Přejít na výpis diskuzí

Hana Gregorová

OSOBNOST 5.10.2007 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Gregorová se bude muset vrátit k normální životosprávě a smířit se s faktem, že už z ní žádná supermodelka nebude. Pokud svůj žal nemíní utopit v alkoholu jako řada pošetilých odkvétajících kolegyněk, za nějakou dobu se tomuto pozdnímu tragikomickému nymfomatóznímu úletu od srdce zasměje. Vždyť to byl fortelný kus baby, žádná neurotická křehotinka. Zblbnout může každý, ale ne všichni se poučí a řádně si uklidí v palici. Tady žádný mamonuchtivý psycholog
    nepomůže. Rudé modely, rtěnky a laky hodit do kontejneru, zvolit slušivější úpravu vlasů, najít vnitřní sílu a trvalejší záchytné body. Když nejde o život... *3*
  • Každé slovo je zbytečné...díky....díky moc za umělecký zážitek, jste naprosto úúúúžasná. Iva
  • chci jen kondolovat k dnešnímu úmrtí Vašeho pana manžela, velkého a oblíbeného herce pana Radoslava Brzobohatého, čest jeho památce, je to o to smutnější, že se nedožil 80-ky o jeden jediný den.S úctou Zita G.
  • Ten umělecký zážitek je z představení Tančírna v Teplicích Iva
  • paní Gregorová,chci Vám jen kondolovat k úmrtí Vašeho manžela, pana Radoslava Brzobohatého, je to velká ztráta pro naši kulturu a samozřejmě i pro Vás a Vašeho syna,byl,je a navždy bude mým nejoblíbenějším hercem i když se musím přiznat, v ,,Případech Majora Zemana " hrál pěknou bestii,je to ale úděl herce, z toho je vidět, že dokázal zahrát naprosto vše.Jsem s Vámi při té velké ztrátě,vím o čem to je,já jsem přišla nejdřív o dítě, potom ještě o manžela,velmi s Vámi soucítím.Čest jeho památce.
  • A já bych Vám z hluboké upřímnosti paní Hano přála, aby se Vám vrátil rozum zpět tam, kde ho má každá normální slušná dáma. Aby se Vám narodila v nejbližší dohledné době konečně už nějaká vnoučata, protože si tím uvědomíte konečně svůj věk a přestanete honit své věkem ,,syny", potažmo ,,vnuky". U vnoučat si uvědomíte plně, že již nejste mladá, ale že jste skutečná BABIČKA se vším všudy a prarodič pro další novou generaci. Doporučuji leštit doma častěji zrcadla, pořádně si nasvítit tělo i obličej, opravdu myslíte, že mladý muž o něco takového stojí? Zní to krutě, hnusně, ale píši jen realitu. Jsou mnohem mladší ženy než vy a na mladšího si netroufají, protože ví, že chlap, jakéhokoliv věku, pokud je typický heterosexuál a není vadný, chce vždy mladou, zdravě vypadající, vitální , dle jeho vkusu v jeho očích krásnou a sexy. Protože se rádi chlubí, pyšní, jsou jako pávi, dělá jim dobře, když jim ostatní ,,samci" tu jejich ,,samičku" závidí, obdivují ji, i jeho /zeptejte se třeba na to svého syna Ondřeje, opravdu myslíte , že by Taťánu vyměnil za nějakou sedmdesátnici?/. Každý chlap je přece rád, že se na ně pohlíží jako na atraktivní, krásný pár, chápete? Pokud si Starý muž vybere mladou, je to o něčem jiném než naopak. Pokud je ze strany té mladé nějaký obdiv, duševní spřízněnost k tomu starému pánovi, může to vyjít, ale vášnivé noci se konat nebudou, rozhodně ne moc dlouho, to víte jistě sama, ale když si stará žena začne s mladým, tam je jasné, že je to od začátku velmi nezdravý vztah, oboustranně a doplatí na to vždycky víc ta žena... I kdyby si vzala sebevětšího hajzla, nakonec budou všichni odsuzovat jí, posmívat se jí a má to až do smrti.. Stálo Vám to za to, paní Hano?
  • Vážená paní Gregorová,
    nejprve přijměte mou účast na smrti vašeho manžela pana Radka Brzobohatého.Četla jsem vaši malou výtku ohledně akce záchranné služby.Můj syn zemřel na tu samou příhodu ve 44 letech ,dnes je tomu právě 10 měsíců.Posádka sanitky vůbec nespěchala,do nemocnice ho přivezla za 1 a půl hodiny a tam ještě celou hodinu čekal.Také bylo jejich první zda má doklady a peníze na manipulační poplatek..Bohužel jsem to nevěděla, bylo to v noci a on byl sám doma..Moc s vámi cítím ,je to bolest ještě větší,když si myslíte,že váš manžel mohl žít.Já jsem o tom že můj syn mohl žít přesvědčená.
    Přeji vám hodně statečnosti.
    Libuše Zajíčková
    libusezajickova@seznam.cz
  • Vážená paní Gregorová. Morávka 12.9.2012
    Z hlubokým zármutkem jsem se s televizních správ dozvěděl že zemřel váš manžel,Radek Brzobohatý.Narodil se na krásném Slovensku,ve Vrůtkách Moravským rodičům.Byl to Valach každým coulem.Byl to charakterní herec a nádherný člověk.Moc se mi líbil v Hříšných lidech města Pražského.Natočil spoustu filmů,inscenací v televizi,rozhlase,též i na prknech která znamenají svět.Máte divadlo,společnost Radka Brzobohatého.Včera se ještě smál,mluvil a těšil se ze života.Dnes,svíce zhasla a je jen vspomínka a v srdci žal a bol.Milá paní Gregorová nic jiného nemohu říci,jen dvě slova.Upřímnou soustrast.Totéž bych chtěl vyjádřit i rodině a herecké společnosti Radka Brzobohatého a též herecké asociaci.Odešel herec ale především dobrý rodák,Valach,táta,manžel.Příjměte ode mne ještě jednou upřímnou soustrast od Lubomíra Foldyny z Morávky v Beskydech.
  • té není pomoci,vrátila se ke gayovi *1*
  • Vystresovaná mumie Gregorová se ztrapnila už hubnutím,kdy se neomladila spíše naopak.Korunu ostudě nasadila poté,co vzala zpět fetáckého gaye Koptíka.Ne tohle není na potlesk,to už je jen trapné představení staré ženy,která se odmítá smířit s realitou,ve které už o ní není zájem..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit