Přejít na výpis diskuzí

Josef Abrhám

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Josef Abrhám

    Josefe, jste prostě PAN herec a pro mne (ale určitě i pro ostatní)jste jeden z nejlepších herců u nás. Moc Vám fandím a přeji hodně štěstí. S pozdravem Michal
  • gratulujem

    gratulujem ani som si neuvedomila, že má 70 veľmi dobre vyzerá, prajem dlhý a zdravý život, ako ten čas letí.
  • Pohlazení na duši...

    Vážený pane Abrhám velice si Vás vážím jako herce i člověka. Právě včera večer jsme na ČT1 od 20 hod. sledovala "Černá karta", i v této roli jste byl vynikající ....prostě dokážete zahrát všechno....přeji Vám z celého srdce ještě mnoho krásných rolí a hodně zdraví i štěstí Vám a celé Vaší rodině. Vážím si Vás i Vaší Libušky Š. za Vaše postoje.
  • zprávička

    Zdravím tímto váženýho pana Abrháma.Velmi si Vás vážím jaký jste úžasný charismatický člověk s tak obrovským srdcem a krásnou čistou duší! Skvělý Pan herec-noblesní a krásný muž.Jste vážně kvalitní člověk.jste stále muž s velkým-M!a stejně stále půvabný.Přeji Vám do dalších let ještě mnoho sil po všech stránkách,ať jste i nadále tak vitální! Zdraví Kamila
  • Klub vozíčkářů Trutnov

    Milý pane Abrháme,tímto Vás zdravím z východní brány Krkonoš a měl bych na Vás prosbu.Dávám dohromady klub vozíčkářů a činnost je uvedena na www.trutnov.cz/vozik kde je mimo jiné vidět,kdo i navštívil náš klub.Všichni hosté přijeli "jen tak" a diskuse byly zajímavé a plodné.Jako neziskovka nemáme ani na proplacení cestovného.A já bych chtěl touto cestou Vás i s manželkou p.L.Šafránkovou pozvat na posezení mezi nás.Sice jsem měl přání pozvat princeznu princezen za doprovodu jejího nejlepšího prince(myslím Vás) už letos na předvánoční posezení, ale to už mi asi nevyjde a navíc už mám přislíbenou návštěvu Spirituál Kvintetu.Co Vy na to?Myslíte,že by se dalo s Vámi oběma naplánovat setkání s našimi kamarády-vozíčkáři?Jan Roček
  • Jste ze vsech nej

    Pane Abrháme, jste hvezda meho srdce!!
    Moc se mi libite jako herec, ale i jako muz, je mi 23 let, skoda, ze nejste svobodny a o par let mladsi. To bych se do Vas okamzite zamilovala.
    Zdravim a preji vse dobre!!! *3*
  • auta

    Pane Abrhám, rád se dívám na filmy s Vámi, a podle toho, jak se v nich stavíte k autům, zacházíte s nimi a pod. usuzuji, že k nim máte dosti blízko. Já jsem fandou fiatu 70tých let. a protože vím, že jste v seriálu Nemocnice jezdil před Hondou s Fiatem 128 coupe, a od pamětníků jsem se doslechl, že jste měl údajně v minulosti mít i fiat 128 rally, (i podle toho je vidět, že jste byl na auta fajnšmekr) prosím o nějakou Vaši vzpomínku na tyto auta, zajímá mě kdy jste je měl, jakou barvu a pod. Za odpověď předem díky, fanda Vás i starých fiatů
  • Je zalostne malo tech, jako vy,kteri se nepotrebuji stale zviditelnovat skandaly a politickymi nazory
  • jestli to nekdy budete cist

    Dobry den, jestli to nekdy budete cist, tak jen prijmete u p r i m n e prani vseho nejlepsiho ve vsech smerech a jeden velky dik za krasne chvilky s vasimi postavami v ceskych filmech. i kdyz to zni banalne, tyto pekne chvilky pri sledovani uz jsou krasnou soucasti te pozitivni stranky meho zivota. Totez i vasi manzelce pani Libusce. At se moc dari a znovu diky.
  • pozdrav

    Pane Abrháme, chtěl bych vás poprosit o zaslání vašeho fota s podpisem a pokud by to šlo tak ještě vaší paní(Libuše Šafránková)na adresu:Tylova 1082 506 01 Jičín.. předem vám moc děkuji a přeji vám mnoho úspěchu jak v životě osobním tak mezi heci v kolektivu...nashledanou *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit