Přejít na výpis diskuzí

Jim Morrison

OSOBNOST 2.2.2007 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drogy

    V tu dobu ještě nebyly rizika drog tolik známá a on si prostě užíval života
  • Re: Pravda o jeho smrti

    Mám pocit, že právě sestoupil Bůh na Zem, anebo jsi hodně nenápadnej špion.
  • Re: SLABOCH!!

    Vtom řípadě jsi taky slaboch *9*
  • Re: Dobře mu tak

    Fetovala celá kapela a kdyby ne tak jejích hudba není co je a neposlouchá je několik desítek milionů lidí na celým světě skoro čtyřicet let po smrti ty smrade hudebně nevzdělaný *10*
  • jim.moris

    PRAVDA - LEZ - MYTY

    Ahojky, dle mého názoru:Jim žije v každém, kdo v něho věří.Já s jeho osobností žiju 15leet.V letech 2002 - 2005 byli mé životní zkušenosti velmi ovlivněny Jimem, až na hranici života a smrti.Mám ho rád,vážím si ho - je mojí životní energií. *4* *5*
  • ladyrose24

    Jimmy

    Bol to krásny a charizmatický človek...navždy zostane legendou a veru nikto s tým nič neurobí *4*
  • Re: Pravda o jeho smrti

    na predávkovanie heroínom?nemal náhodou srdcový kolaps??a Pam ho našla vo vani..tak to bolo vo filme Olivera Stona
  • My corason...

    ... na takych ludi sa nezabuda... bol to typek za setky drobne, setky..
  • Jim

    Myslím si že Jim byl hlavně ohromný básník jeho texty jsou super.Škoda umělců jako byl JIM MORRISON
  • SLABOCH!!

    Podle mě byl Jim strašně zlí zkoušel kam až může zajít hledal hranice bolesti. Odvrhl svojí rodinu.Byl obrovský slaboch když nedokázal skončit s chlastem a drogama. I přes to všechno mě k němu něco táhne a ovlivňuje mě ve všem co dělám...
  • Re: Lepší to je.

    Přesně tak!!! *3*
  • Re: prodám knihu Divočina

    ahoj, ráda bych knihu od tebe koupila,a ještě pokud máš cokoli,co se týká morriosna a doors klidně taky. zatím dík,a budu ráda,když se ozveš.
  • Re: jimi

    kdyby byl opravdu chytrej, tak by tu ještě byl...
  • bluesman

    na konci už to byl zpruzenej starej bluesman a nedokázal se vrátit zpátky, ale komu čest tomu čest. *5*
  • paula.kitty

    Re: Pravda o jeho smrti

    Jim by si heroin nikdy nevzal,vždycky bojoval zy to,aby ho Pamela nebrala,bylo by to proti jeho přesvědčení a jak my fanoušci víme,o čem byl přesvědčenej,to taky platilo,takže tvá domněnka je určitě špatná,Jim a hero ja sračka!!!bral halucinogeny,protože tak měl lepší vnímání a psal básně a písně,proto taky The Doors-jako dveře vnímání a určitě se mnou budou všichni souhlasit,jeho srdce nezvládlo nápor chlastu a bouřlivého života,nebyl by první,ani poslední ve 27 letech,ale hero,to NEEEEE!!!a to se budu bít do krve!!!
  • Re: Pravda o jeho smrti

    tyjo tak to je zajimavy,tolik vedcu, historiku,jimovych obdivovatelu a v neposledni rade urcite pamela zkoumali pricinu jeho smrti,ktera do dnesni doby zustava nejasna a zadna z verzi neni zalozena na faktech,jez by prave onu verzi dokazovaly,tak prave tobe se podarilo tu pravdu nalezt,i kdyz je dana pouze tvym subjektivnim nazorem,nikoli podnecujicimi dukazy.... *7* *3*
  • machula

    Re: Dobře mu tak

    Takého debila ako si ty som už dlho nevidel. Toto moze napisat len chuj, čo o tom nic nevie... *10*
  • prodám knihu Divočina

    Prodám knihu Divočina, ztracené texty J.M. / Wilderness, the lost writings J.M., dvojjazyčné vydání. Cena dohodou.
  • Re: Lepší to je.

    Smrt z nás všech dělá anďěly....Ale Jim by byl doopravdy skvělý umělec či básník,protože byl nebo je-nenahraditelný....RIP Jim *4* nebo snad *5* ??:-)
  • Lepší to je.

    Víte, ono je možná lepší, že umřel na vrcholu sláávi. Aneb jak řekl Kurt Cobain-"Je lepší shořet, než vyhasnout."- Kdyby takhle neskončil asi by ho neposlouchaly ujeté puberťačky okolo 14 jako jsem já :)). *1* *4* Sama si myslím, že to byl skvělí umělec a jen tak někdo se mu nevyroná *3* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit