Přejít na výpis diskuzí

Klára Zaňková

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klarka je velmi pekna mlada zena, prekrasne zpiva, ma talent a je inteligentni.Velmi radi ji uvidKjime na koncertech, v televizi nebo ji uslysime zpivat v rozhlase.
  • Milovaný jazz, soul a swing

    Ahoj Kláro, natočíš nějaké jazzové, soulové album, prosím *7*
  • Zklamaná

    Škoda, Kláro, že se nevěnuješ jazz a soulu *9*. Tvůj hlas se nanic jiného nehodí *13*
  • hodně štěstí

    Moc ti fandím!!!!! Drž seeeeeee!
  • Klárka

    Klárku poznám osobne, je veľmi milá osôbka a je veľmi peknučká. Pozdravujem ju *3* *3*
  • Klárka není jenom moc hezká a hodně sexy. Klárka má výbornou hlasovou výbavu a velké odhodlání něčeho dosáhnout. V létě se stala dominátorkou v Ujdeto Charts. Slavík dopadl nevalně, protože těch bodů bylo hodně málo. Vím, že cílevědomou Klárku to pochopitelně nepoloží. Věřím, že její CD bude bombový a všichni se budou divit. Klárce přeju hodně štěstí!!!
  • jojo je porad hezci a na Slavikovi ji to moccc seklo :o)
  • Klárka je pořád krásnější. Je taky pořád víc sexy. Klárka je superbaba!
  • Je fakt skvělá!
  • Prostě je nejlepší a konec :o))))))
  • někdo neznámý

    Jdi se vycpat!
  • S Petrem už je to poněkud jiné. Klárka však v aktuální hitparádě stále vede. Nejde jen o to. Na různých místech čtu chválu Klárky. Ona by snad předběhla i Crazy Frog!!!! :-))))
  • Klárka a Petr Bende si udělali v aktuální hitparádě svou kategorii. Jedou výborně! Ještě se dočkáme zajímavých věcí !! :-))
  • Klárce

    K muzikálu Tři mušketýři Ti blahopřeju. Je výborné, že je Ti příznivě nakloněn sám Mistr Gott. Je to velmi zkušený muž a v muzice se mimořádně vyzná. Umí rozpoznat výrazné talenty. Věřím, že to zvládneš na jedničku. V aktuální hitparádě jsi dosáhla deseti tisíc bodů. Parádní výkon! To však je pouze začátek. Na fotce k článku jsi moc hezká. Postavu typu kost a kůže zrovna nemáš. To ale právě vůbec nevadí. Vůbec ne! Máš nádherný oči!! Přeju ti mnoho uměleckých úspěchů. Přeju Ti hodně štěstí!!! :-)))
  • Klárka dokáže v aktuální hitparádě skutečně hodně. V jednu v noci byla dokonce první. A dokonce před Anetou! To ale teprve začíná. Máme se na co těšit. Klárka je naplněná energií. Musím otevřeně přiznat, že Klárka je sexy. To muži ocení. V tomto má u mužů plusové body. Klárka má nádherný oči! Přeju jí hodně štěstí! :-)))
  • Klára se mi moc líbí. Hlavní je, že nejsem sám. Patří mezi ženy silného výrazu. Měla by se věnovat umělecké fotografii. Věřím, že by vzniklo něco velmi hodnotného. Klára je skvělá zpěvačka. Má výbornou hlasovou výbavu. Umí výborně pracovat s hlasem. Ve škole má výborné odborné zázemí. Moc se těším na její CD. Věřím, že to bude velká bomba. Aneta se určitě bude divit. Rád bych se těšil na její kvalitní umělecké fotografie. Přeju jí hodně štěstí a hodně úspěchů! :-)))
  • Klára patří mezi moc hezké ženy. S jejím obličejem jsem velmi spokojen. Její postava není vyhublá. Zajímavé ale je, že mnoho našich mužů takovou postavu preferuje. Klára je kvalitní umělkyně a velký talent. Její hlas je velmi zajímavý. Klára má tah na branku. Jsem přesvědčen, že bude hodně úspěšná. Zrodí se velké překvapení! Už nyní se těším na její CD. Kláře přeju hodně štěstí a hodně úspěchů! :-)))
  • Love

    Kláro, miluju tě
  • Klárko

    všichni, které znám, Ti fandíme a věříme, že jednou budeš skvělá zpěvačka. To, že jsi vypadla ze superstar, by mne na tvém místě nemrzelo, zůstal tam už jen odpad, hrůza, mezi kterou jsi byla jako růže v trní. Drž se a nevzdej to kvůli nějaké pomstychtivé Osvaldové.
  • Ahoj

    Prave jsem se dovedel ye te viradili, ale ty se prosadis a budes v poho. As I say no worries :-) and see ya around!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit