jen z toho, jak mluvil. R.I.P. Kurte Cobaine <3 vždy budeš mít náš dík za tvoje porozumnění k nám v tvých písních, ikdyž jsi nás nikdy nepoznal.
  • Jádro

    Zaráží mě vaše diskuse,kde se dohadujete,jakej to byl muzikant,feťák,idiot,či vaše životní láska... Co na tom sejde. Nikdo tady z vás ho neznal,dokonce ani nikdo z těch,kteří s ním žili,tak jak se sakra můžete o něm takhle dohadovat,nemůžete říc,že jste konečně našli osobu,do které jste se vcítili,nemůžete říct,že ho chápete,nemůžete ho soudit...Vzpomeňte si jak dopadl,s dírou v hlavě,potřísněnou krví s příchuťí heroiny...Je-li síla,nachází se v jádru mého bytí. Mír jeho duši
    • miisiickaa

      Re: Jádro

      Tohle je jedinej příspěvek do týto diskuse, u kterýho jsem musela pokyvovat hlavou, protože je pravdivej. Nikdo neví a taky už se nedozví, co se v něm vlastně odehrávalo, všichni to víme jen okrajově, to ale nestačí na to, abychom někoho soudili, ostatně už to bylo řečeno. A mě nezbejvá říct nic jinýho než souhlas.
  • skvělý

    byl to tak skvělý člověk, že by vás všechny fanoušky nejraději poslal do prdele, tak skvělý, že na ostatní členy kapely totálně sral a chtěl všechny prachy pro sebe, opravdu úžasný člověk...
  • ach jo

    Nejhezčí chlap s krásnýma smutnýma očima:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit