Přejít na výpis diskuzí

Davide Mattioli

OSOBNOST 31.12.2006 
377 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: :-(

    Čaaau holky.No já bych ho zase ráda viděla, by bylo fajn kdybys to Lori domluvila, fakt moc fajn:-)
  • Re: :-(

    Bych spíš řekla, že to nikdo nečetl...po těch dementních názorech některých našich méně inteligentních spoluobčanů bych se vůbec nedivila, kdyby sem ti normální přestali chodit...koho by taky bavilo číst nějákou špínu... *9*
  • lori

    :-(

    Tak asi nic no...já myslela že ste to chtěli...tak nic-snaha byla...to zruším... *9*
  • lori

    sraz

    Čau lidi, ste tu někdo?? Jen sechci zeptat cobyste teda řekli na to, udělat nějaký ten srázek s Davidem?? Třeba v Praze?? Pokusila bych to s ním domluvit a podle mě by nebyl proti...jen to chce zjistit jestli byste do toho šli...pište sem prosím názory....děkuji *3*
  • rimbambit

    alora nichts arbeiten *3*
  • rimbambit

    me puoi dire dove si vedono tue concerti??A guesta pagina no le vedo.Nazdaaar Gulio.OHOHOHOH *5*
  • NALÉHAVÉ

    Ciao Davide.Chtěla bych se zeptat, kde přesně a od kolika máš 14.9 vystoupení.Vím, že v Liberci,ale nevím kde přesně.Dej mi prosím co nejdřív vědět.Děkuji
  • ***

    ciao davide.prosim naved me nejak at si s tebou uz muzu psat na tve strance.mej se hezky ahoj *14*
  • lori

    skoro to je ;-)

    Tak Davide...už sem si tam taky zřídila novou stránku - je to http://www.myspace.com/lorinkapusin ka .....tak se tam skus podívat a nějak mi napsat. jen prostě nechápu jak sem to udělala *1* čauky
  • Re: davide

    tak jsem se zaregistrovala,ale jak mam dal pokracovat?ciao Davide *14*
  • Re: davide

    ciao Davidku.mohl nys mi prosim popsat kde jsou ty napisy a jak mam postupovat?ta cestina by tam nekde nebyla?zatim pa
  • Re: davide

    kdyztak to tady napis ja se kouknu zitra dobrou noc
  • Re: davide

    Tak ja jdu už druhy den smutná spát,snad to v příštích dnech zmáknem, Davide je tam nekde ta cestina?mela bych otazku,jake jsi znameni?dobrou noc a snad si brzo pokecame v fan klubu uz ted se tesim
  • Re: davide

    Tak ja jdu už druhy den smutná spát,snad to v příštích dnech zmáknem, Davide je tam nekde ta cestina?mela bych otazku,jake jsi znameni?dobrou noc a snad si brzo pokecame v fan klubu uz ted se tesim
  • lori

    KONEC

    HOTOVO KONČÍM....už jsem zralá na ten blázinec'' takou dobu sem u PC už dlouho neseděla!!už mě z toho hrabe-ráno vstávám do práce a já nebyla ještě ani ve vaně! Takže du do sprchy a pak s etu možná ukážu, ale už na to asi nemám... *7*
  • lori

    Send priends

    Davídku prosím, ve kterých místech ten nápis zhruba je *1* *1* *1* já se z toho zblázním-dojedeš mě navštívit do blázince?? *1* *1*
  • lori

    Re: Re: davide

    Jani moc moc se omlouvám, ale musíš to zkoušet různýma fintama....nějak s etma dostaneš...věřím ti...pak taky zbombardujem Davču *1*
  • Re: davide

    Nemuzu najit my space jen my spaceTV kdyz dam sing up tak tam je ta tabulka ale kdyz tam chci napsat svuj mail po druhe a jak mile napisu zavinac tak mi to zmzi a nemuzu pokracovat.nevim si rady.
  • lori

    Re: davide

    Hel Davide, my už sme z toho aj s bellu na nervy!! *1* Já tam nevidím ani Send friends! hauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  • davide

    ciao.takze uvidite tam napsano SEND FRIENDS a musite kliknout.a znamena ze chcete bit mezi kamaradi ale pred musite tam se registrovat na my space ale to je neumim prelozit..tesim se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit