Přejít na výpis diskuzí

Klára Zaňková

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vítězka

    Ahoj Klárko.Včera jsem nevycházel z údivu.Nejlepší zpěvačka a vypadne.Osvaldová si nevidí na špičku nosu,ztratila soudnost.Asi ti závidí hlas,mládí a krásu.Nenech se otrávit,celá rodina ti fandíme.Hlasování asi ovlivńují holky,které se spíš zblázní do kluka jako svého idola,než do holky,která skutečně něco umí.
  • ach jo...

    ach jo, to me mrzi, ze klara vypadla... byla supr! http://o3.volny.cz/special/~volny/IDC/43361/
  • Nejlepší hlas.

    Asi ti bylo do breku,ale nic si z toho nedělej. Budeš mít alespoň víc času na studium.Máš velmi kvalitní a příjemný hlas, který nezapadne v davu.(Ten Gáby je nepříjemný a tuctový.)Máš na to, abys byla vynikající zpěvačka,ale hlavně nepodlehni hvězdným manýrům.
  • zprávička

    klarko ti to uhčitě vyhraješ vubec nespíváš falešně jak to říka porota poslala jsem ti 200 hlasů ahoj drž se ... pá pá pá pá
  • dopis

    Ahoj Kláro,jseš nejlepší na světě!!!! A ty to dokážeš Kláro a to myslím smrtelně vážně!!!!Budu ti posílat hlasy!!!!Napiš mi na Anna.Zimolova@seznam.cz Anna Zimolová
  • Klárko držím ti palečky i když vypadneš budeš moje jednička pořád
  • jsi supr

    Klaruš,jsi prostě nejlepší a porota se může jít vycpat,vůbec nerozuměj tomu co ti říkaj,takže se na ně vy......Papa...a koukej jim to natřít!!!!!!!!!!
  • suprstar

    ahoj Kláro moc ti fandím a myslím že nespíváš nejlíp ale ani nejhůř a taky si myslím že skončíš 3 prosím odepiš na můj mail
  • Achooj držím ti moc palečků, jak já tak i taťka!!!Všem to tam pořádně nandej!!a ukaž jin kdo na to má!!!páčko kamila(od leoše)
  • Je to fajn

    Je to fajn tě poslouchat i když už dávno nejsem tvoje věková hranice. Vloni jsem fandil Veronice. Bohužel. Letos doufám, že to dopadne tobě. Zajímal by mě váš duet se sestrou.
  • Držím palečky

    Ahojky Klárko..zpíváš úžasně a doufám, že budeš jen postupovat dál a dál. Na nějaký kecy porotců, že v tom není cit vůbec nedej, my všichni ho v tom vidíme a vnímame ho,a to je,myslím,důležitější. Džím palečky!
  • Klárka

    Ahoj chci ti napsat,že umíš krásně zpívat.Zpíváš líp,než tvoje sestra a doufám,že skončíš jako Aneta Langerová
  • Klárka Zaňková

    Klárko jsi velice sympatická,držím ti palce.
  • Klárko, držím palečky

    Klárko, nejsem sibyla ani věštec ale věřím , že budeš druhá v Superstar 2005. Takový tip mě vyšel i u Šárky Vaňkové. Přeji krásný hlas a hlavně pohodu až do finále. :-)
  • Para mi!!!!!!!!!!!!

    Para mi!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Es primera!!!

    Primera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Klára es mia una!

    Drž se holka!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kravka

    Jsi kravka, možná větší než tvoje sestra...
  • Nejlepší Klára Zaňková

    Jsi nejlepší na světě která zpívá!!!!!!!!!
  • kláro si super a zpíváš líp než tvoje sestra a doufám, že budeš ve finále s gabou al dhabou a ty budes na 2 miste tak papapa tvojefanynka zdena a kdyz budes chtit tak napis

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit