Přejít na výpis diskuzí

Jitka Válková

OSOBNOST 25.1.2010 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je krááásnááá *1*
  • Ano, to je pravda, že jenejlepší česká modelka.
    A je super, že bydlí u nás v Třebíči, nebo teda na Třebíčsku...
    Strašně jsem jí fandila
  • Vše nejlepší *3* ! *4*
  • ano také jsem jí fandila v české miss 2010 a také v prostřenu *14* *3*
  • ani0
    podle mě nejhezčí česká modelka!Je dost podobná indce Ayswarie rai!(pardon neumím, to moc dobře napsat) *14*
  • Milá Jitko, dala jsi výhru z Prostřeno na pejsky a jsi naše velká hvězda! Moc děkuji za všechny opuštěné, týrané a zubožené pejsky, když jsem to slyšela, měla jsem slzy radosti v očích. Ty blbé výpady, že by to mělo jít na nemocné lidi - o lidi se má postarat stát. A kdyby lidi nebyli svině, nebyly by psí útulky! Děkuji za pejsky a přeji neskutečně mnoho a mnoho štěstí, jsi dobrá duše :o) Ajka
  • moc krásná holka,jedna z nejhezčích co jsem viděla:) nevím jestli bude až tak inteligentní měla jsem nedávno tu čest a nemyslím si to ,ale to nic nemění na mém pozitivním náhledu na ni :)
  • Myslím si, že Jitka Válková je spřízněna s rodinou Válkovou, která žila
    v Lesonicích v době první republiky a protektorátu, ještě i v padesátých
    letech. Válka byl sedlák a čestný a charakterní chlap. Nevím co se přesně událo, ale dověděla jsem se od své tety až dávno poté, že si
    usekl ruku kvůli mé mamince. Důvody co se vůbec stalo nevím.
    Eva
  • Opravdu krásná dívka, oduševnělá, přirozená a inteligentní (kromě té nádherné postavy). Září z ní kouzlo a vábná energie,je magnet, a tím dokáže vždy upoutat a předběhnout ostatní adeptky. Hodně úspěchů, Jitko, a snaž se zůstat co nejdéle svá, nepropadni výstřelkům po kterých dychtí bulváry, neprodej svoje kouzlo za pofiderní vztahy, čím déle zůstaneš svá, tím déle budeš stále nádherná a krásná. Velice mně potěšilo, že jsem dnes 28.9.2011 objevila tak krásnou dívku. Salve Regina ! Soraja
  • Katy.Zdobinska
    Ahoj jsem sexy fena jako ona.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit