Přejít na výpis diskuzí

Ivana Chýlková

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velké díky

    Děkuji,že jste oznámkovali mé pozitivní příspěvky o paní Ivance,trojka je také dobrá známka a tak jsem byla zařazena mezi nejhůře hodnocené příspěvky,ale vězte,že mne to nikterak neovlivní a budu sem přispívat z celého srdce dál,i kdybych na stupni hodnocení jako ve škole měla propadnout.Je vidět ikdyž hodnocení je negativní,že se přece jen na chvíli pozastavíte a na Ivanku si vzpomenete a to nás těší.To je pozitivní.Takže díky a jen tak dále,však "Boží mlýny melou pomalu,ale spravedlivě" a tak co špatného někomu učiníte,je to jedno v jaké formě,to se vám dvojnásobně vrátí a "jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá".Pěkný den i vám nepřejícím a nezapomeňte mne zase oznámkovat nebo snad si zasloužím poznámku?Vy,kteří se těšíte z návštěvnosti divadel a z představení naší Ivanky,opět vám sem napíši termíny představení a to až na květen 08. *15*
  • Koupě úžasných filmů s paní Ivankou

    Díky za každé nové ráno,kdy nemusím na Gyml a učit se,mohu se Uvolnit,prosím a mít čas na tento příspěvek.Vyhledala jsem si na internetu DVD filmy s paní Ivankou,které jsem ještě nikdy neviděla.Když jsem si chtěla potvrdit objednávku,objevila se u mne mamka jako z filmu Přízraky mezi námi a řekla mi,že se promění v Jezerní královnu a nechá mne sežrat rybičce,pokud si ještě něco objednám,tak to bylo Hop nebo Trop,jestli mne to projde a nastala Hodina pravdy,já si DVD mohla objednat,ale ne všechny najednou aby v naší domácnosti nenastal Čas dluhů,nepřišel nám exekutor,nepředstavil se jako Zahálka,my nezjistily,že On je žena a nenastal nám Hadí tanec a jen v Polobotkách jsme se neocitly pod mostem a nespaly tam jako Spanilé Jašinky,pak nás nevzbudila policie a nedopadly jsme jako Přítelkyně z domu smutku a nešlo nám O život.Připadám si někdy jako Ze života pubescentky,ale dnes se mi zdálo O zvířatech a lidech,tak budu mít příjemný den.Vám fanouškové přeji také příjemný den a jdu něco dělat aby mne nebylo řečeno,že tu jen sedím a přispívám a jsem to,ale Hříšná holka.Doufám,že ty filmy,které jsem si objednala, zítra nevyjdou v na DVD za 35 Kč.Nejsem Jasnovidec,takže pa,pa,nastává Čas sluhů,jdu pracovat.Zdravím Vás i paní Ivanku,ve čtvrtek jdu do kina na film "O život",tak se přidejte a možná se v Letňanech uvidíme.Anna Marilyn. *14* *3*
  • Ivana

    Dobrý večer,promiňte mi,ale já nechápu,proč lidé,kteří nemají "v lásce" tuto celebritu jakou je paní Ivana Chýlková,proč vůbec na její stránky vstupují?Ten,kdo píše hanlivě o paní Chýlkové a uráží jí s tím,že je tupá,je sám tupec a proč nepošlete Vaši fotografii vy ať posoudíme,zda li jste takový krasavec či krasavice nebo vás pisatelko,pisálku vyhodili opice pro krásu z hnízda?Nemluví z vás závist pokud jste žena?Nebo vás paní Chýlková odmítla pokud jste muž a urazila vaši ješitnost?A jak vypadáte vy?Naštěstí má paní Ivana nás fanoušky a příznivce(kyně),kteří mají paní Ivanku za vzdělanou a skvělou herečku za naprosto přirozenou a nenamyšlenou osobnost a víme,že pro muže je paní Ivanka přitažlivá žena a ženy její půvab obdivují.Vaše urážky za nejlépe hodnocené příspěvky nepovažuji,spíše naopak.Vždycky tady budu pro paní Ivanku a pokaždé se jí zastanu a podpořím ji i její sebevědomí,je to můj herecký vzor a jsem šťastná,že patří mezi naše nejlepší herečky pod sluncem.Hezký večer paní Ivance i Vám,kteří "dýcháte" za naši Ivanku. *4*
  • Kde a kdy můžete paní Ivanku shlédnout

    Vážení fanouškové,připravila jsem pro vás přehled představení paní Ivanky,kde ji můžete shlédnout a kam ji můžete přijít podpořit,další aktuelní informace sem doplním.
    V Činoherním klubu,který sídlí Ve Smečkách 26,na Praze 1,vstupenky lze rezervovat i přes internet Ivanu můžete vidět v těchto hrách od těchto autorů.:3.4.Sexuelní perverze v Chicagu od autora Davida Mameta,5.4.Nebezpečné vztahy od Christophera Kamptona,14.4.Maska a tvář od Luigiho Chiarelliho,15.4.Vyprodáno,23.4.Se xuelní perverze...,24.4.Nebezpečné vztahy,26.4.Nebezpečné vztahy vždy od 19.30 hod.S pozdravem Anička. *3*
  • p.petulkaa33

    <>

    vsechno nej
  • Ivana je velmi dobrá herečka moc pěkně se na ní dívá obdivuji vás Ivano,řijďte někdy na kávu:)
  • super herecka!

    ivana chylkova je naj ceska herecka!!!
  • Ivanka je úžasná

    Dobrý den,pravidelně sem přispívám a víte proč chodím na tyhle stránky této úžasné herečky?Právě proto,že mne zaujala a tak jsem zde abych paní Ivanku povzbudila v jejím hereckém konání a skvělých výkonech,jen tak dál paní Ivano!Vy,kteří zde píšete přihlouplé poznámky,proč to děláte?Tím se schazujete akorát jenom vy a mluví z vás závist po všech stránkách,paní Ivana není vůbec namyšlená,kdybyste ji lépe poznali,tak byste tohle nikdy nenapsali a pokud vás paní Ivana nezaujala a není vaše nejlepší herečka,tak se zaměřte na někoho jiného a nenapadejte paní Ivanu a jejího nadaného syna.To je dost ubohé,ne?Nebo se před ní postavte a řekněte ji přímo do očí,co si o ní myslíte,ale na to vám chybí odvaha,že?Proč nenapsat sem,když to paní Ivana nečte,ale má na to lidi a určitě by se nad vaše poznámky povznesla vy ubožáci!!!!! *16* Popřemýšlejte nad sebou.Nebude pro vás lepší najít si celebritu,která se vám líbí a fandit jí než někoho hanit?Ivanka je nejskvělejší a nejkrásnější,tak si tu pište co chcete.Zdravím vás paní Ivanko vaše věrná fanynka studující hereckou školu Anička. *14* *3* *4* *5* *15* *8* *4* *3* *5* *14*
  • odkaz

    vkládám odkaz na foky z představení MADAM MELVILLE, 8.4. 2009, Čechovka, Havlíčkův Brod
    odkaz: http://madzo.cz/index.php?option=com_datsogallery&Itemid=10&func=viewcategory&catid=151
    • kerm

      Re: odkaz

      Jsem sče na ty fotky z představení dívala a jsou vážně dobrý. *4*
  • IVANKO,
    všechno nejlepší k Vašim narozeninám!!!Přejí Vám samé úspěšné dny!!! fanda Jiří *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit