Přejít na výpis diskuzí

Jolka Krásná

OSOBNOST 28.2.2009 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den Jolko,
    chci upozornit na nešvar, který používá téměř každý redaktor a to: V diskusích, moderování..., nepřiměřeně ( často a nepatřičně ), používáte gestikulaci rukou. Kolikrát to vypadá, že se v diskusi pozabíjíte. Proč, tak nepřiměřeně tento nešvar používáte? Myslím, že nepřiměřenou gestikulaci zavedl p. Klepetko - úplná hrůza, jeho sledovat při diskusi.

    Přeji hezký den. *16* *14*
  • Paní Jolka je pěkná a přirozená žena. Teď ještě změnila účes , který ji moc sluší. Možná , že to ještě zkrátí na mikádo po bradu a vzadu kratší , nebo vystříhané. Byla by ještě více sexy.
  • Jenom to jméno Jolka Krásná musí pocházet od rodičů fanaticky zažraných bolševiků. Tupost, hrubost a sprostota zmíněné je evidentní. A kdo dneska zuřivě buduje kapitalismus? No zase zažraní komunisti a jejich parchanti. A to je tento případ. *16* *8* *15* *1* *9*
  • Přistihl jsem se, že na paní Jolku se vydržím dívat do konce jejího pořadu. Je mi velmi sympatická, je suverénní a určitě hodně inteligentní. Docela rád bych se s ní potkal.
    • Jak se Vám takové strašidlo s krákoravým hlasem může líbit. Už dávno ji měli z televizní obrazovky vyhodit.Když ráno zapnu televizi a ona se objeví na obrazovce tak mám zkažený celý den a televizi přepínam na jiný program. Již několikrát jsem psal na vedení ČT aby ji vyměnili,ale nic se neděje a já si myslím,že mám také právo sledovat zpravodajský kanál ČT 24 a ČT 1 což když tam je toto strašidlo nemohu. Kenedz
      • Proč vyhodit Jolku z televize? Nikdy ji tam neměli ani přijímat. Bez intelektu, bez vtipu, hrne kecy jak Skřehotálek Skřípavý, hnus na ni pohledět a ještě větší hnus ji poslechnout. Kde nabrala jméno po ruském vánočním stromečku ? Byli její rodiče šílení fanatičtí promoskevští bolševici????
      • nemohu než jen souhlasit!!!! je příšerná , samolibá a neskutečně šeredná!!!! *11*
  • těžko sehnat protivnější hlas a ošklivější ksicht k tomu.
    • Velmi přesně řečeno .
    • je to tak.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit