Přejít na výpis diskuzí

Ivana Chýlková

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ještě dobrá zpráva na konec

    Dnes můžete Ivanku vidět v televizi ve čtrnáctidílném seriálu Přízraky mezi námi... na Čt1 od 18.10 hod.a od příští neděle na Nově začínají dávat seriál On je žena,tak se mne to trošku vynahradí,myslím to sklamání z nekonaného představení.Pěknou podívanou a příjemný víkend vám všem a pokud odjíždíte někam,kde není televize,kupte si časopis Vlasta s Ivankou je v ní exklusivní rozhovor s pěknými fotkami. *4*
  • Soukromá herecká škola

    Dobrý den,chcete se stát úžasnou herečkou jakou je paní Chýlková?Soukromá herecká škola manželů Petrovských tento víkend opět zahajuje běh dvouleté školy herecké při divadle "M"v Duchcově.Zájemci připravte si monolog tak na 5.minut,jednu píseň a báseň a něco o sobě a ještě se máte možnost dopřihlásit a zkusit štěstí na e mailové adrese info@divadlom.cz Takže pokud vás nepřijali na DAMU,JAMU tato škola existuje přes deset let a učil tam na ní například pan Miroslav Moravec,letos paní Vančurová(činohra),pohyb pan Harapes a další.Škola se studuje dálkově jedenkrát za měsíc víkend,to zvládnete k tomu ještě své zaměstnání a jiné aktivity,škola je zakončena písemnou zkouškou z teorie a absolventským představením,obdržíte list o absolvování herecké školy,můžete se ucházet o angažmá v divadlech,hodně štěstí,zlomte vaz.
  • Nechci dělat reklamu

    Nehci tady v žádném případě dělat reklamu škole,ale byla jsem požádána abych ještě nějakou cestou dala vědět a protože je paní Chýlková můj herecký vzor,tak jsem si dovolila napsat vzkaz sem,určitě sem na tyto stránky chodí plno lidiček,takže bych mohla někomu vnuknout nápad,sen či potěšit.Kdo se ještě dopřihlásí a bude přijat,tak mi klidně písněte na e mail.Anna.
  • Ivana Chýlková

    Milá paní Ivano
    Příjměte ode mne gratulaci k vaším
    dnešním narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví,úspěchů
    jak životní tak i profesionální. *4*
  • Děkuji že jste.
  • Ivano jsem dobrá fanynka humor životní styl postava jsi v porotě tvoje tvář známý hlas k madonny Amy Wanhouse jsi skvělá jsem viděla vibrátor nějaká erotika Ivana Chýlková *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit