Přejít na výpis diskuzí

Josef Abrhám

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Top herec

    Aj ja by som chcela prispieť len tými naj naj slovami na Vás pán Abrhám. Strašne moc sa teším na novú sériu Nemocnice a nemožem sa už dočkať. Sledovala som to už ako dieťa od prvej série s mamou, ktorej nesmel újsť samozrejme ani jeden diel a hrozne to všetci prežívali , proste ako v skutočnosti. Velmi som si oblúbila aj Hraběnky. Ale asi mi neuveríte koľko krát som videla film Vrchní, prchni - mám ho aj na DVD ale vždy keď mi je nejak smutno a nostalgicky si zaspomínam na časy, na staré časy, tak si ho vždy pustím /zbožňujem ho/ a pozerám ho aj s dcérou. Viete, že by ste si zaslúžil Oscara za ten Váš výkon v tomto filme? Ste tam taký perfektný! Ten najlepší! Ale to vo všetkých postavách, ktoré stvárňujete a ešte budete stvárňovať. Ste naozaj velmi charismatický herec, a aj tá brada Vám moc pristane, vyzeráte fakt fantasticky, ste velmi sympatický. Prajem Vám veľa šťastia a úspechov ako v pracovnom tak aj v súkromnom živote.
    Vaša diváčka Ela
  • dodatek

    Ještě jsem zapoměl dodat, vážím si pana Abrháma, považuji ho za jednoho z nejlepších z našich současných herců. Když hraje v divadle, nebo ve filmu, má to úroveň.
  • Pan Abrhám

    Vynikající herec,krásný chlap s obrovským charisma a hlavně krásný ČLOVĚK bez skandálu a pletek s bulvárem.Nesmírně si jej vážím,zbožnujeme ho celá rodina.Jeho herecký projev je vždy koncertem pro duši.O takových celebritách bychom měli vědet více.Přeji mnoho zdravíčka jemu i jeho ženě a další krásné role!!!
  • Dotaz.

    V Bakově nad Jizerou pořádáme t.zv. V ečery v divadelním klubu, ve kterých mimo programu z místních zdrojů uskutečňujeme Křeslo pro hosta. Host je do poslední chvíle utajován a v tomto křesle zasedla již řada známých umělců a sportovců. Byl by jste ochoten se tohoto pořadu dle Vašich možností zúčastnit? Pokud ano, prosím o kontakt.Díky Brodský.
  • Ve kterem divadle nebo filmu Vas muzeme znovu videt?
  • Josef Abrhám

    Milý Pepo
    Přání k včerejším narozeninám a přání
    hodně štěstí,zdraví. *4*
  • ja

    Hodně štěstí v osobním životě.
  • film selhání brzd

    Dobrý den pane Abrháme, v době mého studia na základní škole jsem měla tu čest si s Vámi zahrát ve filmu Selhání brzd. Bohužel jsem tento film nikdy v televizi neviděla. Jaký byl jeho osud? Pamatujete si natáčení? Jinak přeju ještě hodně hereckým příležitostí.
  • Přání

    Dobrý den pane Abrháme,
    jeden můj přítel, který od roku 1981 žije v USA mě požádal, jestli bych mu na Vás mohla sehnat kontakt. Jeho otec (pan Duda, původně z Uherského Hradiště) si už velmi dlouho přeje se Vám znova po letech ozvat...Bylo by to možné?
    S pozdravem a přáním hezkého dne..
    Hanka Čížková
  • ČAPEK

    Vážený pán Abrhám, v jednej relácii v decembri 2008, ste čítali úryvky z knihy od Karla Čapka. Môžete mi prosím napísať názov tej knihy?

    S pozdravom Bartschová z Košíc-SR.
    Máte veľmi sympatickú manželku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit