Přejít na výpis diskuzí

Davide Mattioli

OSOBNOST 31.12.2006 
377 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lori

    Re: ***

    Jani, když si zapneš ten odkaz, tak napravo skoro vrohu je někde nápis Sign Out....na to klikni a už se prostě registruješ....skus to a pokračujem *1* *1*
  • lori

    už to bude

    Už sem se dostala až k psaní s přáteli!! Ale já prostě nevím JAK si tam mám dat Davideho!!! *9* Já už se zblááznííím....Davide, přihlas se jako normální člověk a napiš jak postupuješ *3*
  • ***

    Ahoj Davide.rekni jak se tam máme dostat s Lori,ja nejsem ještě ani zaregistrovaná.Děkuji ciao
  • lori

    Re: Re: Re: Re: Re: Pomooooc nika1979

    Jani si tu??? Už jsi něco objevila???? já už to vzdávám.... *9*
  • Re: Re: Re: Re: Pomooooc nika1979

    to teda jo je to kus a k tomu z nej jeste vyzaruje charisma
  • nika1979

    Re: Re: Re: Pomooooc nika1979

    davide mattioli je supr sexy verunka *10* *7* *4*
  • bellnina

    Re: Re: Re: Re: Re: Pomooooc

    poradis mi?jinac neusnu
  • Re: Re: Re: Re: Re: Pomooooc

    jj mam 423545646 to bys byla hodna moc dik
  • lori

    Re: Re: Re: Re: Pomooooc

    nemáš ICq??? bych tě tam navedla.....
  • lori

    no toto

    teda davide čteš to??? Ty rád trápíš holky co?? *15* Jsem z toho špatné že se k tobě nemůžem dostat *1* *1* Ale já to pro dnešek vzdávám - musím si jít vyzvednout auto.... *9* V pokoji mám bordel, s Davidem nepíšu, ale jinak žiju *1* *1*
  • Re: Re: Re: Pomooooc

    Lori jak se mám zaregistrovat?
  • Re: Re: Re: Pomooooc

    nene ja to taky nevim.jen sem byla na tech strankach a poslouchala pisnicky ale jak si s Davidem psat to nevim a jsem z toho spatna.
  • lori

    Re: Re: Pomooooc

    Jani už jsi na to prý došla píše Davide....???? Jáááááááák??????? Já mám rozuklízený celý pokoj a já sedím u PC-to je katastrofa....
  • lori

    Re: Re: Pomooooc

    no, tak už sem s e tam zaregistrovala...máš tam nádherné fotečky! Ale furt nevím jak ti napsat *7* *9* *9* *9* Ale já jsem šikula dojdu na to *3* ale s janičků se poradím napřed *1*
  • Re: Pomooooc

    LORI NENI PROBLEM.ZEPTEJ JANA ONA PSALA ZE UZ VY JAKO FUNGUJE ALESPON PAK MUZEME SE PSAT.MOC JE MI LITO ZE NE MHOL JSEM BIT U TEBE NA SLAVNOST ALE DOUFAM PRISTE MUZU.CIAO LORI UN BACIO
  • Re: Pomooooc

    nic si z toho nedelej ja nad tim bloumala asi 2hodky a zatim taky nevim jak na to.paa
  • lori

    Pomooooc

    Davide pomooooc....já asi nepatřík k tvým oblíbeným když se tam nijak nemůžu dostat?? *9* *9* asi jsem debil, ale prostě ano nevím kam ti tam napsat... *9* Hele a co ty hody??? víš jak jsi mi vloni volal že přijedeš letos *1* zase nic co?? *15*
  • bellnina

    Re: Re: Re: Re: stranky

    Davide jak to mám najít v češtině?děkuji za odpověď
  • bellnina

    Re: stranky

    Jsem bezradná Davide nemůžu to najít v češtině.ciao *7*
  • Re: Re: Re: stranky

    moc omluvam pisu jako dite cesky.vim ze dobri ma jen jeden R.Ciao a tutti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit