Přejít na výpis diskuzí

Jim Morrison

OSOBNOST 2.2.2007 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to patří pisálkovi pod jménem Jiřík - jinak Jim je osobnost a miluju jeho hudbu -
  • po Kalouskovi ani pes neštěkne- a srovnávat ho s Jimem - básníkem je od tebe blbost - ale tvá ty pisálku
  • Neskutecne inspirativni osobnost a mam ho rad jako zpevaka i jako cloveka ......
  • http://www.studentpoint.cz/341-portrety/9847-vzdavam-cest-jimovi-morrisonovi/#.UQZSIB2qfSk Jim jako zpěvák i básník
  • Pardon, jenom 69 let, 70 - ku bude mit az 2013
  • Dnes by Jimu Morrisonovi bylo 70 let, tak s uctou vzpominejme *9*
  • Jo, nekteri lidi proste nestarnou a nejde na ne zapomenout, klasicky priklad je Morrison. The Doors je HUDBA, to byli pani Muzikanti.
    Ten dnesni komercni sajrajt /Bieber, Miley Cyrkus atd atd / TO SE NEDA POSLOUCHAT
    PS Morrison je Nesmrtelny a hudba the Doors taky
  • V říjnu 2008 jsem Jima objevil. Když ho poslouchám, vybavím si Václava Kočku ml., kterýho v tom roce zastřelili, a celkově tu dobu. Nejlepší je ho poslouchat na Silvestra, to do vás něco vstoupí a lepší start do roka ani nemůže být. Odpočívej v pokoji, Jime
  • Všechno nejlepší Jime ♥ v mém srdci jsi stále živí!!
  • jenže "je lepší shořet než vyhasnout" řekl jim morrison a kurtík ho citoval :)
  • Možná by bylo srovnávat s Kalouskem.Někdy neví co dělá a mluví.Takový člověk mne není schopný zaujmout. *10*
  • U mňa vykonáva excitáciu akčnej mytologickej hymnickej drene, ktorá je exaktne cylindricky aktivovaná rotačným melodickým akčným členom.

    Myslíte si že halucinogény sú prínosné ???

    alebo s tým odstraňovaním filtrov vnímania to netreba až tak preháňať...
  • Jim Morrison..... nejlepší pro mně legendou a člověkem na kterého se nezapomíná ... je pravdou že jsem donedávna o něm nevěděla ale stáhnula jsem si pár písniček a musím přiznat že ty textY a ta hudba májí něco, co probudí v člověku něco ... teda co se týče mě .. prostě at si řeknete nebo pisnete že fetoval nebo co ...nevím jak byste v jeho situaci to zvládali ... tu slávu a všechno co ho potkalo ....at žije Jim Morrison v naších srdcích bude stále *4*
  • sel.96

    Re: Re: Pravda o jeho smrti

    Oliver Stone hodně vycházel z knihy Nikdo to tu nepřežije, jeho smrt je opředená tajemstvím a nikdo neví jak umřel, od Pamely se to bohužel už nedozvíme (zemřela 3 roky po něm).
  • Re: Re: Lepší to je.

    Jen se chci zeptat, co znamená to RIP..?:) dííky
  • Re: Lepší to je.

    Stejně té Pamele závidím!
  • Re: Lepší to je.

    I když jeho škoda...!:(
  • Re: Dobře mu tak

    Víš, ty zmrde, tehdá byla jiná doba, tehdy byl sjetej každej, záleželo jen na tom, kdo jaký měl tělo, kdo drogy snášel dobře je tu ještě teď, a kdo ne, tak ten se dožil brzkého konce...Nechápu jak si můžeš na někoho takovýho otevřít hubu...kdyby si dokázal to co on, v jeho věku, tak neřeknu ani popel, ale takhle si na něj otevříh hubu....že se nestydíš!
  • Re: bluesman

    starej? ve 27 letech? Možná byl tlustej, zarostlej, ale rozhodně nebyl starej...! k tý tloušťce-ta má svý opodstatnění...tehdy byla jiná doba, jenom chtěl vědět, jestli lidi budou chodit dál na jejich koncerty, když z něho nebude sexsymbol!!!
  • Re: Dobře mu tak

    nechápu jak můžeš mít odvahu něco takového sem napsat..je jasné že spousta lidí nesouhlasí s braním drog ale nutil ti je snad někdy? zamysli se frajírku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit