Přejít na výpis diskuzí

Jan Kraus

OSOBNOST 31.12.2006 
207 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nečte to
  • Morava

    Dobrý den, pane Krausi. Přiznám se, že jsem velice rád sledoval váš pořad Uvolněte se prosím. Musím se ale zeptat, která Moravanka Vám dala košem, že jste na tu Moravu jak na cizí? Kdykoliv máte ve svém pořadu nějakého Moravana, je to jak když bejkovi vyvěsí červený sukno. To jsem se naposledy vsadil, když jste tam měl šéfa Moravanů Novotného, že se tak budete chovat a taky že jsem sázku vyhrál. Prostě Pražák jak poleno. Ztrácíte body s tím svým apertheidem vůči Moravě. Pozn. Jestlipak víte, kde je Moravská Třebová? No přece už v Čechách. To se Češi snaží, že? Po kilometříčkách a za chvilku to bude celý český? Vsaďte se, že ne. To sedí, když Biomasu usadíte, že tam dřepí jak vokurka, ale dělat si legraci z nějaké národnosti, to už mi v Evropě připadá dost mimo. Taky byste nebyl rád, že? A to vůbec nemluvím o tom, že byste si zkusil dělat šoufky z našich romských spoluobčanů.
    Přeji Vám, abyste neztratil soudnost. Byl jsem Váš fanda a doufám, že někdy zase budu.
    Váš
    Jan Ječmínek
  • Myslíte, že to čte? Sedí ve svý vile na divanu, popojí dobře uleželej koňak a doutníky zapaluje pětitisícovkama. *1* *1* *1*
  • Pan Kraus, nesmiřitelný bojovník proti korupci, levárnám a politické mafii. Ten samý Kraus, který křičí "zloději", a pak se se svou manželkou vrhnou do masivní reklamní kampaně pro společnost, která totálně devastuje Českou národní památku, lázně Kyselka, tedy pro společnost Mattoni (Karlovarské minerální vody), pro společnost, která je podezřelá z korupce obecního zastupitestva či krajské památkové péče. Bravo pane Krausi. Za peníze se dá koupit i svědomí.
    • milada.zamecnikova
      Běžte se bodnout,už nevíte ,co by jste na tom chudákovi kritizovali.
      • Běžte se bodnout vy,že je Kraus chudák ,to my víme,protože tolik komplexů( být celý život malý je pro chlapa těžké) nést,to je těžké břemeno!
  • kdo by záviděl starýmu, sebestřednýmu, škaredýmu chlapovi? Divan a koňak?
    Své hosty ponižuje, je urýpaný, nespokojený sám se sebou. Neumí laskavý humor,
    chybí mu empatie. Proč útočíte, napište, co se vám líbí na jeho pořadu.
    • Co se mi líbí,všechno,Baví mě jeho humor,málo čemu se zasměji,třeba partička se mi moc nelíbí.Jan Kraus se nebojí zesměšnit,jen aby pobavil lidi.Každému se líbí jiný humor,akceptuji to.Neposuzuji lidi podle toho jestli jsou krásní nebo škaredí,Jana Krase má rádo spousta lidí a spousta ho nemusí.Ale i když se mi něco nelíbí nemusím ho urážet.Nelíbí se mi třeba Vašek a Eva ale spostě lidem se líbí,tak at na ně koukají,já prostě přepnu program.Nevím,že by někoho ponižoval ale většinou se ti lidé shodí sami,pokládá pouze otázky,který se někomu nemusí líbit ale s tím musí každý počítat když tam jde a pokud na to nemá at tam neleze.Asi patřím do skupiny lidí co ho mají rádi.protože spousta mých přátel mají stejný názor.Můžete si o mě udělat úsudek po tom co jsem napsala.Mějte se dobře,Milada
      *4*
  • Uvoněte se.

    Mě se včera opravdu líbil Váš pořad. Pan Julinek nemá co dělat v ODS a v politice vůbec. Osoba, která neví, jak funguje a.s. nebo s.r.o. (což pan Julinek očividně potvrdil), kde jsme? To se asi i pan prezident podivil jak v jeho bývalé straně znají základy ekonomiky. Ten pán, ne že se ukázal jako pitomec před celým národem, ale on podle mě pitomcem je.Tak koho už máme volit? Marie
  • Jen tak

    Dobrý den Jene,
    dlužíte mi skleničku vína, snad to napravíte...
    Přeji krásný den...
    Lucie
  • 1

    Pan Kraus je prostě úžasnej,jeho humor a celej pořad totálně zbožňuju.Nechcete se k nám nastěhovat? *1* Byla by sranda!!! *1*
    • Re: 1

      Romčo. to by jsi se divila kdyby se k vám nastěhoval, jak by se ti otevřely oči, co on dovede, to by jsi byla v pozoru a skákala jak by pískal, nevěř všemu co vidíš!!!!!!
  • Ať žije Trump a náš Milda!Pane Kraus ještě jsem neviděl ve vaší šou normálního hosta,čím to?
    • byla tam nějaká Kočí a strejda Brady z Kanády pro medajle a ještě komparz
      *2*
  • Pane Krausi,Vy jste to dotáhl jen na herce a máte 1x týdně zábavný pořad v televizi.Pan Zeman to dotáhl na premiéra a prezidenta naší země.Tak se do něj buďte tak laskav nenavážejte a zachovávejte úctu k této instituci.Je třeba také,aby naše země měla taky nějakou úctu i u druhých států.Jestli se Vám tady nelíbí,můžete se odstěhovat jinam,nikdo Vás nedrží.Myslím,že je tady dost vážnějších nešvarů,které můžete kritizovat.Vrchol bylo vystoupení Simony Babčákové ve Vašem pořadu,kdy řekla,že se kdysi vymočila na nějaké plakáty a škoda,že na nich nebyl Zeman a Klaus.To byl opravdu vrchol nevkusu.Máme sice demokracii,ale každý by měl mít určitou soudnost,nemyslíte?Divačka z Moravy.
    • Hmmm... na pana Krause se rád podívám, ale na tomhle příspěvku možná něco bude :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit