Přejít na výpis diskuzí

Jan Kraus

OSOBNOST 31.12.2006 
207 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na jeho show se dívám, je tam dobrej, ale jako člověka ho nesnáším.
  • Ještě jsem se nesetkala s živým člověkem, který by neměl rád pana Krause a naopak fandil Zemanovi. Tady jich ale je snad většina - samá zloba a nenávist. Jsem ráda, že se nemusím stýkat s lidmi, vyskytujícími se na těchto stránkách. Přesto přeju všem hezký den.
    • Paní Dvořáková, to musíte občas vytáhnout paty z Prahy a pak uvidíte.
    • Pokud jste se nesetkala s nikým ,kdo by "neměl rád pana Krause" a "naopak fandil Zemanovi" ,pak je to tím ,že buď ,jste bydlela až dosud v místech,kde není TV signál,anebo a to je pravděpodobnější ,že se stýkáte jen se sobě starými dětmi ,což je chvályhodné! Myslím,že děvčata v 5 třídě ZŠ mají jiné zájmy...kluky,módu atd...A je skutečně dobře ,že se s námi nemusíte stýkat a to pro obě strany! Jen pro vaši informaci,které asi ještě neporozumíte: ZEMAN JE PRVNÍ PREZIDENT V TÉMĚŘ STOLETÉ HISTORII REPUBLIKY KTERÝ BYL zvolen lidovým hlasováním!Dostal 2 miliony 700 000 hlasů...Takže,i když s ním nesouhlasím vždy,MUSÍM ho respektovat a NIKDO ,a vůbec už ne zakomplexovaný škvrček Kraus NEMÁ PRÁVO urážet prezidenta republiky!Ale to všechno by vám měli vysvětlit rodiče ,ale oni zřejmě na vás nemají čas,protože si myslím,že Show toho malého chlapíka není pro vás,posledně tam měl striptérku a mívá tam různé lidi ,kteří mohou ovlivnit vývoj děvčátka jako jste vy negativně! A přesto vám přeji hezký den!
      • Lichotíte mi, je mi přes 70(opravdu děvčátko) a svým nenávistným projevem jste jen potvrdila platnost mého předchozího příspěvku. Prostě s takovými lidmi se naštěstí nestýkám.
  • Luky1987

    Jan Kraus je v pohode 

  • Luky1987

    Všetko najlepšie k narodeninám prajem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit