Přejít na výpis diskuzí

Jitka Válková

OSOBNOST 25.1.2010 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jankoma

    Má krásné oči

    Po dlouhé době se opravdu stala miss krásná holka a to jen díky nám všem. Kdyby to bylo na porotě, dopadlo by to jinak, jak jsme se přesvědčili. Jitka má v sobě velký potonciál, kouzlo a je velmi fotogenická. Postava super a to proto, že není přerostlá. Je to prostě dívka jak má být a přeji jí velkou a dlouhou kariéru v roli modelky a hlavně fotomodelky.
    • Re: Má krásné oči

      Kam jste dali oči? Tohle je ta nejhnusnější miss vůbec! Takových krásných českých slečen a vyberou takovou rozteklou ropuchu a říkají jak je krásná. Pracovat v bordelu, tak jí nedám ani k tyči na stip. Fuj.
      • To není pravda Jitka je moc milá, krásná a sympatická. Jinak jsem jí moc fandila v miss i v prostřeno a výhru z prostřeno darovala pejskům. *3* *14* *4*
      • Já si také myslím, že je to jedna z nejhezčích miss a je navíc moc moc milá. *3* *3* *14* *3* *3*
  • hezký

    blog má Jituška
  • wista

    Jitka

    Koukala sem,fandila sem a posílala hlasy a to vše jen pro mou milovanou sestřičku Jitku :-)
    Já,Luboš,Sárinka a Lubošek ti moc gratulujeme!!!
    Máme tě moc rádi :-) *3* *14*
  • ivunka007

    Jitka:)

    Celý večer České Miss 2010 se mi moc líbil, ale ty adrenalinové disciplíny, to organizátoři přehnali. Jinak Jitce jsem moc fandila. Líbí se mi a přeji jí hodně štěstí:) Ivča *4*
  • sharpy

    ?

    Prominte..ale česká miss jde pěkně z kopce..čím dál horší...A ta Maláčová..blbka...Takový adreal.disc.Kdyby tomu tygrovi najednou hráblo..tak má ta holka po ruce,,zvířeti do hlavy nevidíš *16* *16* *16*
    • Re: ?

      Lepší jak stokrát omílané a infantilní volné disciplíny, kde se z holek dělají cvičené kozy *8*
    • Re: ?

      máš pravdu.tohle bylo hustý i když jsem ji to záviděla protože pohladit si tygra je můj životní sen ale mě se moc ta Jitka nelíbí byly tam mnohem hezčí holky
  • kerm

    Nejlepší

    Je to ta nejhezčí miss!!!
  • ..

    je fakt pekna *4*
  • skih

    jojojo

    je nej *3* *15*
  • kerm

    JE NEJLEPŠÍ!!!

    Moc jsem Jitce fandila!!! Byla z nich nejlepší a nejhezčí!!! Vyhrála to ta pravá!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit