Přejít na výpis diskuzí

Klára Zaňková

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jen tak dál

    Milá Klárko, pro mě jsi velkým objevem a talentem už skoro dva roky. Když jsem v září 2003 psal článek http://www.countryworld.cz/viewclanek.php?id=1544 byl jsem již o Tvém budoucím hudebním úspěchu téměř stoprocentně přesvědčen. Čas ukazuje, že jsem se nemýlil. Moc a moc držím palce a jdu si pustit Leavin' On a Jet Plane ve Tvém podání...
  • hlupáci se nerodí-samovolně vznikají

    Ještě musím reagovat na ty hlupáky, kteří Tě pomlouvají na těchto stránkách.Když jste tak dokonalí a chytří, tak proč se bojíte podepsat a skrýváte se pod různým heslem, jako např. Terminátor? Jste jenom poserové, kteří umí pomlouvat druhé a sami nic nedokážete. Mě se také všechno nelíbí, tak to raději mlčky přejdu, třeba se to líbí někomu jinému, ale proč bych to měl pomlouvat???
  • SUPER

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBILA SES MI V SUPERSTAR.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A PĚVECKÝCH ÚSPĚCHŮ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*
  • Tanecnice

    Ty poskakujici speky po jejim tele zeru.
  • Klára patří mezi moc hezké ženy. S jejím obličejem jsem velmi spokojen. Její postava není vyhublá. Zajímavé ale je, že mnoho našich mužů takovou postavu preferuje. Klára je kvalitní umělkyně a velký talent. Její hlas je velmi zajímavý. Klára má tah na branku. Jsem přesvědčen, že bude hodně úspěšná. Zrodí se velké překvapení! Už nyní se těším na její CD. Kláře přeju hodně štěstí a hodně úspěchů! :-)))
  • Achooj držím ti moc palečků, jak já tak i taťka!!!Všem to tam pořádně nandej!!a ukaž jin kdo na to má!!!páčko kamila(od leoše)
  • fandim

    Kláro,upřímně,nejprve se mi tvůj zpěv moc nelíbil a jak velmi často používají porotci:nevěřila jsem ti to=)...Ale v těch finálových kolech mě opravdu překvapuješ a stává se ze mě dosti oddaná faninka=)...drýim palečky
  • Ahoj!Moc ti fandim!Doufám že to v příštím kole zozbalíš jako v těch 2 předchozích kolech.Určitě ti zase pošlu hlas.Elča
  • VYHRAJEŠ

    Milá Klárko, jsi užasná a máš nádherný hlas. Pevně Ti věříme a pokud to nedopadne, už jsi vyhrála.Dostat se takhle daleko, to už něco znamená a o něčem svědčí. Krásné prvenství Ti přejí - sousedé Hrošáci.
  • Klárka Zaňková

    Klárko jsi velice sympatická,držím ti palce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit