Přejít na výpis diskuzí

Jitka Válková

OSOBNOST 25.1.2010 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jankoma

    Má krásné oči

    Po dlouhé době se opravdu stala miss krásná holka a to jen díky nám všem. Kdyby to bylo na porotě, dopadlo by to jinak, jak jsme se přesvědčili. Jitka má v sobě velký potonciál, kouzlo a je velmi fotogenická. Postava super a to proto, že není přerostlá. Je to prostě dívka jak má být a přeji jí velkou a dlouhou kariéru v roli modelky a hlavně fotomodelky.
    • Re: Má krásné oči

      Kam jste dali oči? Tohle je ta nejhnusnější miss vůbec! Takových krásných českých slečen a vyberou takovou rozteklou ropuchu a říkají jak je krásná. Pracovat v bordelu, tak jí nedám ani k tyči na stip. Fuj.
      • To není pravda Jitka je moc milá, krásná a sympatická. Jinak jsem jí moc fandila v miss i v prostřeno a výhru z prostřeno darovala pejskům. *3* *14* *4*
      • Já si také myslím, že je to jedna z nejhezčích miss a je navíc moc moc milá. *3* *3* *14* *3* *3*
  • wista

    Jitka

    Koukala sem,fandila sem a posílala hlasy a to vše jen pro mou milovanou sestřičku Jitku :-)
    Já,Luboš,Sárinka a Lubošek ti moc gratulujeme!!!
    Máme tě moc rádi :-) *3* *14*
  • hezký

    blog má Jituška
  • Strašne sa mi páči je prekrásna.
  • Opravdu krásná dívka, oduševnělá, přirozená a inteligentní (kromě té nádherné postavy). Září z ní kouzlo a vábná energie,je magnet, a tím dokáže vždy upoutat a předběhnout ostatní adeptky. Hodně úspěchů, Jitko, a snaž se zůstat co nejdéle svá, nepropadni výstřelkům po kterých dychtí bulváry, neprodej svoje kouzlo za pofiderní vztahy, čím déle zůstaneš svá, tím déle budeš stále nádherná a krásná. Velice mně potěšilo, že jsem dnes 28.9.2011 objevila tak krásnou dívku. Salve Regina ! Soraja
  • ano také jsem jí fandila v české miss 2010 a také v prostřenu *14* *3*
  • Zpívá hezky
  • ani0
    podle mě nejhezčí česká modelka!Je dost podobná indce Ayswarie rai!(pardon neumím, to moc dobře napsat) *14*
  • Jitko Válková, je dobře, že jste se rozešle s Ciprou, nevím, kam jste dala oči, mladá k mladému a ne jinak. Cipra nechť si najde k sobě rovnou ženu. Zůstaňte jaká jste a jestli se rozejdete s nynějším chlapcem? As proč ne, někde na diskuzi jste byla odsouzena, že se cítíme s novým mladým přítelem lépe atd, no to by bylo špatné, aby jste se cítila lépe u starýho chlápka jakým Cipra oproti Vám je? Cipro prozři už. J.Válková užívej života dokud to jde. Vím o čem píši.
    Martina
  • Milá Jitko, dala jsi výhru z Prostřeno na pejsky a jsi naše velká hvězda! Moc děkuji za všechny opuštěné, týrané a zubožené pejsky, když jsem to slyšela, měla jsem slzy radosti v očích. Ty blbé výpady, že by to mělo jít na nemocné lidi - o lidi se má postarat stát. A kdyby lidi nebyli svině, nebyly by psí útulky! Děkuji za pejsky a přeji neskutečně mnoho a mnoho štěstí, jsi dobrá duše :o) Ajka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit