Přejít na výpis diskuzí

Davide Mattioli

OSOBNOST 31.12.2006 
377 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !!!Nabízim zápich!!!

    Čau Davide, chlape, nabízim tvé ženě prostřednictvím těchto stránek krásný a dlouhý zápich, jeho délka je 25 cm, možná je i sleva.. Napiš na můj e-mail a dohodnem se na dalších podmínkách. *5*
    • Re: !!!Nabízim zápich!!!

      Tak si najeď na www.mamdivnypero.cz a neotravuj slušný lidi *13*
      • Re: Re: !!!Nabízim zápich!!!

        *7* Promiň, ale nechápu.. Nabízím zápich, to je velkej rozdíl.
        • Re: Re: Re: !!!Nabízim zápich!!!

          *1* *1* *1* tak si najeď na zápichy, třeba ti tam pomůžou.... *1* *1* nevím proč hledáš zápich na temto webu, Šárka je z tebe myslím úplně nažhavená *9* *9*
          • Re: Re: Re: Re: !!!Nabízim zápich!!!

            *7* *7* *7* Milá dívko, mám takový pocit že se tu bavíš zcela o odlišné věci než já *9* Divím se, že jako ženská nevíš co je to zápich *10* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: !!!Nabízim zápich!!!

              *7* *7* Jaký 25 cm péro.. *8* Já nabízím 25 cm dlouhej zápich! *10* Už se prober nebo si vážně o tobě začnu myslet že si nějaká zvrhlá nymfomanka či naopak stará panna co myslí jen na to jedno. *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: !!!Nabízim zápich!!!

              Jejda to fakt nevím *9* tak to sorry, měla sem snad napsat že máš zoufalý péro a nevíš kam zapichnůt tak oxiduješ tady?? tak to pardon že sem to nenapsala hned. *7* tak si di s tym tvojim 25cm-trovým zázrakem pichnůt jinam *4* Užij si to *3* *3*
  • dodatek

    bracha *10* *10* *10*
  • Takovej kokot italskej...

    vrat se do hrobu *15*
  • Takovej kokot italskej...

    vrat se do hrobu *15*
    • Re: Takovej kokot italskej...

      dost blbý vtip
  • BRAVO

    Děkuji vám všem mé milé dívenky, jak krásné příspěvky píšete na tohle forum... Nádhera, jen tak dál...
    • Re: BRAVO

      jajda, vy sem vážně chodíte?? *7* tak než si tohle budete číst, tak si nějak zařiďtě aby se některé vzkazy vymazaly *3* někdy to tady bývá drsné. *3* já jen abyste neměl šok *1* tak se mějtě...Ciao
  • MINUTA TICHA

    Pojďte také uctít památku Heatha Ledgera *9* *9* *9*
    • Re: MINUTA TICHA

      nechť je Ti země lehká, Heathe...
    • Re: MINUTA TICHA

      Chudák Heath *9* Je mi ho strašně líto, takovej mladej... Doufám, že moc netrpěl a že tam, kde teď je, se má líp. *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Takovej kokot italskej...

    vrat se do hrobu *15*
    • Re: Takovej kokot italskej...

      A ty si pěkný debil!!!! *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • For Lenička

    štětko *3*
    • Re: For Lenička

      *13* *13* *13* *13* To by už aj stačilone???? *9* *9* *9* Chudák Davide *10* *10*
      • Re: Re: For Lenička

        matračko *3*
  • ???

    Co je tohle za prisernou stranku? Tady to ma fakt uroven, mely byste se nad sebou zamyslet co tu pisete! Uz jste si ty vase mentalni zvratky po sobe vubec precetly?? Nejsem sice Davideho skalni fanynka, ale muzu vam rovnou napsat, ze tohle forum uz v zivote nenavstivim *9* Tohle jestli si Davide M. nekdy precte, tak potes vas panbuh. *13*
    PREJI PEKNY VECER. *9*
    • Re: ???

      je fakt strasna ale ne moji vinou tady je to jen pro ritopichy a nadrzeny lesbicky a ja jim sem jen zanasim trochu cerstvyho vanku *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: ???

        Ty a nejsi ty náhodou nadrzena lesba?Že to tady tak roznášíš a asi v tom máš velkou zkušenost.Hmm nevím
        • Re: Re: Re: ???

          vskutku nevis tak si ty svy fantasmagorie pis jinam pico *15* *15* *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: ???

            Já bych chtěla jen vědět,proč tady každého urážíš a proč urážíš Davida??Jednoduchá otázka a jednoduchá odpověď
            • Re: Re: Re: Re: Re: ???

              *15* *15* smrdelo to tu *15* *15* *15*
    • Re: ???

      Jojo, já vím je to strašné, ale my z Pavčou za to fakt nemůžem....To Nicky začala a Davideho si teda urážet nenechám *13* myslím že už tu byl a četl to, ale snad to přežije.....čauky
      • Re: Re: ???

        ty za nic nikdy nemuzes ja nic ja muzikant *15* *15* *15*
      • Re: Re: ???

        A to vam jeste ani jedny doted nedocvaklo, ze on ci ona na vase reakce presne ceka? Samy ji(jemu) nahravate a navic se snizujete na jeho (jeji) uroven *5*
        • Re: Re: Re: ???

          ted to tady ma teprv uroven a riz *15* *15* *15*
        • Re: Re: Re: ???

          Kdo se snižuje???? já jí vždycky jen vyvrátím její žvásty. Protože nemám ráda když někdo tak hnusně mluví o někom normálním...ale to je jedno-náhodou ěm to bavilo se s ní dohadovat *1*
          • Re: Re: Re: Re: ???

            ten vas gajik ma za normalni clovekem daleko *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: ???

            Dakota ma uplnou pravdu, mely byste se na toho uchyla vy***t *5* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ???

              nejsem uchyl curine *15*
    • Re: ???

      No jo no,tady se o něm pěkně mluvilo a někdo to tady narušil,ale pořád se neví proč a asi se to nezjistí,nejsi sama komu se tady toto nelíbí.Co se dá ale dělat.Jen požádat toho dotyčného,ať toho nechá,ale to nevím jestli se to podaří *10*
      • Re: Re: ???

        tady se o nem prave ze vubec nemluvilo dokud jsem se neobjevila ja a trochu to tady neprovetrala, uz to tady smrdelo *15* *15* *15*
        • Re: Re: Re: ???

          Jasně,než si přišla ty tak to tady bylo úplně nuda,ale jak si přišlatak si rozvířila takové p........o něm,jako to nemá úroveň
          • Re: Re: Re: Re: ???

            jestli to nema uroven, neodpovidej devcicko *15* *15* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ???

              *15* *15* *15* *15* *15* k tomu neni co dodat *15* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ???

              Já se nenechám od tebe urážet a myslím,že ostatní taky ne.
  • lori

    :-(

    Tak asi nic no...já myslela že ste to chtěli...tak nic-snaha byla...to zruším... *9*
    • Re: :-(

      Čaaau holky.No já bych ho zase ráda viděla, by bylo fajn kdybys to Lori domluvila, fakt moc fajn:-)
    • Re: :-(

      Bych spíš řekla, že to nikdo nečetl...po těch dementních názorech některých našich méně inteligentních spoluobčanů bych se vůbec nedivila, kdyby sem ti normální přestali chodit...koho by taky bavilo číst nějákou špínu... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit