Přejít na výpis diskuzí

Jan Kraus

OSOBNOST 31.12.2006 
207 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je výbornej!!!!

    Pan Kraus je opravdu mistr, je užasně vtipnej a pohotovej a souhlasím se všemi jeho názory. Uvolněte se prosím to nemá chybu. *4* *1* *1* *1*
  • sebestředný Kraus

    Pane Kraus, jako herce jsem vás neměla nikdy moc ráda,ani jako člověka, znala jsem vás celkem dlouhou dobu, neboť jsem též Leteňák a jeden čas jsme spolu bydleli ve stejné ulici a když jsem šla s dětmi do Stromovky, většinou jste měli otevřené okno tak aby váš byt byl celý k náhlednutí, ale pak jste začal dělat pořady typu "Uvolněte se prosím" a váš humor začal být vtipný a trefný do té doby, než vám vše asi nějak stouplo do hlavy. Začal jste trpět samomluvou a není jasné, proč si zvete hosty, když je nenecháte domluvit ne větu, ale kolikrát ani slovo. Myslíte,tím, že je budete urážet a ponižovat, že jste humorný??? Když nabízíte sklenici s vodou /náhodou/, je to nechutné, jak ji držíte přes celý okraj. Jednou v pořadu s kuchaři, kteří vám vařili, jste je napomínal, proč nemají rukavice, že to tak od nich jíst nebudete. Docela si odporujete, ale vy už si nevidíte na špičku nosu. Bulvár také nemám ráda, ale myslím, že normální člověk pochopí oč jde a nenaletí, ale vaše reakce na něj je až legrační. Znáte to pořekadlo "potrefená husa nejvíc kejhá"??? *15*
  • Pan Kraus je jen jeden!

    Drazí fanoušci pana Krause,velice mne rozzlobil článek v bulváru Pikant,kde napadali našeho jedinečného pana Krause a tak jsem se ho takto zastala a pokud i vám je pan Kraus sympatický,měli byste učinit totéž a jelikož jsem na stránkách Fan klubu,tak věřím,že se zastanete.Jednalo se o nový pořad SG na Nově.Nikdo nemůže ohrozit pořad,který má tak skvělou sledovanost a navíc se před divadlem Ponec tvoří neskutečné fronty a nastává každého 15. v měsíci boj o lístky,které mnohdy po vystání až dvouhodinové fronty nejsou k sehnání a toto se do dnešních dnů stává již pravidlem.Pokud se má někdo zesměšnit,pak to bude jedině dvojice SG a mnohdy jejich trapný humor,který známe z pořadu "Tele,Tele",který pro svůj nevkusný humor musel být ukončen.Pořad "Uvolněte se,prosím",nemá a nikdy nebude mít konkurenci.Pan Kraus je jedinečný a je jen jeden!Nikdo a už vůbec ne SG na něj nemají,nejsou vtipní,pohotoví a mají tzv.záchodový humor!!Pan Kraus je skvělý,vtipný,pohotový a krásný moderátor!A je nad věcí,milánkové!S pozdravem věrná fanynka Anička(ta nejvěrnější) *4* P.S:"Pane Krausi,zůstaňte nad věcí,tihle dva kašpaři(SG)brzy skončí"!!! *5* *3*
    • Re: Pan Kraus je jen jeden!

      Aničko,souhlasím s tebou ve všem .Pana Krause miluji ,je to senzační člověk.
  • díky móóóc !

    pane Krausi moc děkuji za Váš pořad Uvolněte se prosím, zcela vyjímečě se mi líbí i Vaše reklama na VOLNÝ,je moc vtipná ale to jen díky vám.Programy ve kterých vystupujete si nenechám ujít včetně nahrávání,já se u nich opravdu uvolním a nádherně zasměji(což je v mém životě úpo smrti jediné dcery moc vzácné Dekuji Vám Ali
  • Opravdu paráda

    Dobrý den pane Krausi. Musím opravdu souhlasit s příspěvkama do diskuse jste opravdu paráda v pořadu Uvolněte se prosím to nemá chybu u Vás se člověk opravdu zasměje s chutí od srdce není to totiž žádný trapný humor. Já nejsem moc zastáncem někdy trapných reklam ale musím říci že v reklamě kde vystupujete a propagujete internet je opravdu bomba dá se totiž na ně koukat i se zasmát nejlepší je s tučnákama. Přeji Vám hodně zdraví a uspěchů ve vašem pořadu. Rodina Kunclova
  • Vážený pane Kraus,jste odvážný moderátor a proto vás oslovuji.Váš kolega Aleš Cibulka záhadně zmizel ve všech pořadech TV i rádia.Veškerá media mlčí,mohl by jste ho pozvat do vaši show,moc by nás diváky zajímalo proč došlo k jeho likvidaci.Velice vám děkuji. Irina
  • Prosba

    Vážený pane Krausi,
    touto cestou si Vás dovoluji požádat jménem lékařského kolektivu gynekologicko porodnického oddělení nemocnice v Kladně o malou prosbu. Naše jediněčná staniční sestra gynekologického oddělení oslavila významné životní jubileum a nám připadala návštěva Vámi vedené talk show "Co jinde neuslyšíte" jako vhodný dárek pro ni. Jmenuje se Marie Rohlová a Vaše představení bude sledovat z 5.řady 20.6.07 v divadle Kalich a pokud by Vám to nečinilo potíže, prosíme o přetlumočení našeho blahopřání. Děkuji Eva Shíbalová
  • Váš porad začíná nudit, dříve se na to dalo koukat dnes propadák. Také numusim p. Zemana ale jsou tu daleko horší, proč neresite p.Kalouska, Bema, Topolanka atd. Lidem vadi , daleko více jak se tu krade. Budme radi ze tam není p. Karel, ten by rozpoutal třetí sv. valku. Osobne proti vam nic nemám, ale vas pořád je neobjektivni.
    • Protože je to dnes "vládní" úkol všech tz.umělců, novinářů a jiných komediantů, šklebících se na nás z obrazovky. Trefovat se do prezidenta Zemana. Prostě je nepohodlný že říká pravdu ohledně domácích i zahraničních událostí a to mnozí červenokartáři a pravdoláskaři těžko vydýchávají. A to zřejmě i p.Jan.
  • Pozdravení

    Dobrý den, každý pátek se velmi těším na Váš pořad i na Vašeho zpívajícího syna.Přeji Vám hezké a klidné vánoce ,pevné zdraví a hodně dobrých hostů a Uvolněte se prosím Dík za Váš pořad je SUPER!!!!!!!!!!!!!
  • 15.8.2007

    Pane Krausi,krásné narozeniny a a´t nám stále vzkvétáte!!! *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit