Přejít na výpis diskuzí

David Gahan

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yes

    je nej yes *16*
  • respekt Mr Gahan

    Je to určitě nejvíc charizmatickej zpěvák, co jsem kdy viděl... sám jsem na depeche mode byl asi třikrát. Každej koncert je jinačí ale pokaždý skvělej. Vzpomeňte si třeba na koncert v Paříži 2001, ten je úžasnej!!! a jak tam neskutečně řádí!!! a vzhledem k tomu, že mám zkušenosti s tvrdejma drogama taky, tak jsem si jistej že na tom koncertu byl neskutečně vyjetej. Právě proto jsem si četl jeho životopis na těchto stránkách a překvapilo mě že skončil pět let před tímto koncertem :-) nicméně je borec, že to překonal. Když to někdo zvládne tak, že jde do jiného prostředí tak to jde.. ale když je někdo zpěvák a má koncerty.. TAK TO TEDA SMEKAM PANE GAHAM!!! *5*
    • Pan Gahan je nejhezčí chlap na světě! Je si toho svého kouzla vědom a umí s tím setsakra zacházet!~ Nádherné oči, pěkné obočí,hezké vlasy a rty,gahanovský nosánek,i zezadu je krásný! Ten vyklenutý ,našpulený zadeček! A ten úsměv...... ách" nemám slov... Je jeho ozdobou!
      David Gahan je sexbomba!!!!"
    • Re: respekt Mr Gahan

      Dave je nejůžasnější člověk na světě teda až po mě *1* je to muj vzor je to mé druhé já *4*
  • az na to ze album vydany v roce 2001 se jmenuje Exciter, jinak clanek az na tu chybu ujde
  • Fotky

    Ahoj, vložila jsem sem několik nových fotek, během několika dnů by tady měli být:))) tak se kochejte *14*
  • asi takle..... :D zadna skupina na svete nema tokil kvalitních songů jako oni, a kdyby kazdymu cloveku v čr pousteli DM aspon tejden tak tu mame zase kult, jako v 80 a 90 letech, bohuzel ja ty leta nazazil , a v soucasnosti mam vztek ze nejsou tak popularni v tv a mezi lidma!!!!! 1980-11 Halo *14*
  • David je prostě úžasnej, lituju těch co ho neviděli zpívat na živo. *14* *4*
    • Já když ho vidím,tak se mi tají dech...... Je pro mne ztělesněním jakési mužské krásy.. Je atraktivní, sexy,ale také elegantní :-) Je to nádherný a úspěšný zpěvák,bude navždy sexsymbolem!
  • Davida dost obdivuju, hlavně za ten vítězný boj nad smrtí. Je fajn, je to šoumen a hlavně žije pro fanoušky.Chce to jen navštívit nějaký ten koncert a uvidíte sami. *14*
    • Re:

      Já je prostě žeru, dostala jsem se k nim uplnou nahodou a už je neopustím!!!!Jsou uplne nej nej nej prostě nejlepší skupina na světě...o Daveovi ani nemluvě:-* *14* *14* I LOVE DM
  • depeche mode jsou užasná skupina.kam se na ně hrabou dnešní skupiny
  • Dave

    Zdravím:)) Dave: když se řekne tohle jméno, vždy se mi vybaví osoba s neuvěřitelně velkým charismem a hlasem:))Když jsem dříve poslouchala DM, tak jsem téměř nic nevěděla o Davovi a ostatních členech skupiny , potom jsem si přečetla jejich životopisy, ale Davův mě zujal nejvíce, opravdu ho obdivuji, a kdyby byla aspoň jedna šance sejít se sním, nebo ho jen vidět z dálky, určitě bych jí nepromrhala..... *14*
    • Re: Dave

      njn Dave...nejlepší človek na světě-...vubec nechapu jak to mohl vydržet u devotional tour...chudák... *9* *14*
  • máš tak zvláštní hlas který k tý hudbě dodá takovou temnotu ale i svit a vaše songy v Depeche mode
    jsou nejlepší na světě!nemáte na dnešní Lady Gagu,Rihannu atd.S tátou vás pořád posloucháme!Jste jedineční a zůstante tak navždy!Když vás(tebe) poslouchám tak se do tý hudby vžiju a proží vám jí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit