Přejít na výpis diskuzí

Hana Gregorová

OSOBNOST 5.10.2007 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Julka

    *4* Hanka,pozdravujem ťa a spomínam,prajem Ti veľa šťastia.
  • pani gregorová

    pani gregorovú si veľmi vážim ako herečku a aj ako človeka.... nikdy nestratila svoju vlastnú tvár a vždy si zachovala svoju hrdosť.... a po prečítaní článku v "Televízi...." si ju vážim podstatne viac.
    Nech sa vám darí - pani herečka.... *4*
  • pani Gregorová

    Vliezť na stránku herca a vyjadrovať sa od veci - kto je a čo robí jej súčasná nevesta - to je úbohé. Pani Gregorová si nevestu nevybrala, vybral si ju jej syn, a ten s ňou chce žiť. Čo sa týka hereckých kvalít pani Gregorovej, vážim si ju a držím jej palce do budúcnosti. *4*
  • Pan Brzobohatý byl herec, který měl obrovské charisma, to co udělala jeho žena je ostuda. Mladý se chtěl zviditelnit, tak se mu to podařilo a stará dáma Gregorová si snad užila něco nového v posteli, jinak to bylo jen pro legraci ostatním, co to sledovali.
    • *15*
  • matróně typu Gregorové výrazný úbytek na váze přidal nejméně + 10 let a né že se šarmem vyrovná např. Macronové... Možná to bude vážnější, jestli ta stařecká prostopášnost není projevem nastupující demence. Se zdravým úsudkem by musela poznat, že se stýká s obscénním, arogantním a vypočítavým gigolem, který z příběhu bude chtít vytěžit maximum. K prozření nepřispělo ani tak zjištění, že milenec bere drogy, ale Koptíkovy stupňující se finanční nároky. Pravděpodobně ji také udržoval, stejně jako Rychtář, trvale pod vlivem... Nezbývá ji než zalézt a dál to le-jno nerozmazávat.
    Na ženské neměl Radek Brzobohatý opravdu kliku, jedna fúrie větší než druhá.
    • Tedy šarm paní Macronové,... vždyť vypadá na 90 let, to Gregorové to sluší víc,
      nevypadá alespoň jako anorektička.U ženy jejího věku je to hned vidět na obličeji.
  • Koptík se zamiloval na první pohled - do majetku po Radku Brzobohatém. Počítal, že jeho láska bude opětována do posledního haléře na účtech vdovy. Seniorka může být ráda, že to nebyla "láska" až za hrob - slušnej matroš.
    Díky nucenému absťáku a poetičnosti zhrzeného gigola po odpojení od zdroje má
    důchodkyně o popularitu postaráno Co by na to řek Radek?
  • Vážená paní Gregorová,
    Je mi Vás upřímně líto. Zachovala jste se jako největší hyena.!! Ať už byl vztah mezi Vaším manželem a paní Jiráskovou jakýkoliv, tak paní Jirásková si nezaslouží nic z toho,co vypouštíte z pusy. Kdyby Váš manžel žil, určitě by o paní Jiráskové mluvil v úctě.
    I vy by jste měla! Už jen proto, že to byla výjimečná paní,veliká umělkyně a hlavně starší dáma.A jak se říká, o mrtvých jen v dobrém.
    Ani velký zármutek, který Vás souží Vás neopravňuje takto mluvit.
    S pozdravem Karolína
  • Paní Gregorová , v souvislosti s úmrtím paní Jiráskové jste opět demonstrovala Vaši nízkost,zášť a nenávist k herečce,které jste Vy nikdy nesahala ani po kotník ! Věřím, že pan Brzobohatý by se určitě zachoval jinak - to byl - na rozdíl od Vás - velký herec a slušný člověk !
  • Pamatuji si na rozhovor v TV,kde říkala,že se radila s kamarádkama a ty jí poradily,at do toho jde a užije si to.Není nad dobrou radu kámošek.
    Krom toho- je potřeba se radit s kámoši o š-kání s tak mladým klukem?Je vidět ,kde ona a její skvadra mají rozum.
    • Nezapomínejte, vrána k vráně sedá.... Jaká je ona, takové si vyhledává ty tzv. kamarádky. Já viděla jednu z jejích kamarádek, jak seděla s paní Hanou na hrobě pana Brzobohatého a dělali si společná selfíčka. Opravdu,. velmi ,,uctivě" poctili památku jejího manžela, který nejspíše v hrobu rotoval a stále rotuje. Ještě, že se toho nedožil, ale jestli se na to dívá tam shora..? Opravdu mu to nezávidím.. Čekala jsem, kdy si paní Hana ještě vyndá s její kamarádkou sáček s jídlem a pitím a pěkně u toho klábosení a ,,zábavy" v klídku posvačí, že si tam udělají takovou odpolední siestu. Hnus!!!
    • Chtěla to sama,kamarádky ji to jen posvětily.Mě se svěřila kamarádka,že ji přitahuje jiný chlap.Radila jsem ji aby se na něho vykašlala,že ten její si to nezaslouží.Pak ji jiná řekla aby do toho šla a ona šla.Teď toho sice lituje,ale když prostě něco ženská chce tak to tak dopadne.
    • Souhlasím, není nad zaručené rady starých dobraček. Napadlo mě, jestli jí toho Koptíka nepřihrály z upřímné lásky, aby ji zdiskreditovali a poté elegantně vyšoupli z divadla. Tak alespoň že si ještě užila a má na co vzpomínat. Ať to stálo, co to stálo. Přišla studená sprcha a probuzení do reálu, že by to opravdu nečekala?
  • Běhá si to po světě a ani neví že je to debillní!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit