Přejít na výpis diskuzí

Ivana Chýlková

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lieblinka

    Ivana Chýlková

    Ivana Chýlková je jedna z nejlepších českých hereček ještě s Evou Holubovou,obě jsou jedinečný. *3*
  • stranky Ivanky

    www.ivanachylkova.wbs.cz
  • Taková normální rodinka

    Vážení přátelé paní Ivanky, dovolte mi abych přispěla zde a podělila se s váma o zážitky ze shlédnutí filmu,který nyní běží v kinech "Taková normální rodinka".Stojí zato,tento film shlédnout u něj se odreagujete polechtáte si bránici.Ivana si tam zahrála postavu matky,která vyhodí svého syna(Jiřího Mádla)z domu,proto že si našel dívku,která je s ním těhotná.Nedá ji to a přijede jednoho dne na venkov seznámit se s rodinou jeho vyvolené,cestou se musí vypořádat se svými alergiemi na pyly a zpočátku i na rodinu vyvolené dívky jejího syna.Sebou si veze psa Marlona,který ji neustále neposlouchá a to si ji bude chtít namluvit soused povedené rodinky. *1*Určitě si nenechejte tento film ujít,Ivance to tam moc sluší a vše bude mít dobrý konec. *3*
  • Krásný svátečkový den

    Milá Ivanko,dne 4.4.máte svátek a já Vám přeji ať se Vám splní všechna přání i ta nejtajnější a ať Vám to stále tak krásně hraje,mnoho dalších úspěchů v pracovním i osobním životě.Anička,Vaše věrná fanynka *14* *4* *3* *4*
  • Ivča

    V Místu v životě hraje super!! A DOUFÁM ŽE BUDE S HONZOU!!!
    • Re: Ivča

      Ahojky Kájo,tak bohužel,s Honzou nám Ivanka nezůstala,škoda,ale myslím si,že to nedopadlo špatně a Ivanka si našla seriálového partnera v redakci.Takže konec dobrý a všechno dobrý.Dnes jsem byla na filmu Taková normální rodinka a pěkně jsem se pobavila,doporučuji tento film shlédnout,stojí to za vidění.Jinak slečna Jana vytvořila Ivance stránky fan klubu,tak se na ně podívej a já tam přidala nějaké ty příspěvky,pa. *4*
  • zuzik

    Je velká škoda,že tato naše jedna z nejlepších a nejhezčích hereček nema jediný příspěvek do diskuze o fotkach nemluvě
  • jo,přesně tak

    SUPER LIDI!Ivanka Chýlečková je skvělá ženská!!!!!!!!!!!žeru jííííííííííííííííííííííííííííííííí moc a moc a moc amoc amoc já vím,jsem blázen,ale já prostě nemůžu!!
  • je bezva

    více fotek lidi,bo Ivana je ta nej žensk na planetě!!
  • Švandovo divadlo na Smíchově

    Paní Ivanku můžete také vidět ve STUDIU DVA a TO DNES 28.3.2008 od 19.00 hod.ve hře Richarda Nelsona Madam Melville,v dubnu pak v těchto představeních.:6.4.Klára a Bára spolu s její hereckou partnerkou Evou Holubovou,též vynikající herečkou od našeho předního českého režiséra Patrika Hartla,12.4.ve hře Terryho Johnsona Absolvent,28.4. ve hře Madam Melville.Ulice Štefánikova 57,Praha 5.Od 19.00 hod.
  • Místo v životě...

    Dobrý večer,dovolte mne opět příspěvek,zítra tj.31.3.08 se nezapomeňte dívat na oblíbený seriál s Ivankou a to "Místo v životě"2,díl 12 pod názvem Sblížení...Honza varuje Petru před Janatovými podvody,ta svého bývalého manžela brání a Honzovi vyčte jeho vztah se Simonou...Jak tento díl dopadne?Vezměte si na klín psa,kocoura pošlete na námluvy,myslím toho čtyřnohého,děti dejte spát,vezměte pytlík s brambůrky,zabalte se do deky a jen si vychutnávejte pokračování tohoto úspěšného seriálu...Zítra od 20.00 hod.si na vás všechny fanoušky naší Ivanky vzpomenu,dnes je to můj jediný příspěvek,ráno vstávám v půl páté a jakožto začínající herečka natáčím...,jo,jo,těžký život dobrodruha...Mějte se všichni krásně a klidnou plodnou vlastně dobrou noc.Anička *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit