Přejít na výpis diskuzí

Josef Abrhám

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Josef Abrhám je super herec a Libuše Šafránková také. Doma si pouštím DVD, kde spolu hrají.
    *1* *2* *3* *14* *4* *5*
  • Na Tiscali lzou,ze je treba registrace a pritom lide pisi anonyme.Blokuji diskuze,vybiraji jen co se jím hodi,manipuluji s diskuzemi lidi,lzou,je to ubohost a hnus...Poznalo jiste vic lidi cenzuru v Tiskali,co se nemohou vyjadrit,nebot jsou blokovani...,je na Tiskali manipulace,cenzura,vybiraji jen,co se jim hodi...
  • vrchní prchni

    tento filmeček mi tu v té filmografii chybí... Jinak to nejlepší co přejí ostatní.
  • Jeden z hercu drivejsich dob

    Jeden z hercu z minule doby kreri se dnes uz nerodi....Patri k ere jako byl Sovak,Kopecky,Mensik,Hanzlik,Zazvor kova a plno dalsich kteri hrali pro radost sobem i lidem a Pane ABrhame jak je to mozne ze kdysi skoro vsichni herci byli vyborni a umeli zahrat neco co cloveku opravdu prospelo....Vy samozrejme patrite mezi ne..
    Divak Stefan
    • Re: Jeden z hercu drivejsich dob

      Ano plne s Vami a rad souhlasim.
    • Re: Jeden z hercu drivejsich dob

      To ze patrite mezi elitu stare vyborne gardy neni vubec na pochybu kdyz jak vidim jste se narodil stejny den a mesic jako ja Jenom rok je jinaci...V kazdem pripade slavime narozeniny uz pekne dlouho spolu.
      • Re: Re: Jeden z hercu drivejsich dob

        Taky jsem narozená 14.12. Pan Abrhám mi je moc sympatický. Neznám ho osobně, ale asi se nespletu,když řeknu, že je fajn chlap, rozumný, inteligentní a výborný herec(viz Vrchní, prchni! *1* )
  • Super herec

    Važený pán Abrhám sme zo Slovenska a sme vaši velký obdivovatelia hl.super filmy Kulový blesk a Vrchní, prchni.

    zdravý vás rodina .M.Mikloša

    Sokolovce 20.6.2009
  • Vše nejlepší k svátku.ARTUR
  • Vše nejlepší k narozeninám,hodně štěstí a hlavně hodně zdraví.ARTUR
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)))))))
  • Pane Abrhám, jste úžasný herec. Filmy s Vámi jsou vždy krásné a rád se na ně dívám. Jsem štastný, že jsem měl tu příležitost Vás osobně potkat a pozdravit. Bylo to v Brně 6.8.2013 v jednom nejmenovaném hobby marketu. Za toto setkání děkuji, splnil se mi sen *4*
    Přeji do dalších let spoustu krásných filmů, hlavně zdraví.

    Roman
  • vazeny pane abrhame,chtela jsem vam jen poprat k vasim vcerejsim narozkam,taky jsem mela včera,takze stastne vanoce a vse nej do nového roku vam i libusce preje jana-jizni morava.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit