Přejít na výpis diskuzí

Hana Gregorová

OSOBNOST 5.10.2007 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dva bizarní páry šou-trapasu by se mohly prohodit: Gregorová se hodí ke Slováčkovi, Gelemová ke Koptíkovi. Měli by soukromí, neštěkl by po nich pes, natož pak placení trollové.
  • Hloupá paní,za mlada sbalí zadaného a na staré roky spí s mladíkem a myslí si, že ji miluje? Chápu,že ji o lásku asi nešlo,ale já bych se nikdy neponížila a nespala s chlapem,kterému se nelíbím. Vždyť bych ani neuvolnila a orgazmus by taky nebyl.
    Já razím za mládí si užívat s mladým a pak s manželem *14* Chrápat ve 20 s 35-60 letým a pak v 50-60 s 20-30 letým?? Nic pro mě.
    • Tahle hloupá paní se jako mladé děvče provdalo za Araba, s nímž záhy zplodila dceru a dle jejích slov, ačkoliv to bylo úžasné manželství, kde bylo lásky na rozdávání, porozumění, nic nescházelo, když prostě potkala Radka Brzobohatého, nemohla to překonat, tu sílu nové lásky.. Takže po několika pár málo letech i přes to dokonalé manželství pana drahého manžela Araba opustila, popadla dcerku a saky paky a jak to bylo dál, už tady všichni víme.. Za Araba se tady za komoušů dokázalo provdat nemálo žen, i známějších, ale byly to samé hloupounké dívenky /sebestředné, s nižší inteligencí, s přespříliš velkým sebevědomím a míněním o sobě samé, povrchní a hrozně na sex, takové vášnivky s histerickou povahou/, podle toho také dopadaly..Znám případ, kdy ta jedna naše paní ,,chytrá" sotva utekla s dvěma dětmi z Íránu, manžel ji chtěl údajně prodat v jiném státě za několik velbloudů, zda je to pravda, těžko říci, ale stačí si přečíst knihu Bez dcerky neodejdu a dá se to převést i na ta další neslavná manželství s Arabem. Paní Jiřina Bohdalová dobře otipla paní Hanu, že byla vždy taková hloupá jednoduchá žena. O Bohdalové si co se týče povahy nemyslím taktéž nic extra, ale pravda je, že vedle Gregorové je to paní HEREČKA, o IQ už vůbec nemluvím a myslím si, že není taková hloupá drbna jako Gregorová, která na nikom nenechá nit suchou. Bohdalka kdysi patřila do užšího kruhu přátel /jako jedna z mála žen/ pana Jana Wericha a to už o něčem vypovídá, ten si jen tak někoho domů nepustil, natož ženy, dodávám ty hloupé, s typicky ženskými vlastnostmi typu Gregorka.
    • Ani jedna varianta není ,,správná". Ale jestli je ta první hodně špatná, když to takhle napíši, tak ta druhá je už hotová katastrofa!!! Paní Hana si nejspíše myslí, že je jí pořád tak 35 let a je hrozně neodolatelná. Je spousty hloupých žen - Ivana Trump, Hana Zagorová, Lucie Bílá... Ale paní Gregorová je z nich asi úplně ta nejhloupější. Je mi 43 let a na mladšího bych si netroufla, jsem prozíravá a vím kam by to vedlo...
    • Proč ne..první varianta je normální.to druhé už ne..
  • Vážená paní Gregorová.
    Potkalo mě to co Vás ale teprve jsou to necelé dva měsíce.Přišla jsem o milovaného,nejbližšího člověka, manžela.Nikdo kdo takovou ztrátou neprošel to nemůže nikdy pochopit.Pocit příšerné prázdnoty,samoty i když máte kolem sebe rodinu.Člověk se učí věřit i to že se spolu setkáme až přijde čas i pro mě.
    Ti co Vás tady uráží jsou velmi prostí duchem ,napsat něco za každou cenu ,urazit člověka a hotovo.Hlavně neví co se přesně událo a to je jen Vaše věc.Přeji Vám hodně,hodně,sil při obhajování vlastních názorů k Vaši práci v divadle a dalším životě.
    S pozdravem Irena M.
  • Fandím paní Gregorové,komu se to nelíbí,tak to je jeho věc.........Když mají chlapi milenky a ženy mladší,tak to nikdo nekomentuje,tak se všichni starejte o sebe....
    • nika1979
      *14* *14* *14*
  • Paní Hanko .Přeji Vám hodně zdravi a konečně klidný život ..
  • nika1979
    *14*
  • Pani Gregorová,prijmite moju hlbokú sústrasť.Váš manžel vždy bol a zostane hercom a človekom,ktorý sa zapísal do sŕdc českých aj slovenských divákov.
  • Dobrý den, ja paní Gregorové fandím a ma mé sympatie. Je to elegantní dáma všechu druhu a tak ji mohu jenom obdivovat a přát ji všechno nejlepší do života, má mou úctu, děkuji. *3*
    • " elegantní dáma všechu druhu" - Nerozumím.
  • Haninko, protože jsme se dlouho neviděly, ani neslyšely a nemám na tebe žádný jiný kontakt, tak volím tuto cestu, abych ti za sebe a za Mária vyjádřila opravdu upřímnou soustrast nad nečekaným úmrtím tvého milovaného Raduška. Jsme z této zprávy v šoku a moc s tebou a dětmi cítíme. Buď statečná a drž se. Moc zdravíme a kdyby jsi chtěla, tak jsme tady pro tebe kdykoliv. Ještě jednou opravdu opravdu upřímnou soustrast. Marta a Mário Schwarzovi. Můžeš mě kontaktovat na mailu:schwarzovamarta@email.cz
  • paní gregorová přijmete mojí hlubokou upřímnou soustrast myslím na vás držte se,jsem s vámi *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit