Přejít na výpis diskuzí

Jolka Krásná

OSOBNOST 28.2.2009 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přemýšlím o tom, proč Prima vybrala moderátorku s tak agresivním hlasem, který se zařezává do uší. Je to nějaká móda? Objeví-li se paní Krásná na obrazovce v jakémkoliv pořadu, okamžitě přepínám, protože se to nedá poslouchat. Nebo mám ten pocit jen já?
    • Nevím koho máte na mysli, protže paní Krásná je redaktorka a moderátorka České televize (viz Studio 6)?!
    • Souhlasím, já také přepínání a nebo vypnu!!!!!
    • tak nesympatická osoba - jak je možné,že to nepochopilo vedení ČT 1 - a ješěn se jmenuje Krásná -to je pseudonym_?
  • Souhlasím absolutně s každým slovem - lépe se to snad ani vyjádřit nedá.
    Jolka není z těch umělých krsavic - je však úžasně přitažlivá a má v sobě zvláštní šarm.
  • jolka je moc krásná holka má moc krásnou postavu je mi simpatická jen tak dále jolko mohla bi jsi do studia chodit více sexi moc vám to sluší *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Sympatická,príjemná,ineligentná moderátorka zo zvláštym zafarbeným hlasom,na svoj vek vypadá skvele,má v sebe sexaple.
  • Otřesná ženská - cožpak není v ČT dost opravdu krásných moderátorek navíc i s příjemným a kultivovaným hlasem??Za co si vás tam platíme?
    Když se ta Jolka tak ráda chlubí svým filmovým vzděláním,přeřaďte ji už konečně někam do skladu celuloidů,kde nás nebude obtěžovat svou vizáží a především svým hlasem pouliční hokyně!!! Buď musí mít jakousi pořádnou tlačenku,nebo vy tam-její šéfové nevidíte-nenasloucháte. *9*
    • jak se objeví Jolka na obrazovce, přelaďuji, otřesný hlas, to se nedá poslouchat, ani po ránu, ani jindy, to tam nemáte někoho s příjemným hlasem? ale jak to tak vypadá, tak si s tím v ČT nikdo těžkou hlavu nedělá a podle toho to tak vypadá ...
  • Jolka ma hvezdne manyry, ale hvezdou je jen pro sebe. Take si myslim, ze ty pochvalne komenty si pise sama
  • Jolko,
    přeju Ti k Tvým dnešním narozeninám hodně pohody.
    Pamatuješ ještě na Frekvenci 1?
    Moc zdravím
    Zuzana
  • Šikovná a mooc sexy moderátorka! Ráda se na ni dívám.
    • Máš pravdu, špicová baba! A ty nožky - super !!!
  • Protivnější hlas by bylo těžké sehnat.
  • Je oskliva a neskutecne arogantni.
    • me se jolka líbí jak vypadá je pravda že jsem s ní nemluvil tak nevim jestli není namišlená ale omrdal bych jí obe díry i pusu a semenem bich jí celou postříkal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit