Přejít na výpis diskuzí

David Gahan

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14*
  • Jsou NEJ....

    DM jsou super byla jsem na koncertě v Londýně ve Wembley Hall a vzhledem k tomu
    že většina Britů neví co je dobrá hudba hala byla poloprázdná, ale Dave byl super.
    • a to nejdůlezitejsi nenapises :D kterej rok?? jestli rikas ze hala byla poloprazdna tak to urcite nebylk rok 1987 a vis . :) urcite ne 1990 pri violation tour the best tour
    • Re: Jsou NEJ....

      *4* *4* *4* Hláška o Britech je naprosto přesná *3* DM i dnes srší obrovskou energií, ale jelikož už nefetují a neořírají se do němoty (tedy kromě Gorea), tak to tam u nich v Anglii pravděpodobně nikoho nezajímá.
  • Prostě super

    Byla jsem na DM na jejich prvním koncertě v Bratislavě. I když jsem byla asi 300 m od pódia i tak na mě dolehlo Daveovo charisma. Je to úžasný zpěvák s ještě lepším hlubokým hlasem a to co předvádí na pódiu je prostě neuvěřitelné.

    DM jsou prostě láska na celý život
    *14* !!!

    A co říkáte na Daveova dvě sólová alba a na jeho objevený textařský um???
    • hezky Bratislavi 2005 posloucham na mp3, hlavne I feel you musi bejt zazitek :)
    • Re: Prostě super

      No, upřímně řečeno ten jeho poslední sólovej počin mě nijak nezaujal, je to prostě na můj vkus málo komerční a spoustu těch věcí absolutně nepobírám, ale to je každýho věc, jak se mu to líbí. Bratislavskej koncert mi připadal v něčem nedotaženej, ale většinou se jednalo o věci, o které se stará pořadatel akce, takže kapela s tim asi těžko něco udělá. Nicméně začátek koncertu po desáté večer - nic moc. Po té zkušenosti jsem se zapřísahala, že už v životě na koncert na stadionu nejdu.
  • MartinDyntar
    Nejlepší píseň z alba Exciter je Freelove má krásný a hluboce pravdivý text písně. Těžka drogova závislost, koma a přemýšlení a hloubani o křesťanské vire...i více co jsem nepatří.
  • depeche mode......

    Každej den přežije jen diky DM. Vždy se těšim, až si pustim jejich písničky. je to ta nejlepší kapale na světě.
    • ANO! !!!!!! ach bože jsou jedineční a Dejv je nejhezčí chlap na světě!!!!!e
  • web

    Hodně článků o Davidu Gahanovi i Depeche Mode na mém webu http://jamzone.blog.cz/ *3*
  • MartinDyntar
    Dave Gahan si prošel závislosti na drogách, prodělal klinickou smrt (*koma) a zabýval se tématikou Bible a křesťanské víry a zbožnosti. Vzniklo tak výjimečné a jinak mimořádné album Depeche Mode pod názvem "Exciter", z něhož pochází překrásna, upřímna a pravdiva balada "Freelove". Odkaz na český překlad písně na webu karaoketexty.cz
  • MartinDyntar

    Pro mě osobně dobrý člověk s dobrým srdcem, na kterého se nesmí posluchačsky zapomínat - zejména na fenomenální uspěch temného, přesto nejlepšího alba Depeche Mode pod názvem "Exciter" (2001) melodičtější a nápaditější propracovanější aranžmá zvuku Depeche Mode - příznačná je labutí písen Depeche Mode "Freelove" o touze po nepodmíněné a bezpodmínečné partnerské lásce - ano i té křestanské. Pro mě je Dave Gahan dobrý křestan, který si prošel velkým osobním trápením a utrpením zhudebněné nejen posluchačum Depeche Mode, ale i rockerum právě na albu "Exciter", protože tématika většiny písní je hodně dobrá, duležitá a přínosná mimo rámec taneční hudební scény, kdo slišel a zná dobře text lyricky hluboké a překrásné, nanejvýše dojemné písně "Freelove" ví o čem otevřeně mluvím. Neznám rockera který by za to Depeche Mode odsoudil k ,,zániku" jako taneční ,,konzum" - ano samply a syntáky nejsou u alba "Exciter" evidentně na prvním místě, zde rozhoduje lyricky hluboký a temný text písní osvětlující temné zákoutí naší duše, to je v popředí, proto klade vysoké či resp. mnohem vyšší nároky na posluchače ve srovnání s předešlími a vubec s jinými alby Depeche Mode. Dokladem toho je právě kvalitní a přínosná písen "Freelove", "Shine" či "Breathe". Album "Exciter" osobně srdečně miluji, a i to je slabé slovo, doslova ho zbožnuji, a to nejsem vubec hudebním nadšencem a příznivcem Depeche Mode. Tím spíše že neznám a vubec nesleduji celou (jejich) hudební tvorbu Depeche Mode, ale právě album "Exciter" (2001) mě od Depeche Mode hodně osobně oslovilo. Je znamenité a vyjímečné stejně jako celá osobnost Dave Gahana. Je to dobrý člověk s dobrým srdcem!

  • MartinDyntar

    Dobrý člověk pro kterého peníze v životě zdaleka neznamenají vše!!! Svými vážnými a lyricky hlubokými texty písní na albu "Exciter" (2001) uspěli téhdy Depeche Mode i u rockových posluchaču!!! Labutí písní Depeche Mode z tohoto alba se stala "Freelove".

  • MartinDyntar

    Dobrý člověk s dobrým srdcem, a schopný muzikant s kvalitním albem "Exciter" (2001), na němž Depešáci kdysi dosáhli svého hudebního vrcholu - přesně to album "Exciter" jemuž jsem tu zasvětil a věnoval tolik svých předešlích komentářu. K tomu není už co více pro mě dodat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit