Přejít na výpis diskuzí

Davide Mattioli

OSOBNOST 31.12.2006 
377 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • výsměch???

    Omlouvám se, ale nějak sem to nepochopila...komu se vysmívám??? *7*
    • Re: výsměch???

      hehe...to asi neřeš...to nemá cenu se rozčilovat *3*
      • Re: Re: výsměch???

        Nenene, toto mě nerozhodí... *3* *3* sice nevím co sem udělala, ale Davču sem určitě neurazila *3* to bych si nedovolila-ještě dostanu *1* čauky
        • Re: Re: Re: výsměch???

          Davču určitě ne... *3* ...pana Tábranu nejspíš pobouřil Tvůj vysmátý smajlík, když kritizoval pravopis tvého vzkazu*3* ...asi to vzal osobně *3*
          • Re: Re: Re: Re: výsměch???

            Ehm...pardooon-překlep...*Zábranu ...(ty písmenka jsou tak blízko u sebe *15* )
  • Chichi

    Jdu pryč smrdí to tu jako žumpa...
  • www stránky

    Ahojky nevíte co je s Mattioláčkovejma www stránkama? má je eště vůbec? Já vím že je měl. Já jsem je hledala a nic jsem nenašla. Já jsem je věděla ale bohužel se mi rozbil počítač a já to měla uložený jako oblíbený a teď je nemůžu najít. Odpovězte prosím *9* *9* *9* *9* *9*
    • Re: www stránky

      Ahojky. Leny Davča stránky už nemá *9* nevíme ale taky proč, asi je neměl kdo dělat!Hodně to ale chybí, teď doházíme o spoustu informací o tom kde vystupuje a tak... *9* ale pořád doufám že se to zase spraví a stránky budou. Hold musíme věřit *3* pa
  • Zajímavé

    To je zajímavé, psali jsme si jen s Nicky a s Pavlou a najednou se během dvou dnů objeví další lidi a říkají ať se na to vykašlem....Nejsi to náhodou Nicky ty?? Já se ne to klidně vy..! Davide už to stjně určitě četl...to ho teda lituju, to se myslim diví jaké má v česku fanynky... *8*
    • Re: Zajímavé

      ty se vazne blba pica *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: Zajímavé

        *3* jo, jsi borka....tohle bych si na veřejných stránkách nedovolila... Davide asi zírá, ale já vím, tobě je to u prdele, vždyť je to jen nafyntěnej gay kterej nikoho nezajímá... *14* ale i tak si rozumíme *4* tak se měj ZJEVE!! *10*
        • Re: Re: Re: Zajímavé

          napsala si to dobre *15* *15* *15* a ty jses bezvyznamna prihrata nula ktera taky nikoho nezajima *15* *15* *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: Zajímavé

            Jéééjda no to mě nehorázně ranilo *5* já nikoho zajímat nepořebuju a kór ne tebe...Já jsme spokojená-mám práci,kariéru a skoro před svatbou, takže to co si o mě myslí nějaká poťápaná Nicky je mi u prdele, ale ráda jsem Tě poznala, Davideho budu pozdravovat...tak pápá *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Zajímavé

              *15* *15* *15* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Zajímavé

              myslim ze Lenka a Pavla je jedna a ta sama devecka, takze potapana jses ty *15* *15* *15*
  • no jo no

    A co mě chceš učit??? jak se mám ve svých 22letech starat o syna a jak jít uličkou v bílých šatech??? *4* tak to mě klidně nauč-pač to teď docela potřebuju, ale jinak nic učit nepotřebuju nebo máš snad pocit že ano?? tak sem s tím... *3* *3* ale když já jsem vlastně ta husička,ale třeba umíš radit i zvířatům když si sama kráva *1* *1* pápá
    • Re: no jo no

      pletes se kravicko, zadna krava jeste zatim nejsem, zato ty uz davno, tak se nech od toho svyho vola jeste jednou otelit at jses krava dvojnasobna *15* *15* *15* *1* *1* *1*
      • Re: Re: no jo no

        Dobře, já mu to řeknu...neboj druhý špuntík je taky v plánu, skoro manžel už za týden přijede z ITÁLIE (už víš odkud známe Davideho? *7* ), tak mu to navrhnu *14* ale až tento trošičku povyroste *14* *14* tak čauky a už nepruď *3*
        • Re: Re: Re: no jo no

          neprudim *1* *1* *1* vetram *15* *15* *15* *15* mate to tu zatuchly a zasmradly *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: no jo no

            aha, tak otevři okno a zavři za sebou dveře... *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: no jo no

              *15* *15* *15* *15* *15* *15* chudinko, co z toho tapetovani mas *15* *15* *15* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: no jo no

              *1* *1* *1* *1* *1* pěkně ji dáváš
              já ti jen a jen fandím
  • Nicky :-////////////////(((((((((

    Ahoj, tak jsem si to tady celé četla a z názorů jednoho člověka (pokud to vůbec je člověk - spíš bych řekla hnusný vlezlý monstrum) mi je vážně dost hnusně... *10* Tak hele, ty Nicko, nebo jak že se to vlastně jmenuješ, běž si laskavě otravovat život někam jinám a někomu jinýmu!!! *16* Tady na tebe neni nikdo zvědavej a taky proč by měl být, když kecáš takový nesmysly *1* *1* *1* A jestli tě vážně tak baví kydat hnůj, tak se přihlaš jako dobrovolník k nějkýmu zemědělskýmu družstvu, tam tě určitě přivítají s otevřenou náručí a aspoň budeš konečně někde trochu užitečná!!! *15* *1* *3*
    • Re: Nicky :-////////////////(((((((((

      *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

        Hele, tak s tapetkama se di zahrabat!!! A vůbec už tady odtud konečně vypadni!!! Asi to ještě stále nechápeš (co taky od tebe jinýho čekat, že jo - holt IQ tykve no...), ale nikdo tě tady nechce, samozřejmě kromě tebe samotný, ale jeden proti milionu ostatních, to je trochu málo ne... Takže ti to řeknu ještě jednou úplně jednoduše (abys to už konečně pochopila):"VYPADNI!!!!!!!!!!" *16* *16* *16* *15* *15* *15* *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

          opravdu si myslis ty blba nanynko ze tohohle gajika zere jedna desetina CR *1* *1* *1* vidim tu jen par nadrzenych kravicek ktery bych spocitala na prstech jedny ruky *9* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

            Ale i kdybys ty vypadla a bylo tu o jednu kravičku míň, tak se VŮBEC NIC NESTANE!!! *5* *5* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

              No víš, ono nebýt Nicky by to tu bylo celkem klidný, ale bohužel se tu objevila, takže to tady vypadalo dost děsivě. *10* *9* Ale teď už tu naštěstí pěkně dlouho nebyla, takže se situace dostala zase do normálu. *3* *4* Jen doufám, že to tak taky dlouho vydrží. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

              vy jste vskutku ohromný holčiny *1* takový počteníčko se nikde jinde nevidí *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

              Sama si husa, ani psát neumíš *15* *15* *15* Z toho tvýho pravopisu se hned pozná s kým má člověk tu čest *1* *1* *1* A jinak právě proto, že ti ty kecy nežeru, tak na ně musím reagovat, protože jinak by to vypadalo, že ti všechno co píšeš schvaluju, jenže já s tím co píšeš teda rozhodně nesouhlasím, protože umíš lidi akorát urážet a to je všechno. Vsadím se, že sama si v životě nikdy nic nedokázala, a tak se snažíš lidem akorát škodit a ponižovat je, aby si vůči tobě připadali méněcenní, jenže ta méněcenná jsi ve skutečnosti TY!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

              huso blba *1* psala si o mich kecech, to byla veta na keci ne na toho gajika *15* *15* *15* *15* *15* *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

              Jen si klidně urážej, mě tím teda nerozhodíš *1* *1* *1* A jen tak mimochodem nevim kdo je tu přiblblej, když ty píšeš: "kdyz je nezeres..." Protože já jsem si teda doteď myslela, že tohle jsou stránky o Davide Mattiolim a ne o víc lidech, takže by se snad hodilo napsat: "když ho nežereš" no ale to je pro tvůj mozek (pokud vůbec nějakej máš) asi příliš složitá úvaha, aby sis to uvědomila, co!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* Já aspoň svojí chybu dovedu přiznat, zatímco ty si zřejmě myslíš, že tvoje chyby se přehlídnou, ale všichni lidi bohužel nejsou tak tupý jako ty *1* *1* *1* *15* *15* *15* *13* *13* *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

              ty si ale priblbla *15* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

              Je, Leni, promiň, já si to špatně přečetla a myslela jsem že to s tim vyhazováním pasala taky Niky...takže ta moje odpověď vyzněla, trochu jinak, než jsem chtěla... *9* Ale teď už vim, že ten vyhazov neměl patřit mě ale jí *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

              kdyz je nezeres tak nereaguj a odstrel Lucinko *1* *1* *1* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

              *15* *15* *15* proc treba se me mezi ostatnima kravama tady libi *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

              Neboj, takovou laskavost ti neudělám, já totiž nemám zapotřebí tady odtud vypadnout, protože jestli sis nevšimla, tak mě na rozdíl od tebe nikdo nevyhazuje *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
              A pro tvojí informaci, tak já ho nežeru, vlastně jsem na tyhle stránky narazila jen náhodou, ale když vidím, co tady o něm pořád píšeš, tak se mi z toho a hlavě z tebe dělá zle...nechápu čeho tim chceš dosáhnout... *16* *16* *16* Stejně ti ty tvoje kecy nikdo nežere!!! *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: Nicky :-////////////////(((((((((

      *1* *1* *1* NOVA TAPETKA!!! *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Takovej italskej Vašek...
  • pro Haničku

    Haničko ty se nudíš???? *9* *9* *9*
    • Re: pro Haničku

      šlapko *3*
      • Re: Re: pro Haničku

        No dyť říkám že se nudíš *5* *5* *5*
        • Re: Re: Re: pro Haničku

          pipinko *3*
          • Re: Re: Re: Re: pro Haničku

            Dobrý, už přicházíš trošku k zábavě... *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: pro Haničku

              píčo *3*
  • Nafukovaci panak

    Mohl by delat transvestitshow.. *9*
  • Ahoj ty jsi rikal ze mas jeste asi trista fotek,nechces mi prosim nejakou poslat na e-mail?Moc prosim!!!! Ja jsem koukala ze v Neratovicich je nejak casto,ani nevis jak ti to zavidim.To vis z Prachatic je to k vam daleko!!!Tak pa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit