Přejít na výpis diskuzí

Jolka Krásná

OSOBNOST 28.2.2009 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Jolka Krásná je přirozeně krásná! Tento všeobecně proklamovaný imič si však může samozřejmě sama měnit, třeba oblečením, hlasovým projevem, nebo účesem! Ne všechny šaty ji sluší !?! (Ke svému bledšímu vzezření ji sluší oblečení barevné,černá a vůbec tmavé barvy nejsou pro ni!!) Měla by si střih a barvu šatů více hlídat, služební kostymerky to mnohdy zpackají!
    Když měla dlouhé vlasy tak je měla povětšínou ne moc upravené (Bylo to tak pro akci "nenapadně pohozená v trávě", ne pro televizi!)
    Teď když si nechala vlasy zkrátit a odbarvit je to s úpravou jejího účesu ještě pracnější a hlavně je zde každý šlendrián vidět! Takové nějaké kudrlinky ji nesluší a hlavně mi vadí afina až na levé oko! Tak to měla kdysi "rosnička" Miková a postupně se s tím vypořádala!
    Paní Krásná, jste už v dozravajícím věku a proto je dobře, že začínate na sobě více pracovat. Jen tak dále, nesnažte se však moc zhubnout (viz také Mikoévá!) *16* *14* *5*
    • Více méně s tímto názorem souhlasím . Co se týče účesu , tak myslím , že by to měla ještě zkrátit, buď krátké mikádo a nebo úplně nakrátko odhalit ouška, pejzy , šmrncovní ofinu a vzadu krátké , nějaký podobný účes , jako M. Fialová na nově. Co na to říká Gustav z Třince.

      Láďa z Hořic
  • Píijemná,hezká,inteligentní.
    • Máte pravdu. A poslední dobou u ní dochází k tolik potřebné výměně šatníku. Dovolím si říct, že je to jednoznačně změna k lepšímu.
      • šatník  určitě  mění k lepšímu  - má pěknou postavu  , ale ten účes  je hrůza - myslím , že  má věk  na to , aby se dala ostříhat - tomuto  účesu by moje  babička řekla  neupravené "" chrůny""


  • Jolka super! Hlas už je lepší! Dřív jsem její hlas nemohl vystát, ale zapracovala na sobě!
  • Dobrý den, Jolka Krásná nás nabíjí pozitivní energií, je profesionálka, je milá je Krásná!! Přejeme jí všechno jen dobré, každý den, každý měsíc, každý rok Dudkovi *1*
  • Tak o Paní Krásné. Včera byla v pensionu v Županovicích na Slapech i se svým synem. Po obědě hráli stolní tenis. Na zahrádce si paní s dcerou zapálila cigaretu. A reakce Jolky? Před celou zahrádkou a dětmi? Foukej si to na tu svoji tlustou dceru a ty chcipni na rakovinu!!!! Bože co je to za arogantní a namyšlenou pí.u!!!!!!
    • Byli jsme u toho s kamarádem a bylo to přesně tak jak pan Kodl napsal. Prostě hnus a bohužel je to arogantní a sprostá žena - kanál
      • Ta paní už od pohledu vypadá arogantně a stejně tak arogantně působí její projev. Hlavně její Dobrydéééééén.Nestačím se divit, kdo všechno se ještě v televizi může uchytit a co jsme povinni platit poplatky. Katastrofa !
    • Nebyl jsem u toho nemohu soudit , ale neřekl bych to do ni. Petr
  • Vážená Jolko Krásná, ač si v poslední době připadám spíše jako Don Quiotte, protože se, bohužel, naše demokracie poněkud změnila a ze svobody projevu zbylo pouze to, že si můžete napsat téměř, co chcete, leč bez patřičné odezvy, reaguji podle hesla:" Kdo mlčí, souhlasí" psaním různým činitelům. Psal jsem již o velice nemožném vystupování, zvláště pak o způsobu mluveného projevu mnohých vašich kolegů.
    Mám však radost, když mohu napsat i něco hezkého. Když vás sleduji v televizi, zlepší se mi nálada pro nejen váš oku lahodící zjev, ale hlavně, když po dlouhé době slyším pěknou češtinu, pěknou rétoriku, končně někoho, kdo je schopen plynule říci větu bez neartikulovaných pomůcek jako éééé, protahování koncových samohlásek nezvukomalebných vyrážení koncových souhlásek. přeji hodně zdraví a úspěchů V.Vojtěch
  • Krasna vubec neni krasna. Zivotopis utajen. No nevim. . .
  • Ta by vám všem ukázala slasti pánové :-) !!!
  • Moc hezká *3*
  • Myslim ze je daleko starsi nez 47 let
    • To jí dělá to nemožné mikádo , kdyby se dala ostříhat , tak bude vypadat mladší -- nějakou ofinku a ouška obstřihnout . Teď se všichni vrhli na mikádo Bára Kroužková ta ho nosí dlouho , ale holky z počasí mikádo , ještě dvě regionální zpravodajky taky se ostříhali na mikádo . Měla by se poradit - má to jako helmu. Účes , jako má Bradáčová , ten by jí slušel !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit