Přejít na výpis diskuzí

Davide Mattioli

OSOBNOST 31.12.2006 
377 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lynette

    Vzkaz

    Ahoj Davčo, chtěla bych Ti popřát do budoucna hodně profesních úspěchů a pak bych tě chtěla pochválit za krásný sex, Itala nezapřeš. *14* *3* *3* Ozvi se mi na mob. číslo, který jsem Ti dala, budu se těšit. *14* Pa *4*
  • lori

    super

    jo jo....Ital se v sexu fakt nezapře *3* jen se to nesmí přehánět *1*
    • Re: super

      Ahoj Lori,chtěl jsem Tě požádat o pomoc kontaktovat Davideho...jsme dávní kamarádi a já jsem na něj ztratil kontakt když jsem byl jako policista v misi...mohlaby jsi ho kontaktovat,pokud máš na něj číslo a at se mi ozve na comflate@seznam.cz...Moc děkuji...Michal z Olomouce...On určitě bude vědět...
      • lori

        Re: Re: super

        Ahoj promiň, ldouho jsem tu nebyla....jo uvidím co se dá dělat.. *3*
  • Olomouc

    Ajoj Davide...byl jsem už zase na misi a tam jsem na Tebe ztratil kontak protože jsem ztratil telefon v Kosovu...Tak jestli to budeš číst tak se mi prosím ozvi...rád Tě zase uvidím a usliším...Michal z Olomouce
  • Prostějov

    Ciao Davide budeš mít někdy vystoupení v Prostějově?Jsi super. díky. *4*
  • fano 2009

    Ahojky Davide můžeš se ozvat zavolej nebo napiš E-mail PEPE čao
    • Re: fano 2009

      ciao Pepa..jsem na facebook..napis mi tam.dika
  • Nejsme

    tak to se pleteš, já jsem já a Pavla je Pavla....ale to je jedno, s tebou už se dohadovat nebudu. Měj se krásně drobněno *5*
    • Re: Nejsme

      ja se nikdy nepletu devcicko *15* *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: Nejsme

        v pohoděéěé, všechno je jednou poprvé *1* a když jsi to HLAVNÍ ,,poprvé,, ještě nepoznala, tak Ti musí k uspokojení stačit tohle... *15* *15* *15*
        • Re: Re: Re: Nejsme

          *1* *1* *1* jses sexualne neukojena *1* *1* proc se nam tu s tim sverujes devce mile *15* *15* *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: Nejsme

            týýý voléé, tak tu tvoju logiku ybch chtěla někdy pochopit-jak ty všechno tak hned víš-to je prostě úžasné *7* *7* *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nejsme

              to vis, mno, ty jses blba husicka ktera se ma jeste co ucit *15* *15* *15*
  • poptavka

    muzete mi nekdo dat kontakt na davida chtel bych aby vysoupil na me diskotece dekuji
  • tapetování

    co bys řekla??? mám z toho krásný pokoj, takové tapetování není špatná věc *1* *1* a dokud neotevřu stránky s tvojíma blbýma kecama, tak tu mám i klid... *16*
    • Re: tapetování

      *15* *15* *15* zato me se tvy tapetky vubec nelibi *15* *15* *15* ale hon si ji v klidu dal nad plakaty toho gajika *1* *1* nenech se mnou rusit devecko *15* *15* *15*
      • Re: Re: tapetování

        Díky za svolení a neboj, od podegry se určitě rušit nenechám...za to bys mi nestála *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: tapetování

          *1* *1* *1* potrebujes poradnou mrdacku *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: tapetování

            Hele proč se tu pořád zabýváš mnou???!!! To jsou davideho stránky a ne moje! Na moje rači nechoď-to bych tě musela zabit!! *16* Takže mě prosím vynech a di se starat jinam a neboj mrdačka mi fakt nechybí!! *5*
    • Re: tapetování

      *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: tapetování

        Co ty se tady pořád směješ?? *1* *1* nejsi Davide že ne?? *1*
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO NEKDO PROSIM NA VLASTNI OCI??? *14*
    • Re: HANS MATHESON:)))

      jojo viděli... *3*
      • Re: Re: HANS MATHESON:)))

        JAKO FAKT??? *3*
        • Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

          jo, fakt...však proč by ne?? vždyť je to viditelný člověk *14* *1*
          • Re: Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

            VITE HOLKY, JA S TIM OTRAVUJU NA HODNE FORECH, TAK JSEM TED RADA, ZE JSEM NARAZILA ASPON TADY NA NEKOHO, KDO HO VIDEL I V REALU *3* A MUZETE MI O NEM NECO MALO NAPSAT??? PROSIM *14* *14* VIM, ZE JE TO SICE FORUM TYKAJICI SE JINEHO SLAVNEHO CLOVICKA, ALE KDYBY JSTE BYLY TAK HODNY. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

              NO, ALE KOUKAM, ZE JE TED KLID. *5* ABYCH TO NEZAKRIKLA. *3* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

              Já jsem to hned pochopila,že mluvíš o Davidovi.Davide je fajn člověk a nechápu jen,že Nicky narušila tuto pohodu,která tu byla *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

              JAKO TY SIS MYSLELA, ZE PISU ZE JE JINY JAKO ZE JE "JINY", TO JEST TEPLY?? TAK JESTLI JSI TO POCHOPILA TAK, TAK TO JE SPATNE *3* JA TU NEJSEM PROTO, ABYCH TU NEKOHO URAZELA. *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

              MLUVIM O TOM, ZE TOTO FORUM SE TYKA JINEHO CLOVICKA A MELA JSEM TIM NA MYSLI DAVIDEHO MATTIOLI *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

              jak JINÉHO človíčka???? o kom teď mluvíš??
        • Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

          Jako fakt,i já 2x *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit