Přejít na výpis diskuzí

Jim Morrison

OSOBNOST 2.2.2007 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tony

    A taky si myslím že kdyby nebral drogy tak ty písně nejsou takový a taky si myslím že drogy můžou potkat každýho,ale on dokázal vytěžit i z těch drog to suprový což dokazujou všechny jeho desky *3*
  • Tony

    Víte chtěl bych žít jako on měl krátkej,ale suprovej život. *3*
  • JIM 4ever

    Jim je nejlepší. Jsem ráda, že tu někdo takový byl a že zanechal tolik pěkného... Jeho poezie i texty. Navíc to byl nádherný chlap. Škoda ho. Uplně nejvíc mě štve, že jsem The Doors nikdy neviděla live. *3*
  • ...

    JIm Morrison..byl neobyčejný umělec ten kdo se nás(fanoušký doors) snaží vyprovokovat a znechutit je trapný a nikdy se mu to nepodaří prostě je součástí našeho života a žáden kretén nám do toho vstupovat nebude:);)
  • Re: Pravda o jeho smrti

    A nemrda ti?Jak to jako vis,to se ti zjevil jeho duch a vsechno ti do detailu vylicil?Ty si ale kokot *3*
  • jim

    Jim má dokonale hluboký hlas, nedávno jsem si koupila desku L.A.Woman - což je skvělá deska, a fakt dobrá píseň, kterou sem před tím neznala je Love Her Madly - teď si ji pouštím furt dokola *14* . A co napsat o Jimovi - je to prostě osobnost, kterou, když si oblíbíte a uslyšíte, tak už je to navždy. A skládat takové písně nedovede každý, což všechna čet Jimovi. *5* tak zase někdy papa lil *14*
  • Re: Dobře mu tak

    ...fuck kreténe!!!!Jim byl dobrej zpěvák a byla ho škoda debile *13*
  • ankopinko15

    Dobře mu tak

    Dobře mu tak.Neměl fetovat.Jinak by mu nic nebylo.A to byl ročník,kterej je mladší než moje babička
  • POKOJ

    Stale nejake dohady, spekulacie. nechajme ho odpocivat. asi to tak ma ostat navzdy, Pam si pravdu odniesla so sebou. Vzdy to bude moj vzor a naj.kapela na svete.
  • Re: Pravda o jeho smrti

    Jo ty víš přesně,jak zemřel.. Tak to si teda Frajer! To Přesně asi neví nikdo..Je několik verzí,ale jak to bylo skutečně...? *7*
  • Re: Pravda o jeho smrti

    Mluvíš jako bys u toho byl... Je to jen jedna z teorií, zkus si přečíst třeba knížku The End, nebo Nikdo to tu nepřežije. Uvidíme, co budeš tvrdit po tom.
  • Pravda o jeho smrti

    Já vím přesně,jak zemřel Jim Morrison.Pro kapelu Doors se stal absolutně nezvladatelným,byl tvrdě závislý na alkoholu a LSD.Poslední koncert s Doors odzpíval totálně na mol opilý a zfetovaný a proto se dohodl se zbytkem kapely,že na chvíli preruší turné,odjede se svou milenkou Pamelou Courson do Paříže,přestane pít a fetovat,bude psát poezii a až se zotaví vrátí se zpátky a kapela bude pokračovat v turné k oficiální desce.Svůj slib ale nedodržel,neměl na to vůli,v Paříži celé dny i noci jenom pil a fetoval.Pamela byla navíc silně závislá na heroinu a Jim to chtěl zkusit,jednou si od ní vzal a během několika hodin se stal závislým a musel mít další dávku.Jeho oblíbeným klubem v Paříži se stal Rock and roll circus,kam se s Pamelou chodili téměř každý den opíjet a pravidelně zde kupovali heroin od dealerů.V pátek 2.července 1971 večer šel Jim s Pamelou do restaurace Vistana,kde se navečeřeli.Pamela měla silné abstinenční příznaky,nebylo jí dobře a tak ji Jim po večeři dovedl domů do hotelu a sám šel do zdejšího kina Bueno na film Pronásledovaný.Po skončení filmu se odebral do Rock and roll circusu,kde se sešel se dvěma francouzskými dealery a koupil od nich pro sebe a Pamelu velmi kvalitní heroin.Dealeři ho varovali,aby si nebral moc velkou dávku,že je to opravdu silný matroš a on se jen pousmál a odešel do hotelu.Když přišel na pokoj,Pamela už tvrdě spala a Jim ji nechtěl budit.Měl však nutkavou potřebu dát si svou dávku.Napustil si tedy vanu horké vody,uvelebil se vní a relaxoval.Mezi tím si připravoval svou dávku heroinu,do injekční stříkačky si dal svou obvyklou dávku,varování dealerů ,že tenhle matroš je silnější nebral moc vážně,chtěl se totiž pořádně sjet.Injekci si píchl přímo do žíly nad loktem a ihned byl úplně mimo.Nastal u něj blažený stav a však pár minut na to se mu zastavilo srdce.Byla sobota 3.července,5 hodin ráno a frontman rockové kapely Doors ve svých 27 letech právě neúmyslně zemřel na předávkování herinem....
  • jimi

    jimi je nekrasnejsi chlap na svete.a navic chytrej. *14*
  • nesmrtelná hudba

    Jimi,měli jsme tu čest že žil a zanechal po sobě tolik krásného
  • Jimi

    forever Jimi *16*
  • jimi

    Jim je super,škoda ho.Miluji ho celým svým srdcem *4*
  • jim

    Jim je prostě nej *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit